2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

O zmnlar mantıklı dimi ne erken ne geç baharda geliyor olucak
Kesinlikle hem havalarda tam gezmeli dolaşmalı oluyor çünkü haziran birden sıcak bastırıyor karnımız burnumuzda zor olur ben sadece Nisan ayında bebek arabasını almayı planlıyorum çünkü burada çok seçenek Yok izmirden almayı düşünüyorum

ayprensesii ayprensesii cinsiyeti belli olduktan sonra her maasta bir seyler alip kenara koymayi düşünüyorum. Liste yapip ona gore arastirip alcam .Her gordugume atlamiycam ozellikle kiyafet dışındaki seyler .Zamana yayinca hem eglenceli olur hem zorlanmam hem de vakit varken bol bol arastiririm
Aslında seninkide mantıklı kıyafet en sona kalmalı zaten yaz çocuğu olucak birde bol bol kıyafet gelecek

Başka bir doktora gitsen canım
Canım gebeliii öğrendiğimde devlete gitmiştim o direk üniye sevketti 1 aydır 10 günde bi üniye gidiyorum ordada farklı iki doktor baktı yard.doçent Allah’a emanetiz hepimiz bundan sonra her 10 günde bi takip yazdı 10 günde bi gidicem dikiş yeri kontrol edilecek en ufak acıda kanamada hemen gel dediler inşallah olmaz

Kızlar bişey sorcam görüyorum ki hepinizin mide bulantıları kusmaları var ama bnm hiç bi şekilde bi belirtin mide bulantım kusmam yok 9haftalık bugün cumada kont var ama korkuyorum niye böyle acaba bnm gbi olan varmı aranzda midesi bulanmayan kusmayan
Benn varım cnm benm 3 4 gün mide bulantm oldu sadce

Kızlar çok kötüyüm iki sezeryandan sonra dikiş yerim incelmiş dikkat ediceksin 10 günde bir geliceksin herhangi bi kanama vs hemen geleceksin takip edilecek dedi çok korkuyorum bebeği alalım falan da demediler ama ilerde bebek büyüdükçe dikiş yeri açılabilirmiş . O kadar. Büyümüşki elleri kollarını gördüm miniğimin:KK61:daha da büyüdükten sonra benden alırlarsa onu naparım ben

Canım hiç korkma, bende haziran ayında ameliyat oldum 2 tüpümüde aldılar. Tüplerin birinde iyileşme olmamış,yara kapanmamış rahim arkasına adet kanı kaçıyordu. Doktoruma sordum ikiz için risklimi iyileşmemesi diye oda sorun olmaz dedi. Bende rahmim delik ve gebeyim. İnşallah sorunsuz geçecek bu 9 ay birbirimize ettiğimiz dualarımız var

Aslında seninkide mantıklı kıyafet en sona kalmalı zaten yaz çocuğu olucak birde bol bol kıyafet gelecek
Gelcek olan kiyafetlere guvenmem de .Mesela burda doguran hanimlarin yorumunda okumuştum 6 aya kadar dogmadan bir cok kiyafet almislar cogunu kullanamamislar hizli geliştigi icin .Belki iri olur bilemeyiz :) Kiyafet hemen alınır biz cikamasak da internetten bile alinir her mağazanın sitesi var .Ama detaylar onemli besik ,dolap ,ates olcer bakim urunleri banyo malzemeleri vs vs .Ayy cok heyecanlandim:KK49:

Canim benimde ilk cocugum cinsiyeti erkek dedi doktor ama tam netlesince yavastan almaya baslicam.son aylara birkmak istemiyorum cunku sicakta karnin burnunda cok zor olur aliveris ayaklar sisecek falan dusunemiyorum.teyzem gunde 5 defa dus aliyodu hazirandi onunda dogumu durdugu yerde fenalasiyodu.yavas yavas hazirliga baslarim 5.ayda ☺
Cinsiyetten sonra bnde odayı hazırlamyı düşünüyorum.. ıvır zıvırları mayısta düşünüyordm
ayprensesii ayprensesii cinsiyeti belli olduktan sonra her maasta bir seyler alip kenara koymayi düşünüyorum. Liste yapip ona gore arastirip alcam .Her gordugume atlamiycam ozellikle kiyafet dışındaki seyler .Zamana yayinca hem eglenceli olur hem zorlanmam hem de vakit varken bol bol arastiririm
Bnmde aklma liste yapmak geldi bi netten bakayım desim bir sürü şey lazmmış önceden planlamak lazm kesinlikle..

Kesinlikle hem havalarda tam gezmeli dolaşmalı oluyor çünkü haziran birden sıcak bastırıyor karnımız burnumuzda zor olur ben sadece Nisan ayında bebek arabasını almayı planlıyorum çünkü burada çok seçenek Yok izmirden almayı düşünüyorum
Aynen cnm

Canım gebeliii öğrendiğimde devlete gitmiştim o direk üniye sevketti 1 aydır 10 günde bi üniye gidiyorum ordada farklı iki doktor baktı yard.doçent Allah’a emanetiz hepimiz bundan sonra her 10 günde bi takip yazdı 10 günde bi gidicem dikiş yeri kontrol edilecek en ufak acıda kanamada hemen gel dediler inşallah olmaz
Cnm Rabbim korusun ınş benım arkadasım üç aylık kızı varken hamile kaldı sezeryan olmuştu hemde saglıkla ikıncı kızını doğurdu Rabbim ömür verdiyse her şekilde yanında olucak dualarım sizinle

Kizlar bir de bebek icin alınıp pisman olunan kullanissiz seyler topigi var adini hatirlayamadim oraya da goz atin .Gercekten cok yararli seyler var

Kızlar bişey sorcam görüyorum ki hepinizin mide bulantıları kusmaları var ama bnm hiç bi şekilde bi belirtin mide bulantım kusmam yok 9haftalık bugün cumada kont var ama korkuyorum niye böyle acaba bnm gbi olan varmı aranzda midesi bulanmayan kusmayan
bende öyleyim canım hiç olmadı bulantı vs sadece yemekten sonra azda yesem çokda yesem şişkinlik yapıyor onun dışında bişeyim yok çok şükür

Canım hiç korkma, bende haziran ayında ameliyat oldum 2 tüpümüde aldılar. Tüplerin birinde iyileşme olmamış,yara kapanmamış rahim arkasına adet kanı kaçıyordu. Doktoruma sordum ikiz için risklimi iyileşmemesi diye oda sorun olmaz dedi. Bende rahmim delik ve gebeyim. İnşallah sorunsuz geçecek bu 9 ay birbirimize ettiğimiz dualarımız var
Allahım korusun hepimizi anaların çekisi bitmiyo işte rabbime emanetiz önce sağlık. Bide kızım olursa diye ona polar ceket gibi bişi almıştım erkekte olsa giydiricem ama bebeğime bişi olursa allah korusun tabi veririm birine hediye napim aslında almasaydım dedim sonra bakıp bakıp ağlarım ben şimdi

bedef bedef geçmiş olsun canım içini ferah tut önlem için çağırıyorlardır kontrol altında tutmak için senin yada bebek için tehlikeli bi durum olsaydı müdahale ederlerdi diye düşünüyorum

Bu arada bızde devlet hastanesine gittik ultrason için persembe ye gün verdiler sinir oldum gıtmıycem zaten okulda oluyorum o kadar kalabalık ki Allah durumu olmayıp oralarda sürünenlere yardım etsin

Cnm Rabbim korusun ınş benım arkadasım üç aylık kızı varken hamile kaldı sezeryan olmuştu hemde saglıkla ikıncı kızını doğurdu Rabbim ömür verdiyse her şekilde yanında olucak dualarım sizinle
Öyle tabi bak rabbimin bi bildiği var demekki.nasılda kalmış o bide derler en az 3 yıl geçmesi gerek sezeryan dan sonra diye veren allah veriyo işte bide ikinci doğumum 5 yıl oldu belkide zaman geçtiği için kesik yerinde incelme olmuş olabilir bakalım yaşayıp görücez

Kızlar çok kötüyüm iki sezeryandan sonra dikiş yerim incelmiş dikkat ediceksin 10 günde bir geliceksin herhangi bi kanama vs hemen geleceksin takip edilecek dedi çok korkuyorum bebeği alalım falan da demediler ama ilerde bebek büyüdükçe dikiş yeri açılabilirmiş . O kadar. Büyümüşki elleri kollarını gördüm miniğimin:KK61:daha da büyüdükten sonra benden alırlarsa onu naparım ben
İnsallah oyle birsey olmaz canm bak hic bahsetmemisler bile oyle birseyden sende kotu seyler dusunme Allah buyuk İnsallah hicbirseycik olmaz sende dikkat et kendine

İnsallah oyle birsey olmaz canm bak hic bahsetmemisler bile oyle birseyden sende kotu seyler dusunme Allah buyuk İnsallah hicbirseycik olmaz sende dikkat et kendine
Yatacam artık valla kim ne derse desin ister ev çöp ev olsun iyi kötü çocuklara yemek hazırlar yediririm babalarıda uğraşısın bi zahmet evide temizlettiririm çocuklarımdan ve benden önemli bişey yok artık

Ben de dün eşime sarılıp ağladım geçmiyor gecmicek çok yoruldum kusmamaya çalışmaktan diye yatalak gibi kalkamamaktan diye... En geç 16. haftada azaliyormus canım benim bazı günler geçiyor gibi sanki azalma provası oluyor
Evet arada biraz umut oluyor ama sonra daha beter geliyor herseyden bunaldım eşimi de bunaltmak istemiyorum ama Allahtan çok sabırlı, Allah hepimize sabır versin inşallah

Geçmiş olsun canım allah yardımcın olsun kötü düşünme bişey olmaz insallah

X