2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

S Shezofren88 gebeligim riskli oldugu icin cevremizde hala bilmiyorlar hamile oldugumu ama kv sagolsun model biriktirmeye baslamis ee sormadilar mi diyorum yok yok anlamazlar diyor .Saflar sanki
sorma canım yaa kayınvalider işte bizimkisi otomatik sallanan beşiklere hevesli ondan alacakmış mesela bende çocuğu Habire sallamak istemiyorum heralde ikimizinde gönlü olsun diye onun istediği beşiği alıp kablosunu keseceğiz Hakkıda ödenmez orası ayrı tabi ama bi sor dimi :d

Istemedigim bir seyi almalarına musade etmem onlarin ilk torunu olabilir ama benim de ilk heyecanim kimse kusura bakmasin her sey icime sinmeli

Bende hep yaz meyvesi cekiyor 2 tanesini buldum yedim rahatladım ev yemeği deyince midem alt üst umarım bugün yerim
Ama sen de pırasadan başlamışsın yiye bilecek misin taze fasulye falan yeseydin ben ev yemeklerinden genelde en çok sarma falan yiyorum çok iyi geliyor masada duruyor ara ara atıyorum ağzıma yaz meyvelerinden sadece bir tane buldum onun da tadını beğenmedim ama yine de yedim

Sorma yiyemedim peynir zeytin yedim yine evde taze fasulye Yok maalesef ben beğendim biraz nefsim köreldi şükür

İlk cicimiz kontrolden önce almıştım hevesim kursağımda kaldı rabbim giydirmeyi nasip etsin kız cicisi ama oğlum olsada giydiricem
Saglikla gelsin de giysin bebis .Ilk ogrendigimizde esim hemen yeni dogan seti almis gelmis pancodan ben de bir seyler alayim diyorum mavi ve pembe hakim olunca citcitli badiyle ciktim magazadan

Bende buğün gittim 9+2 olması lazımdı 10+1 dedi önden gidiyormuş cinsiyeti belli değil dedi bilen varsa yorumlayabilir mi

kızlar benim her geçen gün midem daha bulanıyor ve yanıyor. Ayakta sallanan gemi gibi dolaşıyorum bir oraya bir buraya. 9. Aydaki mide yanmalarını hiç düşünemiyorum şurup elimde uyurum heralde

Kızlar kilom değişmedi ama göbeğim belirginleşmeye başladı 8+2 deyim. Hep dar pantolon giyerdm artık beli rahatsız etmeye başladı nasıl saklıycam iş yerinde? Göbeği çıkan var mı???

kızlar bana istanbul avrupa yakasında kadın doğum doktoru önerebilirmisiniz şuan vajinismus hastasıyım bu arada bununla alakalı gidicem

Benim de en başından beri hiç bulantım olmadı ve kusmadım çok şükür. Üzülme canım bi sorun yoktur. Herkesin bulanacak diye bir şey Yok.
Ben de mayıs sonu haziran başı gibi düşünüyorum. Ben evlenirken de herşeyimi düğüne 2 ay kala almıştım. İdmanlıyım son dakika alışverişlerine ama bi yandan bakıyorum bunu alayım ya da gerek Yok diye Notlar alıyorum.

İyi aksamlar kizlar iki gundur gribim bugun sol kasigim sabahtan veri agriyor hapairmalardan birseymi oldu korkuyorum varmi boyle birsey yasayan kontrolumde daha 12 ocak su cocugu hayirlisiyla saglikla bi dogursaydim birsey okmadan

bedef canım ya kıyamam sana sezeryanli olanların çoğunda olan bir şey ameliyat yerinin incelmesi geçenlerde hastanede de vardi bir kadın onda da öyleydi doğumuna 1 hafta kalmıştı demek ki zor da olsa doğuma kadar doktorlar kontrol altında tutuyorlar içini ferah tut tmm mi Allah'ın izniyle sağ salim kucağına alırsın inşallah canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…