2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bende henüz belirti yok. İlk hamileliğimde böyleydi,sadece 10. Haftada midem bulanmıştı.. onun dışında hamile olduğumu unutur vaziyetteydim..
bulantı çok zor,umarım max 12. Haftaya kadar sürer :)
Evet inşallah kısa sürer ne güzel maşallah senin :nazar:bulantının olmaması :emir_bebek:

Günaydın kızlar nasılsınız...
Bugün bnm doğum günüm 29 yaşına hamile olarak giriyorum..dileğim belli...rabbim evlaylarımızı sağ salim kucağımıza almayı sağlıkla büyütmeyi nasip etsin...
Aynı zamnda bugyn diyetisyn günüm müjdeyi verme günüm bebeğim için neler yemem gerekli öğrenme günüm.. :nazar::KK200:
İyi ki varsınız arkadaşlar hergün konuşabileceğim insanların olması yardımcı olmaları bana cok iyi geliyor:KK200:
Rabbim sağlıklı güzel bir ömür versin bebişle canım

Kızlar Dr bir hafta on gün sonra gel demişti bana ama zaman geçmiyor çok huzursuzum daha 4 gün anca oldu.Hiçbir hamilelik belirtim olmadığı için acaba biseymi oldu diye çok korkuyorum
Canim öyöe düsünme Rabbim hayirli yazilar yazsin beterinden korusun endiselenme ya Sabir

Ayyy inanmıyorum ya aynı gün doğmusuz canım doğum günün kutlu olsun..Hamile olarak girdik çok özel oldu bizim için..Rabbim sağlıkla kucağımıza almayi nasip etsin inşallah canım nice güzel senelere inşallah ❤❤❤❤❤❤❤
Seninde Doğum günün kutlu olsun canım sağlıklı güzel bir ömür versin rabbim bebişle

Aynen cnm bende de öyle oluyo,her an adet olcakmisim gibi ağrım oluyo arada,sürekli wc deyim peçeteyle silip kontrol ediyorum umarım normaldir
Aynı şeyler bende var afedersin bazen sulu geliyor sanki idrar kaçırmışımda ıslak gibi

Ayyy inanmıyorum ya aynı gün doğmusuz canım doğum günün kutlu olsun..Hamile olarak girdik çok özel oldu bizim için..Rabbim sağlıkla kucağımıza almayi nasip etsin inşallah canım nice güzel senelere inşallah ❤❤❤❤❤❤❤
Çok sevindim doğumgünüdaşız :) inşallah sağ salim alırız kucağımıza

Doğum günün kutlu olsun en güzel doğum günü olsa gerek :)
Günaydın kızlar günler geçmek bilmiyor sanki biran önce bebeğimin kalbini duyacaģım güne geçmek istiyorum:anneadayı::KK23:
Aynen öyle en güzel doğum günü ve en özeş hediye çok şükür..bnde sabırsızım geçsin günler artk

Bende doğum günüm dört kasımda öğrendim ne mutlu sızede :) Dünyada bir tek isteğim evlattı ve bana en büyük hediye oldu :) ve bu arada uç tane akrep burcu annesi olacağız en az inşallah :)
Geçmiş doğum günün kutlu olsn bnde senim d.gününde öğrendim hamile olduğumu yengeç anmesi akrepiz :))
Mutlu mutlu yillariniz olsun :KK200:
Teşekkür ederim

Sen doktora ne zaman gitceksin cnm
16 kasım perşembe günü 5+3 olucam inşallah

X