2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Evet canım ilk kontrole gittiğimde bu normal gebelik demişti ikinci gidişimde tamam normale dönüyor dediler şimdide riskli gebelik 10 günde bi takibe çağırdılar anlamadım 10 günde mi riskli oluyo normal olan
Bence başka bi doktora daha git bakalım ne diycek bi problem yok derse söylersin doktor böyle böyle dedi diye tekrar inceler. Bu gibi durumlarda tek doktora güvenip hareket etmemek gerekiyor. Bi arkadaşım anlatmıştı doktor bebeğin kalbinin durduğunu müdahale edilmesi gerektiğini söylemiş kız korkup başka hastaneye gidiyor kalp atışını duyuyor. Bazıları ihmalkar oluyor nedense hemen korkma sende canım git güvenilir bi hastaneye tekrar baksınlar için rahat eder.

Soldaydı canım yani tuttu gibi doktor erkek büyük ihtimalle dedi pazartesi tekrar bakacak ben yüzük testide yapmıştım ondada erkek çıkmıştı çin takvimi de erkek diyordu ama rus takvimi kız diyordu ama Rabbime şükürler olsun erkek dedi doktor tabi önemli olan sağlıklı sihatli ve hayırlı bir evlat olması ama gönlüm hep erkek istiyordu
Nub teorısı ne dıor acaba resım varmı 12+ resım varmı

İyi aksamlar kizlar. Ben cok fenayim dun baslayan oksuruk atese cevirdi ardindanda grip gece acillik oldum :KK43: cok tikali gogusum nefes anlamiyorum resmen. Bronsit dedi dr ve serum takti istemeyerekde olsa yaptirdim antibyotik yazdi aksef 500 birde minoset cok korkuyorum aslinda nede olsa antibyotik ama temmuzda sirf enfeksiyondan bebegimi kaybettigim icin mecbur aldim basladim. Sizlerden ricam ya safi veya ayetel kursi okurmusunuz bana ve bebegime biran once atlatalim :KK43:
çok geçmiş olsun canım

E914477F-659F-46EA-8E59-6D8140534876.jpeg

Arkadaşlar iyi akşamlar. Aranızda idrar yolu enfeksiyonu olan var mı? Geçmedi bir türlü benimki. Bol su içmekten başka çare bilen var mı acaba?
Unlu ve şekerli gıdaları kes çanım bende kronik yaşıyordum kestim şükür kurtuldum

İyi aksamlar kizlar. Ben cok fenayim dun baslayan oksuruk atese cevirdi ardindanda grip gece acillik oldum :KK43: cok tikali gogusum nefes anlamiyorum resmen. Bronsit dedi dr ve serum takti istemeyerekde olsa yaptirdim antibyotik yazdi aksef 500 birde minoset cok korkuyorum aslinda nede olsa antibyotik ama temmuzda sirf enfeksiyondan bebegimi kaybettigim icin mecbur aldim basladim. Sizlerden ricam ya safi veya ayetel kursi okurmusunuz bana ve bebegime biran once atlatalim :KK43:
Cok gecmis olsun cnm ayetel kursi okudum Allah sifa versin

Ben de ayni durumdayim.ikizlerde sağlıklı sonuc vermiyormus.beni de baska bir doktora yönlendirecek.9.haftadayim ben su an
laiyka laiyka Bende ikizlere hamileyim cuma günü ikili testim var benim doktorum hem tüp bebek doktorum hemde perinatolog neler olduğunu yazarım burada ama sanırım kan testi yapılmıyor sadece ultrason kısmını yapıyorlar diye duydum.

Arkadaşlar iyi akşamlar. Aranızda idrar yolu enfeksiyonu olan var mı? Geçmedi bir türlü benimki. Bol su içmekten başka çare bilen var mı acaba?
Oncelikle geçmiş olsun cnm bende de vardı doktor tek kullanımlık antibiyotik verdi geçti gibi ama ben hiç şu icemiyorum su icmezsem kum olusacagini suyun yerini tutabilecek tüm sıvıları tuketmemi istedi ben hiç bişey icemiyorum

günaydın kızlar...ben de bulantılardan muzdaribim hem de çok o yüzden son 2 aydır çoğunlukla tost, kraker, patates vs. gibi şeylerle beslendim ve şimdiden kilo aldım bir sürü :KK43: bulantılara iyi gelecek, bastıracak ama tosttan ve haşlanmış patatesten daha sağlıklı yiyecek önerileri olan var mı paylaşalım birbirimizle..

Uykusuz ve bulantılarla geçen akşam ve gecenin arkasından günaydın bayanlar çok zor durumda olmama rağmen o kadar bulantıya okula geldim
Aynen bende 1 haftadır süren burun kuruluğumdan sonra sinüzitim oldum ve zonklayıcı baş ağrım vardı. Başıma tülbent bile bağladım olmadı. Ağrıdan en sonunda kustum. Kötü bir geceydi rabbim herkese şifa versin

günaydın kızlar...ben de bulantılardan muzdaribim hem de çok o yüzden son 2 aydır çoğunlukla tost, kraker, patates vs. gibi şeylerle beslendim ve şimdiden kilo aldım bir sürü :KK43: bulantılara iyi gelecek, bastıracak ama tosttan ve haşlanmış patatesten daha sağlıklı yiyecek önerileri olan var mı paylaşalım birbirimizle..
Aynen bende öyleyim canım tost yeşil zeytin bol limonlu ekmek arası tuzlu peynir domates simit poğaça bunlardan başka yiyemiyorum iyi hissettiğimde bol bol portakal mandalina yiyiyorum

X