2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar bana istanbul avrupa yakasında kadın doğum doktoru önerebilirmisiniz şuan vajinismus hastasıyım bu arada bununla alakalı gidicem

Ben Medicana Bahçelievler de düzgün Korkmaz a gidiyorum iyi tecrübeli bir doktor. Oradaki Leyla hanıma da arkadaşım gidiyor memnundu. Ayrıca medipol esenlerde burcu Aydın boyama yı çok övdüler. Ona da randevu aldım daha gitmedim ama. Benim bildiklerim bunlar canım.

Kızlar bioritim diye birşey duydum bilginiz var mı buna bakıp cinsiyet belirleme yöntemi varmis

ayprensesii canım ben ilk çocuğumda uzunca süre internette bebeklere neler lazım onlara bakıp liste yaptım 6aydan sonra yavaş yavaş aldım beşik yatak gibi mobilya türünü en sona bıraktım , emzik biberon gibi şeylerse en basiti herhangi eczaneye giriyorsun en iyilerinden seçip hepsini toplu alıyorsun emzik, biberon , biberon fırçası, süt sağma makinesi ve süt torbaları bazen set halinde bile oluyor , ondan sonra en önemlisi hastane çantası hazırlamak doğuma hazırlıklı olmak için çanta hazirliyorsun hep el altında hazırda duruyor , bebeğe hediye getirenler genelde 6aydan büyük kıyafetler getiriyorlar misafirden gelene bel bağlama pek , o zamana kadar daha çok konuşuruz bu konuları bir birimize yardımcı oluruz inşallah

İyi aksamlar kizlar iki gundur gribim bugun sol kasigim sabahtan veri agriyor hapairmalardan birseymi oldu korkuyorum varmi boyle birsey yasayan kontrolumde daha 12 ocak su cocugu hayirlisiyla saglikla bi dogursaydim birsey okmadan
Ben de çok hapşırıyorum aradım sordum bişi olur mu diye güldü doktorum kasıklarda ağrı yapıyor bende de. Bi kaç arkadaş yazmış bacakları karna çekince daha az sarsılıyor insan. Ama her daim yatar pozisyonda değiliz ki... bol bol c vitamini al dedi doktor... geçmiş olsun

Çantayı 6bucuk aylık olunca hazırlarım inşallah... ne olur ne olmaz die...
Misafirlerden bişey beklemyiorum cnm onlar getirene kdr oooo o yuzdn kendim alrım ihtiyaçlarımı...
Liste yapmaya başlayacağım annemdekilere bakıp... cinsiyete göre olanlar da sonra ayarlanır...

Sagol cnm sana da gecmis olsun sabahtan beri gecmeyince agrim korktum

Korkma canım benimde yok çok rahat geçiyor çok şükür sadece halsizliğim baş dönmelerim arada oluyor ilk defa bugün de temizlik yaptım belim kopmuş gibi ağrıdı sadece o yüzden korkuyorum şu an ama bulantı kusma olmadan geçirdiğimize dua edelim

İyi aksamlar kizlar iki gundur gribim bugun sol kasigim sabahtan veri agriyor hapairmalardan birseymi oldu korkuyorum varmi boyle birsey yasayan kontrolumde daha 12 ocak su cocugu hayirlisiyla saglikla bi dogursaydim birsey okmadan
Canim daha cok varmis icinin rahat etmesi açısından baska bir yere gidip muayene olabilirsin ya da kendi dr una randevu tarihinden 10 gun onceye tekrar randevu al imkan varsa boylece 2 kez gitmiş olursun kontrol de ucretsiz olur

Kızlar üniversite hastaneleri hakkında e düşünüyorsunuz çok sinirliyim şuan eğer gebeliğimde bi sıkıntı yoksa o doktorların benden çekeceği var

Kızlar üniversite hastaneleri hakkında e düşünüyorsunuz çok sinirliyim şuan eğer gebeliğimde bi sıkıntı yoksa o doktorların benden çekeceği var
Pimpirikliler ama bazen iyi oluyo öyle olmaları canım. Gözlerinden bişey kaçmıyor. İlgileri de düşük olur ama sana veya bebeğine bişey olmasına müsaade etmezler. Sadece beklediğin duygusal ilgiyi vermeyebilirler.
Bu söylediğim Osmangazi üniversitesi için geçerli değil ama diğerleri için böyle düşünüyorum. Sen yine de arastir

saglikla gelsin bebisin insallah ultrasyonda sagdamiydi soldamiydi teori sende tutumu
Soldaydı canım yani tuttu gibi doktor erkek büyük ihtimalle dedi pazartesi tekrar bakacak ben yüzük testide yapmıştım ondada erkek çıkmıştı çin takvimi de erkek diyordu ama rus takvimi kız diyordu ama Rabbime şükürler olsun erkek dedi doktor tabi önemli olan sağlıklı sihatli ve hayırlı bir evlat olması ama gönlüm hep erkek istiyordu

Benim gittiğim doktora gitmiş burdan bi arkadaşım doktorun adını sordu dedim bu hemen değiştirin doktorunuzu dedi bana çocuğun olmaz rahmin ters dedi dedi sonra aşılama yapıcaz sana ama tutmayabilir dedi sonra hamile kaldım bu bebek çok aşağıda düşük riskin var dedi alıyordu oğlumu nerdeyse dedi birçok kişininde orda bebeğini kaybetti dedi doktorunuzu değiştirin dedi şok oldum bir önceki kontrolde iyiye gidiyo bebek yukarı çıkmış dediler bugün dikiş yerin incelmiş şöle böle dediler bi özele gideyim de en azından adam akıllı da baktırayım en azından yüzüme söyler ayrıntılı bebeğimide görmüş olurum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…