2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Merhaba kızlar beta hcg ye göre bende temmuz annesi olacağım . İnşallah rabbim keseyi görmemizi kalp stışını duymamızı ve sağlıkla kucağımıza almamızı nasip eder
Benim sat 12 ekimdi
Aşırı göğüs hassasiseti sebebiyle 6 kasımda yaptığım kaset testte ıkıncı silik çizgiyi görmemle başladı serüvenim
7 kasım beta hcg 161
9 kasım beya hcg 258

Merhaba kızlar beta hcg ye göre bende temmuz annesi olacağım . İnşallah rabbim keseyi görmemizi kalp stışını duymamızı ve sağlıkla kucağımıza almamızı nasip eder
Benim sat 12 ekimdi
Aşırı göğüs hassasiseti sebebiyle 6 kasımda yaptığım kaset testte ıkıncı silik çizgiyi görmemle başladı serüvenim
7 kasım beta hcg 161
9 kasım beya hcg 258
Hoşgeldin aramıza hayırlı olsun...

Kızlar özelde muayne olanlara keseyi görünce ultrason görüntüsü veriyorlarmı

Hoşgeldin aramıza hayırlı olsun...

Kızlar özelde muayne olanlara keseyi görünce ultrason görüntüsü veriyorlarmı
Saol canım . Evet ben keseyi göremedim ama tahim kalınlığı ile ilgili olarak ultrason görüntüsü vermişlerdi zaten hastane kendi sistemine kayıt ediyor anladığım kadarı ile çıktıları hastalara veriyorlar

Geçmiş olsun cocuklarını da allah bağışlasın defalarca kayıpların olmuş ve 2 çocuk sahibi olmuşsun sınanmışsınız beĺki bu da bir sınanmadır rabbimin verdiğini rabbim alır sakin aldırmayı düşünmeyin...
Çok çaresizim ama aldıramam bebegimi. O bana tutunduğu sürece bırakmayacağım onu. Önümde çok çok zorlu bir dönem ve sürekli söylenen dırdır yapan bir eşim var. Sorunlu hamilelik iki küçük çocuk ve caresizlik...

5+3 te görebilrimiyiz keseyi acba

Geçmiş olsun cocuklarını da allah bağışlasın defalarca kayıpların olmuş ve 2 çocuk sahibi olmuşsun sınanmışsınız beĺki bu da bir sınanmadır rabbimin verdiğini rabbim alır sakin aldırmayı düşünmeyin...

5+3 te görebilrimiyiz keseyi acba
Evet canım o günlerde normal zamanında bir döllenme olmuşsa keseyi görmen gerekiyor. Ama herkesin karından gözükmez belki vajinal usg gerekebilir. Nitekim benim 5 haftalikken hala karından gözükmüyordu. Halbuki 4 haftalıkken vajinal usgde görmüştük. Bu biraz anatomik farklılıktan kaynaklanıyor sanırım. Sen belki mm'lik bile olsa bebeği görürsün.

Evet canım o günlerde normal zamanında bir döllenme olmuşsa keseyi görmen gerekiyor. Ama herkesin karından gözükmez belki vajinal usg gerekebilir. Nitekim benim 5 haftalikken hala karından gözükmüyordu. Halbuki 4 haftalıkken vajinal usgde görmüştük. Bu biraz anatomik farklılıktan kaynaklanıyor sanırım. Sen belki mm'lik bile olsa bebeği görürsün.

Teşekkür ederim inşallah görebiliriz artk drun bişeyler söylemesine ihtiyacım var bileyim ne kadarlık nsl fln

Hoşbulduk canım,seninde bebeğin hayırlı olsun.. Sağlıkla kucağımıza alırız inşallah..
Doktora gittin mi ? Kese kalp atışı vs için ? Ben henüz gitmedim,önümüzdeki haftaya aldım randevu,hem kese hem kalp atışı beraber olsun dedim:)
Sağol canım benim evet gittim dün gittim şükür duyduk :dua: inşallah sende duyarsın çok güzel birşey şimdi uyandım baş ağrısı ve mide bulantısı geceleri uyandırıyor :110:

Kizlar mide bulantisi icin onerisi olan var mi ? Doktorum ilac verdi m fayda etmiyor
Dün sağlık ocağındaki ebe çubuk kraker ,sarı leblebi söyledi canım akşam bulantı olunca sarı leblebi yedim şükür biraz rahatladım geçti ama şimdi uyandırdı yine bulantım var tavsiye ederim

Benim sat 12 ekimdi
7 kasım beta hcg 161
9 kasım beya hcg 258
Hoşgeldin aramıza hayırlı olsun

Benim sat 12 ekimdi
7 kasım beta hcg 161
9 kasım beya hcg 258
Hoşgeldin hayırlı olsun benim de sat 12 ekim

Başımı vicks ile ovsam kötü birşey olur mu kızlar birde gribim maalesef hapşırıyorum

Kızlarr İstanbul Avrupa da olan var mıııı???doktor ve hastane araştırıyorum bilgisi olan yazabilir mi??medicana düzgün korkmaz,doğan Hastanesi Serdar kayın ve Nisa Hastanesi var aklımda. Şuan düzgün beye gidiyorum. Ama Serdar beyi de çok duydum. Medicana da normal Doğum 3500,1gece yatış dahil. Sezeryan 4200,2 gece yatış dediler. ??
Canim ben bahcelievlerde oturuyorum bahcelievler medical parkda irina ergul dr.um gebelik oncesnde de ona gitmistim. Konusmasi tavri fikirleri bana cok uygun. Ama masrafi sigortaya kitledigim icin acikcasi hastanenin ucretlerini bilmiyorum.

X