2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Günaydın kızlar haftaya ikili test için gidicem ama bugun dayanamadım bebegimide cok ozledim bi tıp merkezine bebiş görmeye gittim kalbini atıyo demislerdi dinlettirmemislerdi kalbinide dinledim duydugum en güzel şarkıdan en güzel müzikten bile daha güzeldi :KK68: resminide koyuyorum belki teyzeleri cinsiyet tahmininde bulunur buarada bugün sat a göre 10hafta 5 günlük ultrasonda 10 hafta 6 günlük çıktıEki Görüntüle 2081283 Eki Görüntüle 2081283
Erkeğe benzettim canım

Tünaydın kızlar,ben yolculuğa başladım şükür,bugün gebelik tahlilleri yapıldı sonucum çıkmadı henüz.Kalp atışını duyduk ilk kez 171 le atıyordu.Normalde 8+2 ydi ilk kontrolde şimdi 9+0 olmuş bir ileri bir geri gidiyor.Şimdi ben 9 A mı girdim 10. Haftaya mı girdim.
9 hafta bitmiş 10 dan gün alıyorsun canım atıyorum ben 11+3 üm yani 11 hafta 3 günlük bebişim

Kızlar üniversite hastanesine geldim bugün kontrolüm vardı yine beni bi korku sardı usgye girdim iki doktor vardı birbirleriyle konuşuyorlardı bana bakan doktor yanındakine dedi ki bak şu benim hoşuma gitmiyor bi çağlayan bey baksın buna dedi bi sıkıntı mı var dedim sıkıntı değilde benim hoşuma gitmeyen birşey var dedi bi doktor daha bakıcak dedi o doktoru beklerken öğle arasına girdik öğleden sonraya kaldı dua edin bana kızlar skar gebeliği şüphem vardı ilk gittiğimde ikinci kontrol de iyiye Gidiyor dediler bugünde yine bişey gördüler sezeryan dikiş yerimde incelme görmüş doktor inşallah yanlış görmüştür yoksa bebeğimi alıcaklar dua edin sorun çıkmasın çok korkuyorum büyümüştü müniğim :KK43::KK61:

Kızlar üniversite hastanesine geldim bugün kontrolüm vardı yine beni bi korku sardı usgye girdim iki doktor vardı birbirleriyle konuşuyorlardı bana bakan doktor yanındakine dedi ki bak şu benim hoşuma gitmiyor bi çağlayan bey baksın buna dedi bi sıkıntı mı var dedim sıkıntı değilde benim hoşuma gitmeyen birşey var dedi bi doktor daha bakıcak dedi o doktoru beklerken öğle arasına girdik öğleden sonraya kaldı dua edin bana kızlar skar gebeliği şüphem vardı ilk gittiğimde ikinci kontrol de iyiye Gidiyor dediler bugünde yine bişey gördüler sezeryan dikiş yerimde incelme görmüş doktor inşallah yanlış görmüştür yoksa bebeğimi alıcaklar dua edin sorun çıkmasın çok korkuyorum büyümüştü müniğim :KK43::KK61:
Canım benim Allahım inşallah kötü birşey yoktur dua ediyorum

Biraz ayrıntılı bakıyorlardır belki üniversite olduğu için olabilir, inşallah yolunda gider herşey. Allah sana bağışlasın yavrunu.

Günaydın kızlar bugün kontrolümüz vardı. Bebeğim 10+4 olması gerekirken 11 haftalık çıktı. Bebek 3 gün önden gidiyor falan dedi ama normal mi bu durum böyle bişey yaşayan var mı aranızda
Benimse aynı canım erken döllenmiş sesi doktor 5+4 bizim 6 hafta çıktı

X