2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Herkes yatak paylasmis bende paylasim kizlar ben yatak odamiza park yatak dusunuyorum gunduzleri salonda ve gezmeye gittigim yerlere goturmek uzere hamak besik 1 yasindan sonrada montessori tipi yatak dusunuyorum foto ekledim ama renk tabiki siyah olmaz
Hasta grip sen Nasilsin cnm

Bugün haberlerde gördüm 1 bardak suya bir tatlı kaşığı tuz bir çay kaşığı karbonat koyup şırıngayla çekip ikişer damla burun deliklerine damlatınca açılıyormuş canım
Karbonat zararli ymis cnm bende gargara yapiodum grip olmadan once bogaza iyi geliyordu nette zararli diyor

Dun yazdigim mesaj i foto yukleyemeyince gondermemistim oda bugun silinmemis diger yorumla gelmis fotolari yukledim bakin bakalim kizlar Screenshot_2017-12-18-17-51-46.png Screenshot_2017-12-18-17-51-10.png

kızlae merhaba nasılsınız iyiysiniz İnşallah Rabbim yavrularımıza bizlere sağlık sıhhat versin:KK200::anneadayı: şikayetler aşırı bulantı koku hassasiyeti şişkinlik hepsi var ama takmıyorum geçicek çünkü sizde takmayın iice kötü olmamak için:duduk: ben bunaaa bayıldımmmmm yaaaaaa:KK36:
Ayyy ben de bayıldım mükemmel ötesi cnm adı ne diye geçiyor bakiyim ben de :KK200:
Kızlar kontrole idrara sıkışık mı gidiyorsunuz ya?
Yok cnm ben hiç sıkışık gitmedim

Günaydın kızlar güzel haberler alacağımız bir gün olsun.. Nasılsıniz ??:anneadayı:
Ohh maşallah cinsiyet ler öğrenilmeye başlanmış bir benim etrafimdaki doktorlar ağzı sıkı hiç bişey söylemiyor lar :sinirli:
Kanamam olduğu için bu haftasonu doktor tekrar gel demişti kontrol hakkım var diye ..
Çok şükür tekrarlamadi gerçi ama giderm yine de bakalım cinsiyet tahmini yapacak mj buarada ben ikinci bir doktora gittim kendi doktorum evime çok uzak bir de yakinimda bir tane olsun dedim onu da çok begendim çok iyi bir doktor yine... kolay kolay doktor begenmem ama bu da içime sindi acil durumlar inşallah hoc olmaz ama o drumlarda önce bu doktora görünürm. ..:spor:

Canım ben testim pozitif çıktıktan sonra 2 kez kontrole gittim 6 ve 8. Haftada. İkisindede vajinal ultrason yaptı ve idrarımı yapıp öyle muayene ettiler. Sanırım 12. Haftadan sonra vajinal muayene değil karından bakıyorlar

Arkadaşlar bu cinsiyet teorisinin yanlış çıktığı yok mu hiç yani bu kadar net mi ?

Günaydın güzel annişler ve tatlı bebişleriiiiiii

Kızlar aklıma bişi takıldı hem özele hem de devlete giden arkidişlere sormak istiyorum.... atıyorum devlette kaydınız var ve oraya gidiyorsunuz özele gidince ne diyorsunuz peki ? devlette kaydınız olduğunu falan söylüyor musunuz ?

Kızlar aklıma bişi takıldı hem özele hem de devlete giden arkidişlere sormak istiyorum.... atıyorum devlette kaydınız var ve oraya gidiyorsunuz özele gidince ne diyorsunuz peki ? devlette kaydınız olduğunu falan söylüyor musunuz ?

Ben tahlil için gitmiştim devlete, ben daha bişey demeden doktor gördü zaten gittiğim hastaneyi, doktoru. Hiç bir sorun olmadı tabi doktor çok iyi idi şansıma

Kızlar ben üşüttüm dün çok hapşırdım birde alerjik astımım var çok şiddetli hapşırmalarım oldu baya bir kasıklarımı zorladım, bugün doktorum çağırdı rapor yazacakmış, şimdi evdeyim ama dün iş yerinde hem üşüdüm, hem yoruldum ve iyice şifayı kaptım.
Acaba hapşırmalarımın miniklere zararı olmuş mudur biraz korkuyorum.

Kızlar bişey sorucam.. 2gündür burnum tıkalı.. bağazımda bugun dokununca ağrı hissettim normalde bişey yok ama hafif bastırınca ağrı oluyo :KK43:

burnun tıkalı olduğu için istemsiz ağzından nefes alıyorsun buda seni faranjit yapabilir,bol bol sıvı tüketmelisin canım..

Günaydın kızlar haftaya ikili test için gidicem ama bugun dayanamadım bebegimide cok ozledim bi tıp merkezine bebiş görmeye gittim kalbini atıyo demislerdi dinlettirmemislerdi kalbinide dinledim duydugum en güzel şarkıdan en güzel müzikten bile daha güzeldi :KK68: resminide koyuyorum belki teyzeleri cinsiyet tahmininde bulunur buarada bugün sat a göre 10hafta 5 günlük ultrasonda 10 hafta 6 günlük çıktı
Screenshot_2017-12-19-10-02-52-1.png
Screenshot_2017-12-19-10-02-52-1.png

Kızlar ben üşüttüm dün çok hapşırdım birde alerjik astımım var çok şiddetli hapşırmalarım oldu baya bir kasıklarımı zorladım, bugün doktorum çağırdı rapor yazacakmış, şimdi evdeyim ama dün iş yerinde hem üşüdüm, hem yoruldum ve iyice şifayı kaptım.
Ayni seyden bende muzdaribim uc gundur hapsiriyorum grip oldum korkuyorum birsey olmaz diyorlar ama bugun kasigimin sol tarafida agriyor insallah birsey olmaz gecmis olsun sizede

Ayaktayken hapsurunca biraz sancı oluyor evet anı kasilmadan dolayı ama uzanıp ve ya oturup bacaklarını toplarsan o zaman hapsurunca sancı olmuyor canım , çok geçmiş olsun Allah acil şifalar versin bolca portakal suyu iç hatta limonu ince ince doğrayıp kabuğuyla beraber ye ve ya öyle yapamiyorsan nane limon iç hem mideye iyi gelir hem de vitamin ama ocakta kaynatma nane limon köy bir bardağa ve ya cezveye üzerine kaynar su koy ağzını kapatıp 5 dk demlensin kenarda yani tezgahta falan ocakta değil ondan sonra süzüp iç çok iyi geliyor ve ya nane yerine ıhlamur da kullana bilirsin sadece bu ikisi başka hiç bir bitki çayı içme sakın hamilelikte bu ikisi dışında bitki çayı onerilmiyor

gerek yok cnm onlari ilgilendirmiorki aslinda. ama ben ozeldeki doktoruma cok pimoirikliyim merak ettikce bi size bi devlete gidiorum dddim güldü istedin zaman gelebilirsin sonucta ozel hastane para aliyoruz dedi :) ozeldekiler isin parasinda cokda umurlarinda deil ama devlettrki doktorlar gercekden cok anlayissiz ve sert oluyor ona boyle bisey demedm. en son hocam ultrasinda bakabilirmiuiz dedm bi hafta sonra. arabaniz varsa satin ultrason makn alin ikinci el dedi munasebetsiz

gerek yok cnm onlari ilgilendirmiorki aslinda. ama ben ozeldeki doktoruma cok pimoirikliyim merak ettikce bi size bi devlete gidiorum dddim güldü istedin zaman gelebilirsin sonucta ozel hastane para aliyoruz dedi :) ozeldekiler isin parasinda cokda umurlarinda deil ama devlettrki doktorlar gercekden cok anlayissiz ve sert oluyor ona boyle bisey demedm. en son hocam ultrasinda bakabilirmiuiz dedm bi hafta sonra. arabaniz varsa satin ultrason makn alin ikinci el dedi munasebetsiz
O nasıl uslüp öyle ya ne kadar terbiyesiz geçen gün de yaratık demişlerdi doktor bebeğe burada okumuştum allah vicdan merhamet versin

X