2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bn dra bişey soramadım ki ya bna hamile değilmişim gibi davrandı kan değerim düşük die erken ne olur ne olmaz diye baktı sadece kanama olursa korkma dedi
Anladım canım bende soramadım inşallah ptesi gidersem soracağım unutmazsam burayada yazarım

Günaydın kızlar nasılsınız...
Bugün bnm doğum günüm 29 yaşına hamile olarak giriyorum..dileğim belli...rabbim evlaylarımızı sağ salim kucağımıza almayı sağlıkla büyütmeyi nasip etsin...
Aynı zamnda bugyn diyetisyn günüm müjdeyi verme günüm bebeğim için neler yemem gerekli öğrenme günüm..
İyi ki varsınız arkadaşlar hergün konuşabileceğim insanların olması yardımcı olmaları bana cok iyi geliyor

En güzel hediyeyi almışsın. İnşallah sağlıkla kucağına almak nasip olsun. Mutlu yıllar

Sağol canım benim evet gittim dün gittim şükür duyduk inşallah sende duyarsın çok güzel birşey şimdi uyandım baş ağrısı ve mide bulantısı geceleri uyandırıyor
Bende henüz belirti yok. İlk hamileliğimde böyleydi,sadece 10. Haftada midem bulanmıştı.. onun dışında hamile olduğumu unutur vaziyetteydim..
bulantı çok zor,umarım max 12. Haftaya kadar sürer :)

Ayyy inanmıyorum ya aynı gün doğmusuz canım doğum günün kutlu olsun..Hamile olarak girdik çok özel oldu bizim için..Rabbim sağlıkla kucağımıza almayi nasip etsin inşallah canım nice güzel senelere inşallah ❤❤❤❤❤❤❤

Doğum günün kutlu olsun en güzel doğum günü olsa gerek :)
Günaydın kızlar günler geçmek bilmiyor sanki biran önce bebeğimin kalbini duyacaģım güne geçmek istiyorum

Bende doğum günüm dört kasımda öğrendim ne mutlu sızede :) Dünyada bir tek isteğim evlattı ve bana en büyük hediye oldu :) ve bu arada uç tane akrep burcu annesi olacağız en az inşallah :)

Mutlu mutlu yillariniz olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…