2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

ayprensesii canim gecmis olsun
bedef insallah guzel seyler duyarsin Allah sifa versin

Geçmiş olsun cnm dikkat et kendine,yarın için bizi de bilgilendirirsin :)

ayprensesii geçmiş olsun cnm dikkat et kendine
Yarın da hayırlı haberlerle gelirsin inşallah

Teşekkür ederim kızlar hepimiz dikkat edlim...ama elimizde olmdn oluyor..
Yarın inşallah güzel şeyler yazarm...

Cnm üzülme bak dikkat et demişler. Dikkat edeceksin sende bişey yapma cocuklarla aile büyükleri fln yardımcı olsunlar..
Allahın izniyle sağ salim alacaksın kucağına..
Bnde öyleyim cnm 1 2 gün midem bulandı muz yedim bi daha bulanmadı hiç kusmadım.. sadce bazı kokulara hassasım onun dışında mide bulantım olmuyor..

Benim etrafimdaki hamilelerin hiç birinde kusma bulantı yok bebekleri de oldukça sağlıklı. Yanlarında çürük elma gibi oluyorum. Dua et bu durumuna Allah bozmasın istediğin gibi besleyebilirsin bebegini

Benim etrafimdaki hamilelerin hiç birinde kusma bulantı yok bebekleri de oldukça sağlıklı. Yanlarında çürük elma gibi oluyorum. Dua et bu durumuna Allah bozmasın istediğin gibi besleyebilirsin bebegini
Saol canm içim rahatladı msjlarınz sayesinde Rabbim evlatlarımıza sağlık versin de başka bişi düşnmemek gerekio sanırm çok saol

Gecmis olsun cnm insallah kotu birsey olmaz

canım geçmiş olsun sonuç nedir bebeğinle iyisinizdir İnşallah

Ben varım göğüslerim de ağrımasa şüphelenicem ha bide gazım var bir de kanamam olmuştu korkutmuştu onun haricinde bulanti kusma hiç yaşamadım bünyeden bünyeye değişiyor işte aman maşallah diyelim de.. Bu durumları yaşayan arkadaşlarıma da dua ediyorum.inşallah bir an önce normale dönerler

Allahtan suyu çok içiyorum sıkıntı Yok inşallah canım ya biran önce düzeliriz

normal dogum yaptin dimi canim korkma canim kardesim 2 sezeryanla dogum yapti birsey olmaz korkma canim Allahima emanetsiniz

Kilo alan gobisleri buyuyen var mi ? Benim istahim deli gibi açildi bu demir vitamin ve kan ilaclari yuzunden ama daha kilo almadim gobiste cikmadi :/ hissediyorum sanki ben bebisimi ya oynuyor donuyo oralarda ama kimse inanmiyo daha kucuk hissedemezsin diyorlar

İlk çocuğu olacaklara soruyorum özellikle... çocuğu olanlarda deneyimlerini paylaşabilir tabi ki....
Alışverişe ne zmn çıkmayı planlıyorsunuz küçük eşyalar için biberon kıyafet vs..

Ben sanrım mayısta gidicem ramazandan önce sonra hem sıcak hem de cok az zman kalmış olur

normal dogum yaptin dimi canim korkma canim kardesim 2 sezeryanla dogum yapti birsey olmaz korkma canim Allahima emanetsiniz
İki Doğum yaptım canım sezeryan oldu ikiside dikiş yerim incelmiş bu üçüncü hamileliğim sağlıklı olarak ama doktorlar korkuttu beni bebek büyüdükçe daha da incelebilirmiş dikiş yeri

Bende o zaman düşünüyorum bebek arabası , kıyafet odası için bellide olmaz erken olursa diye ablamın birde.çn tansiyonu çıktı bebeğimiz 7 aylık erken doğdu ne olur ne olmaz öyle düşünüyorum

Canim bundan sonra yatman gerekecek olasi tehlikelere karsi insallah Rabbim sana bağışlar icini ferah tut bak hissediyor her seyi.Eger omur yazilmissa goreceksin ki senle kalacak lutfen uzulme

O zmnlar mantıklı dimi ne erken ne geç baharda geliyor olucak

Canim benimde ilk cocugum cinsiyeti erkek dedi doktor ama tam netlesince yavastan almaya baslicam.son aylara birkmak istemiyorum cunku sicakta karnin burnunda cok zor olur aliveris ayaklar sisecek falan dusunemiyorum.teyzem gunde 5 defa dus aliyodu hazirandi onunda dogumu durdugu yerde fenalasiyodu.yavas yavas hazirliga baslarim 5.ayda ☺

ayprensesii cinsiyeti belli olduktan sonra her maasta bir seyler alip kenara koymayi düşünüyorum. Liste yapip ona gore arastirip alcam .Her gordugume atlamiycam ozellikle kiyafet dışındaki seyler .Zamana yayinca hem eglenceli olur hem zorlanmam hem de vakit varken bol bol arastiririm

Canım benim dikkat et dua et hiç bşey olmaz Allahın izniyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…