2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar 12. haftada vajinal ultrason mu oluyor ben cuma ikili test için gideceğim acaba vajinal mi bakar bilemiyorum ama tam 12. haftam oluacak.

Günaydın güzel annişler ve tatlı bebişleriiiiiii

Kızlar aklıma bişi takıldı hem özele hem de devlete giden arkidişlere sormak istiyorum.... atıyorum devlette kaydınız var ve oraya gidiyorsunuz özele gidince ne diyorsunuz peki ? devlette kaydınız olduğunu falan söylüyor musunuz ?

Özeldeki doktorum sormadan ben söyledim, devlete de gittiğimi, orada tahlillerimi yaptırdığımı. Tahlillerime bakıp, yorumladı hatta.

Günaydın kızlar bugün kontrolümüz vardı. Bebeğim 10+4 olması gerekirken 11 haftalık çıktı. Bebek 3 gün önden gidiyor falan dedi ama normal mi bu durum böyle bişey yaşayan var mı aranızda
Benim geçen hafta bebeğim 11+2 di ultrasonda 12+3 çıktı doktorum 1 hafta önde gidiyor gayet sağlıklı dedi kafana takma kısacası

Kızlar üniversite hastanesine geldim bugün kontrolüm vardı yine beni bi korku sardı usgye girdim iki doktor vardı birbirleriyle konuşuyorlardı bana bakan doktor yanındakine dedi ki bak şu benim hoşuma gitmiyor bi çağlayan bey baksın buna dedi bi sıkıntı mı var dedim sıkıntı değilde benim hoşuma gitmeyen birşey var dedi bi doktor daha bakıcak dedi o doktoru beklerken öğle arasına girdik öğleden sonraya kaldı dua edin bana kızlar skar gebeliği şüphem vardı ilk gittiğimde ikinci kontrol de iyiye Gidiyor dediler bugünde yine bişey gördüler sezeryan dikiş yerimde incelme görmüş doktor inşallah yanlış görmüştür yoksa bebeğimi alıcaklar dua edin sorun çıkmasın çok korkuyorum büyümüştü müniğim :KK43::KK61:
inş güzel bir şekilde dönersin evine cnm dualarımız seninle rabbim yardımcın olsun.

Selam kızlar nasılsınız? Ben biraz hatayım sanrm.. boğazım acıyor yüzüm şişmiş gibi burun da akıyor sürekli....
Yarın dr kontrolüm var bakalm ne diyecek bebeğim ne yapıyor.. inşallah herşey yolundadır...
Rahatsız olan herkeze rabbim tez zamnda şifa versin inşallah

Günaydın kızlar haftaya ikili test için gidicem ama bugun dayanamadım bebegimide cok ozledim bi tıp merkezine bebiş görmeye gittim kalbini atıyo demislerdi dinlettirmemislerdi kalbinide dinledim duydugum en güzel şarkıdan en güzel müzikten bile daha güzeldi :KK68: resminide koyuyorum belki teyzeleri cinsiyet tahmininde bulunur buarada bugün sat a göre 10hafta 5 günlük ultrasonda 10 hafta 6 günlük çıktıEki Görüntüle 2081283 Eki Görüntüle 2081283
Ben kıza benzettim sanki cnm hayırlısı olsun inşallah

Kızlar üniversite hastanesine geldim bugün kontrolüm vardı yine beni bi korku sardı usgye girdim iki doktor vardı birbirleriyle konuşuyorlardı bana bakan doktor yanındakine dedi ki bak şu benim hoşuma gitmiyor bi çağlayan bey baksın buna dedi bi sıkıntı mı var dedim sıkıntı değilde benim hoşuma gitmeyen birşey var dedi bi doktor daha bakıcak dedi o doktoru beklerken öğle arasına girdik öğleden sonraya kaldı dua edin bana kızlar skar gebeliği şüphem vardı ilk gittiğimde ikinci kontrol de iyiye Gidiyor dediler bugünde yine bişey gördüler sezeryan dikiş yerimde incelme görmüş doktor inşallah yanlış görmüştür yoksa bebeğimi alıcaklar dua edin sorun çıkmasın çok korkuyorum büyümüştü müniğim :KK43::KK61:
Cnm inşallah bişey yoktur dr kuruntusudur güzel haberlerini bekliyoruz...

Kızlar 12. haftada vajinal ultrason mu oluyor ben cuma ikili test için gideceğim acaba vajinal mi bakar bilemiyorum ama tam 12. haftam oluacak.
Bnde merk ediyorum yarın dr a gidicem 10+3 olucam nasl bakıcam merk ediyorum bnm rahim de tersmiş daha hiç karından bakamadı..
12.haftda karından bakar gibime geliyor

Kizlar perşembe günü tam 12. Haftam ve doktora gideceğim.
Buyuk ihtimalle cinsiyet tahmini yaoar diyr düşünüyorum :)
Simdi bende uc adet ultrason resmi var biri 6+3 haftalik digeri 7+6 digeride 9+4haftalik
Simdi ucunu yorumlayabilirmi bilenker rica etsem ona gore persembe teori bende tuttu mu tutmadimi bakmis oluruz :)
Resimlerin boyutlari nedeniyle biraz fazka kirptim :) hadi bakalim persembe teoriyi test etmeye heycanlaniyorum. Ve insallah gittigimde saglikli sihhatli gorurum her doktor bir telas bir korku dualarinizi eksik etmeyin guzel annecikler!:KK200:

Eklentiler

• 20171219_140523.jpg
    20171219_140523.jpg
    31,8 KB · Görüntüleme: 74
  • 20171219_140409.jpg
    20171219_140409.jpg
    42,4 KB · Görüntüleme: 71
  • 20171219_140338.jpg
    20171219_140338.jpg
    33,4 KB · Görüntüleme: 69
Kızlar ben geçen hafta epey kötü oldum grip gibi nezle gibi bişey sambucol kara mürver özütü suda eriyen tablet birde geçen bi arkadaş yazmıştı cistus antivirüs pastili içebilirsiniz. Sambucol günde bir adet alınıyor, bana çok faydası oldu epey toparladım aklınızda olsun
Cistus yazan bendim cok etkili gunde 1 kez kullandim 2 3 saat rahatlatti

Üniversite hastanelerinde hep öyle oluyor canım illa emin olmak için bir başka doktora da soruyorlar, lütfen üzme kendini eminim hiç bir sorun yoktur inşallah Allah bebişini de seni de korusun canım, haber bekliyoruz çıkınca hemen yaz bize de

Kızlar bugün öğleden beri Bulantım tavan yaptı çok kötüyüm, ve bu haldeyken bile sık sık acıkıyorum bir şeyler yemesem çok daha fena oluyorum her şeyi de canım istemiyor ne yesem diye düşünmekten sinirlerim bozuldu içimden ağlamak geliyor hiç mi gitmeyecek bu bulantı sabrım kalmadı artık

Hepinize teşekkür ederim kızlar BeyazOrkidem BeyazOrkidem senden ayrı bir cinsiyet tahmini bekliyorum zaten tam 12 de ikili test icin gittigmde tekrar atarim
Tamam cnm bekliyorum
Hayirli haberle gel kuzum
Kizlar perşembe günü tam 12. Haftam ve doktora gideceğim.
Buyuk ihtimalle cinsiyet tahmini yaoar diyr düşünüyorum :)
Simdi bende uc adet ultrason resmi var biri 6+3 haftalik digeri 7+6 digeride 9+4haftalik
Simdi ucunu yorumlayabilirmi bilenker rica etsem ona gore persembe teori bende tuttu mu tutmadimi bakmis oluruz :)
Resimlerin boyutlari nedeniyle biraz fazka kirptim :) hadi bakalim persembe teoriyi test etmeye heycanlaniyorum. Ve insallah gittigimde saglikli sihhatli gorurum her doktor bir telas bir korku dualarinizi eksik etmeyin guzel annecikler!:KK200:
persembe resmi bana at cnm druna söle ixi resim ceksin guzel pozisyonda

Kızlar çok kötüyüm iki sezeryandan sonra dikiş yerim incelmiş dikkat ediceksin 10 günde bir geliceksin herhangi bi kanama vs hemen geleceksin takip edilecek dedi çok korkuyorum bebeği alalım falan da demediler ama ilerde bebek büyüdükçe dikiş yeri açılabilirmiş . O kadar. Büyümüşki elleri kollarını gördüm miniğimin:KK61:daha da büyüdükten sonra benden alırlarsa onu naparım ben

Kızlar çok kötüyüm iki sezeryandan sonra dikiş yerim incelmiş dikkat ediceksin 10 günde bir geliceksin herhangi bi kanama vs hemen geleceksin takip edilecek dedi çok korkuyorum bebeği alalım falan da demediler ama ilerde bebek büyüdükçe dikiş yeri açılabilirmiş . O kadar. Büyümüşki elleri kollarını gördüm miniğimin:KK61:daha da büyüdükten sonra benden alırlarsa onu naparım ben
Hiç korkma Allahın izniyle birşey olmaz bolca dua et canım bizim de dualarımız seninle

Allah korusun icini ferah tut kendini fazla zorlama. Egilip kalma agir kaldirma. Uzan dinlen cocuklarn vardi sanrm bir kac gun ailenden biri gelp baksa olmaz mi en azndan dinlenirdin

Allah yardım etsin cnm bişey olmaz inşallah yüreğini ferah tut

X