2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

amin canim hayirlisiyla insallah

Kızlar bizde 6+2 kalp atışını duyduk dr 3 hafta sonra tekrar gelin dedi 9 hafta oluyor yani 9 haftada ne gibi şeyleri kontrol ediyor acaba ense kalınlığı falan mı

Çok güzeller canım dibim düştü resmen allahım o güzel günleri yaşatsın hepimize inşallah
Icimde oyle bir kiz cocugu sevgisi var ki anlatamam elbiseler ayakkabilar her seyi ayri cici Ama evlada gelince bir sey diyemiyorum Rabbim en guzelini bilir saglikla yollasin da

Kızlar bizde 6+2 kalp atışını duyduk dr 3 hafta sonra tekrar gelin dedi 9 hafta oluyor yani 9 haftada ne gibi şeyleri kontrol ediyor acaba ense kalınlığı falan mı
Ben de 6 da gittim dr 9 da gel dedi 12 de bakiyorlar ense kalinligina benim bildigim .Dr sunu da eklemisti 12 ye kadar boyle devam edelim 12 den sonra ayda bir olarak devam ederiz .Gelisimine bakar bence bir de test isteyebilir kan sekeri hepatit vs.giden arkadaslar biliyordur

Cnm 4+4 kese 6+5. Kalp atışı yaş 35 istanbuldayim hastane hisar hospital hastanesi 16 ekim son adet tarihin tahmini doğum 23 temmuz

Benim de yok. Bu ara midem bulandı ama kırmadım. Basdonmem var benim.

Yine aynı doktor mu baktı bugün? Öyleyse değiştir tabii

Arkadaşlar iyi akşamlar. Aranızda idrar yolu enfeksiyonu olan var mı? Geçmedi bir türlü benimki. Bol su içmekten başka çare bilen var mı acaba?

Bende çıkmıştı enfeksiyon canım. Aksef antibiyotik verdi. Ama ben içemedim kustum çıkardım hep hapı. O yüzden monurol adında sanırım tek kullanımlık suya katıp içmelik bi ilaç verdi. Bol su iç dedi ama çok içemiyorum ben maalesef. Sen ilaç kullandın mi peki?enfeksiyonun geçmediğini nasıl anlıyorsun ben anlamıyorum geçti mi bilmiyorum ki??

Icimde oyle bir kiz cocugu sevgisi var ki anlatamam elbiseler ayakkabilar her seyi ayri cici Ama evlada gelince bir sey diyemiyorum Rabbim en guzelini bilir saglikla yollasin da
Aynen canım bendede aşırı bi kız Özlem’i var bende öyle düşünüyorum sonra bi aksilik olunca dur diyorum yavaş gel ne düşünüyorsun allah var önce sağlık iste hayırlısını iste sonra kaderine razı ol

Yine aynı doktor mu baktı bugün? Öyleyse değiştir tabii
Evet canım ilk kontrole gittiğimde bu normal gebelik demişti ikinci gidişimde tamam normale dönüyor dediler şimdide riskli gebelik 10 günde bi takibe çağırdılar anlamadım 10 günde mi riskli oluyo normal olan

Arkadaşlar iyi akşamlar. Aranızda idrar yolu enfeksiyonu olan var mı? Geçmedi bir türlü benimki. Bol su içmekten başka çare bilen var mı acaba?
Hiçbir çözüm bulamadım . Lökasitim 100 ün üzerindeydi gram su içemiyorum .. Çözüm bulursan bana da haber ver lütfen

Ben de ayni durumdayim.ikizlerde sağlıklı sonuc vermiyormus.beni de baska bir doktora yönlendirecek.9.haftadayim ben su an

Bana hep diyorlardı bu kadar kıyafet neden aldın gelen misafirler de getirecek diye zaten hızla buyuyecek üzerine olmayacak diye ben de içimden acaba haklılar mi ben mi görmemiştik yapıyorum diyordum ama iyikide almışım ilk zamanlarda o kadar çok kusuyor ki bebekler her dk üstünü değiştirmek zorunda kaliyorsun ve kıyafetler de sık sık yikandiginda yipraniyor ben de tenine zararlı olur diye yeni yeni aldım hep misafirler de gerçi bolca getirdiler begendiklerimi dışarı begenmediklerimi evde giydirdim ama büyük getiriyorlar hepsi acaba bunları giyecek kadar büyüyecek mi ki benim fındık bebeğim diyordum cantayi evet erkenden hazırla için rahatlar en azından ben de erkenden hazirlamistim , kendin için ayrı bebek için ayrı hazirliyorsun ve ayrı ayrı paketleyip bir bavula koyuyorsun hazırda duruyor

20 gün önce tahlil verirken idrarda gözle görülür beyaz küreler vardı. Tahlil sonucunda enfeksiyonum olduğu çıktı. Bugün tekrar kontrol için idrar örneği verdim yine aynıydı beyaz küreler vardı. Ve yanmam da devam ediyor. Aile hekimim bolca su iç demişti. Ben de içerim su bolca, geçer diye düşünmüştüm. olmazsa kadın dogumcuya gidip soracağım yarın tahlilde yine çıkarsa.

İyi aksamlar kizlar. Ben cok fenayim dun baslayan oksuruk atese cevirdi ardindanda grip gece acillik oldum cok tikali gogusum nefes anlamiyorum resmen. Bronsit dedi dr ve serum takti istemeyerekde olsa yaptirdim antibyotik yazdi aksef 500 birde minoset cok korkuyorum aslinda nede olsa antibyotik ama temmuzda sirf enfeksiyondan bebegimi kaybettigim icin mecbur aldim basladim. Sizlerden ricam ya safi veya ayetel kursi okurmusunuz bana ve bebegime biran once atlatalim

Canım çok geçmiş olsun

Canım okudum,şifa olsun inşallah Çok geçmiş olsun ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…