2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Kizlar birsey sorucagim benim ultrason goruntulerin hic net degil boguk bpguk bebegi birakin kese bile bet gorunmedi. Doktor kilo var biraz ondan dedi halbuki oncesnde net gozukuyordu su ic dedi su ictim bu sefer hic gozukmedi daha kotu oldu. Git tuvaletini yap dedi yaptm yine olmadi oyle birseyde yiyip icmemistm bebegimi goremedim normal mi bu ? Boyle yasayan var mi

Kızlar benim gibi midesi kötü olan su icemeyen arkadaşlara tavsiyem var 2 gun önce keşfettim sade maden suyu içine biraz limon damlatip iciyorum enerjim yerine geldi çok şükür vücudum susuz kalmadığı için

Doktor bişey demediy se normaldir cnm alttan felan da bakmadı heralde gerek görseydi bakardı demekki problem yok canını skma

Ben de dün eşime sarılıp ağladım geçmiyor gecmicek çok yoruldum kusmamaya çalışmaktan diye yatalak gibi kalkamamaktan diye... En geç 16. haftada azaliyormus canım benim bazı günler geçiyor gibi sanki azalma provası oluyor

Ben sadece meyve yiyebiliyorum akşama pırasa yaptım ite kaka yemeyi düşünüyorum

Canim hiç korkma Allahın izniyle hiç bişey olmaz ama bence başka doktora da görün

İnşallah öyle birşey olmaz canım ya bunun için bir alternatif Yok muymuş yırtılmaması için

Kızlar en yenilebilir yiyecek ekmek +peynir :) 3 öğün bunu yiyorum aç kalmaktan iyidir çünkü acıkınca daha kötü oluyo su yerine de günde 2 3 şişe sade maden suyu içiyorum icine limon damlatip,sade su içemiyorum

Canım Allah yardımcın olsun. Dualarım seninle. İnşallah sorunsuz geçer hamileliğin. Doktorlar alalım dememişler ne güzel. Sadece kontrol altında olman gerekiyor demek ki. Kendini yıpratma bebeğin hisseder.

Kızlar en yenilebilir yiyecek ekmek +peynir :) 3 öğün bunu yiyorum aç kalmaktan iyidir çünkü acıkınca daha kötü oluyo su yerine de günde 2 3 şişe sade maden suyu içiyorum limonlu sade su içemiyorum
Bende bıktım ekmek peynirden canım artık yemek yemek istiyorum yarından itibaren eve meyve sokmayı düşünmüyorum meyve , ekmek peynir gerçek gıda almak istiyorum

bedef canım tekrar geçmiş olsun... kötü düşünme lütfen stres yapıp bebeği de strese sokma... Rabbimin izniyle sağ salim kucağına alacaksın dua en büyük nimet ve hepimiz senin içinde duacıyız

Merak etme canım herşey yolundadır benim çevremde kimsenin bulantı kusma olmadı sadece Benim oldu ne güzel keyfini çıkar

bende ekmek yiyemiyorum çok tuzlu geliyor bana çok ilginç çok şükür bulantı öğürme dönemini geçtim galiba ama hala koku hassasiyeti devam ediyor.... ama ekmek neden o kadar tuzlu geliyor hala anlamış değilim

Peynir yiyemiyorum ama yoğurt yiyebiliyoeum. Su hiç icemiyordum artık idrarimi kahverengi görünce odüm patladı. Şimdi 4-5 bardak içiyorum ogure ogure. Bir de sade makarna her gün bir öğün mutlaka yemeğim o oluyor. Düzenli yemek yok ki evde... İnşallah 4. ayda aldığımız kiloları konuşuruz ya bu kadar can sıkıcı olmaz heralde bu resmen sağlık sorunu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…