2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Oğlumda da aynı durumu yaşadım korkuyorum çok. Eşim Birdaha denemem unut bebeği diyor. Rabbim vermiyor alıyorsa, bak iki düşük oldu allah korusun buda olursa üç olacak düşük. Demekki hayırlısı olmayacak bizim için diyor.

hiç belli olmuyor canım kanaması olan düşmüyor kanaması olmayan bir bakıyorsun bebek ölmüş. her şey Allah'ın takdiri. doktor sana bu ihtimalleri anlattı ki onu suçlamayın diye. yine de bebişine hiçbir şeeycik olmayacak bence annesi 2-3 hafta daha sabret düşük olan ayları atlatmış olcaksın

Çok sağol canım. Yat dinlen diyor doktor. 13 haftayı bitirene kadar

walla canım 2. oğluma hamile iken bende günde 3 tane sigara içiyordum bırakamadım doktorda 3 tane içebilirsin dedi içtim sonuç bebeğim 36+3 iken doğdu 2500 kilo doğdu ben bunu sigaraya bağlıyorum bilemiyorum ama o yüzden bunda gerçi istemek ne kelime kokusu bile midemi bulandırıyo

ya doktor çok emin olmasa da kız dedi ya böyle şimdi hep pembe pembe şeylere bakasım var ama bir yandan da içim korkmuyo değil ya değişirse diye... kuzenimde bu doktorda doğum yaptı geçen sene ona da 12. haftada kıza benziyo net değil demiş ama bir ay sonra net demiş... dün kuzen kıza benziyo dediyse kesin kızdır diyo ay bilmiyorum değişik duygular içindeyim

Sağol canım

bence yanilma payi cok nadir oluyordur kizimda 11haftalikken fistik fistik dedi doktor 12de de kiz dedi sonuc kizim oldu yani

Kızlar gece hastaneye gittiğimizde 21 yaşlarında 6 aylık hamile bir kardeşimiz vardı. Sedyeye bağlamışlar sebebi ise eroin bağımlısı. Kendine bebeğine zarar vermesin diyeymiş. Annesi doktora söylüyor damadımda bağımlı. Kızın halini görseniz acı içinde krizi tutmuş eroin alması lazımmış. Kuzum küçük daha. Kim bilir nasıl kimler tarafından o hale düştü. Rabbim yardımcısı olsun. Bebeğin durumuna gelince süper. Rabbim bebişini korusun. İnanın kendi halimi unuttum orada bekliyorum sıra gelsin diye. O kızı düşündüm

kızlar sezeryan doğumdan sonra anneler tahminen kaç gün sonra yürüyebilir oturabilir hale geliyor? etraftan duyumlarınız nasıl

kızlar sezeryan doğumdan sonra anneler tahminen kaç gün sonra yürüyebilir oturabilir hale geliyor? etraftan duyumlarınız nasıl
Benim bir kaç arkadaşım normal doğum yapmışgibi hemen kalktılar. Ev süpürme yemek yapma işi bile yaptılar. Maşallah. Kişiden kişiye değişir canım

ya geçen hafta bana da kız dedi bacak arasına bakmıştı ama bu hafta erkek dedi ama emin değil kordon da olabilir dedi. iki sonuca da hazırla kendini ya da hiç düşünme bir ay daha beklee

Bende cinsiyeti çok merak ediyorum kızlar yaa keşke zaman geçse de bi an önce belli olsa sağlıklı olsun tabi en önemlisi o ama içimde minik bi kız var gibi hissediyorum nedense :) arkadaşıma 14 haftada kız dedi 17de erkek dedi şimdi oğlu olacak o yüzden net demeden de hazırlık yapmamak lazım :)

Yazik gercekten ya cok zor bir durum ben en cok kizin annesine uzuldum cocuk dogurcak ama akli basinda degil basindaki kocasi da ayni .Ikisinin de bagimli olmasi ayri bir vaka zaten Allah yardımcısi olsun

Annem beni sezeryan doğurmuş o zamanki sartlarda da 10 gun hastanede kalmis ben tersmisim de dogmaya niyetim yokmuş
Benim bebe de bana cekerse sezeryan yolu görünür. Hos ben normal dogurabilcegimi sanmiyorum. Bir arkadasim 2 gun sonra yemek hazirlayacak kadar cabuk toparlanmisti bir tanesi de hastanede dr demis yatmak yok 5 litrelik su siselerini vermis koridorda tasitmis tuhaf gelmisti bana

Benimle aynı odada sezeryan doğum yapan kadın vardı hemen yarın yürüttüler yürüdü alıştı hemencecik sadece oturamiyordu yani dik oturamiyordu yayılıp oturuyordu o da eminim 1-2 güne düzelmiştir

B
ende aynı durumdayım içmeden akşamı etmezdim ama öğrendiğim anda bıçak gibi kestim evde koca bi paket duruyor şimdi çay bile içmiyorum çoğu günlerde kafein yüzünden

B

ende aynı durumdayım içmeden akşamı etmezdim ama öğrendiğim anda bıçak gibi kestim evde koca bi paket duruyor şimdi çay bile içmiyorum çoğu günlerde kafein yüzünden
Okulda hostesimiz var deli gibi icerdim bana sicak su yetiştiremezdi simdi hocam icmiyon mu diye her gun soruyor hamile oldugumu bilmiyor yok tiksindim dedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…