2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

cnm Allah esirgesin insallah kotu bisey c8kmayacak dualarm senninle
Kızlar üniversite hastanesine geldim bugün kontrolüm vardı yine beni bi korku sardı usgye girdim iki doktor vardı birbirleriyle konuşuyorlardı bana bakan doktor yanındakine dedi ki bak şu benim hoşuma gitmiyor bi çağlayan bey baksın buna dedi bi sıkıntı mı var dedim sıkıntı değilde benim hoşuma gitmeyen birşey var dedi bi doktor daha bakıcak dedi o doktoru beklerken öğle arasına girdik öğleden sonraya kaldı dua edin bana kızlar skar gebeliği şüphem vardı ilk gittiğimde ikinci kontrol de iyiye Gidiyor dediler bugünde yine bişey gördüler sezeryan dikiş yerimde incelme görmüş doktor inşallah yanlış görmüştür yoksa bebeğimi alıcaklar dua edin sorun çıkmasın çok korkuyorum büyümüştü müniğim :KK43::KK61:

Dolgum düşmüştü dişçiye geldim uyuşturmadan temizledi acısına dayandım ama çok fena midem bulandı yarım bırakıp çıkıp dolaştık dışarıya şimdi tekrar geldim midem çok kötü olmuştu

Kızlar üniversite hastanesine geldim bugün kontrolüm vardı yine beni bi korku sardı usgye girdim iki doktor vardı birbirleriyle konuşuyorlardı bana bakan doktor yanındakine dedi ki bak şu benim hoşuma gitmiyor bi çağlayan bey baksın buna dedi bi sıkıntı mı var dedim sıkıntı değilde benim hoşuma gitmeyen birşey var dedi bi doktor daha bakıcak dedi o doktoru beklerken öğle arasına girdik öğleden sonraya kaldı dua edin bana kızlar skar gebeliği şüphem vardı ilk gittiğimde ikinci kontrol de iyiye Gidiyor dediler bugünde yine bişey gördüler sezeryan dikiş yerimde incelme görmüş doktor inşallah yanlış görmüştür yoksa bebeğimi alıcaklar dua edin sorun çıkmasın çok korkuyorum büyümüştü müniğim :KK43::KK61:
CAnım inşallah yoktur bişey ya dua et sakin kal dualarım seninle

Canım içini rahat tut bol dua et bazen ufacık bişeyi bile yanlış yorumluyorlar hem doktorda kötü bişey dememiş ki inşallah bişey olmaz sağlıkla kucağınıza alırsınız

2 hafta sonra verecek bana sana hangi ilacı verdi doktorun
Vicium d3 verdi günde 2 tablet yazıyor canım
D vitaminin düşük çıkmıştır benim bu son tahlile yüksekti bana vermedi.
aslında değerlerim düşük değildi canım ama bebek için her hamilenin 3.aydan sonra alması gerekiyor içinde folik asit kalsiyum magnezyum var dedi bende kararsız kaldım alsam mı almasam mı değerlerim normaldi çünkü

Darısı başıma kahvaltımı zor hazırladım bulantıdan doğru düzgün yiyemedim :110:baş dönmesi için ani hareket yapma canım
Anı harekette zaten etraf kapkara oluyor ama diyelim ki 3_4 dk ayakta kaldım ölüyorum sanki. Demir eksikliğinden supheleniyorum daha önce de eksik çıkardı hep

aslında değerlerim düşük değildi canım ama bebek için her hamilenin 3.aydan sonra alması gerekiyor içinde folik asit kalsiyum magnezyum var dedi bende kararsız kaldım alsam mı almasam mı değerlerim normaldi çünkü
Doktor dediyse almalısın bence, ben hem regenesis max diye bir omega3 ve folikasit alıyorum hem demir hapı hemde elevit verdi bana belki ilerleyen dönemde değerim düşerse bana da devit verir.

Dolgum düşmüştü dişçiye geldim uyuşturmadan temizledi acısına dayandım ama çok fena midem bulandı yarım bırakıp çıkıp dolaştık dışarıya şimdi tekrar geldim midem çok kötü olmuştu
Ben de geçen gün aynı şekilde işlem yaptırdım canım ignesiz dayanabildigim kadar artık ama tamamen temizletemedim çok acidigi icin. Olduğu kadar artık dedik. Bekletmemen iyi olmuş daha kötü oluyor sonra

Doktor almanı tavsiye ettiyse al canım Doğumdan sonra sen sorun yaşarsın

X