2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Günaydın kızlar:)) doğumgünü olanlar varmış. Nice güzel yılları olsun inş mutlu sağlıklı bebişleri ile yeni yaşını kutlasınlar seneye bu zamanlar:))
Bende tam idrar testi ve idrar kültürü testi yaptırmaya gidicem birazdan. Doktorum istemişti. Kan da istedi ama ona aç gitmek gerek sanırım artık haftaiçi okula geç gidip yaptırırım ilk derste dedim. Benim gibi test yaptıran var mı doktoru isteyen?

Benim doktorum hamile olduğumu ögrendiğimizde ne olduğunu bilmediğim bürsürü test yaptı. Geçrn gittiğimde hepsi iyi kızamık vs bürsürü şey saydı hepsini geçirmişsin dedi. Sadece troid ilacı kullanıyorum ama hamilelikle artmış onun için dahiliyeye gittim. Bide eşimle bende kan uyuşmazlığı var ben A rh - eşim B rh+ bunla ilgiliydi sanırım bi test yaptırdı 29 ekimde gittiğimde belli olcak.

Günaydın canım. 5 haftalikken 6 tüp kan aldılar benden. Bir de idrar testi. Bazı doktorlar böyle erkenden bakiyormus. Bazıları kalp atışı bekliyor sonra bakiyormus.
Benim de bugün kontrolum var dua edin de kalp atışı gozuksun artık

Bende yaptırdım canım cuma günü, pazartesi sonuç göstereceğim. Kan için aç olmam gerekmiyor ama onu da verebilirsin.

Sanırım coombs testi o. Sende + Rh a karşı direnc var mı ona bakilcak. Çocuğun +Rh olma ihtimali var çünkü. Bizde de var kan uyusmazligi

Ayyy çok heyecanlı bi gün ozaman canım:)) bizi 2hafta sonraya çağırdı nasıl dayanacaksam:))) hadi gidip gelince yaz hemen bize merakta bırakma. İnş hayırlı haberler alırsın canım:)

Bende yaptırdım canım cuma günü, pazartesi sonuç göstereceğim. Kan için aç olmam gerekmiyor ama onu da verebilirsin.

Aile sağlığında 10a kadar alıyorlarmış kanı ondan sabah giderim dedim. Bide TSH istemiş onun için de aç olmak gerekir belki diye düşündüm ama bilmiyorum. Olmazsa bugün gittiğim yere sorarım fiyat yüksek değilse orda hepsini yaptırır çıkarırım aradan

Sanırım coombs testi o. Sende + Rh a karşı direnc var mı ona bakilcak. Çocuğun +Rh olma ihtimali var çünkü. Bizde de var kan uyusmazligi
Evettt hepsinde negatif sonuç iyi bişeymi kötü bişeymi bilemedim

Eklentiler

• Screenshot_2017-11-11-12-25-31.png
    51,3 KB · Görüntüleme: 37
Merhaba kızlar bende sabah kan verdim henüz almadım sonucunu sonra kadım Doğum doktoruna gittim ultrasonda baktık ve bebişimi gördüm çok şükür kese ve embriyo gayet güzel görünüyo... haftaya tekrar gidicem aç gidip kan vericem test yapacakmış birde şıkışık gel Benin’e öyle bakalım haftaya kalp atışını duyarız dedi çok şükür rabbime

Bu arada alıntı yapamadım doğumgünü olan arkadaşlara Mutlu yaşlar diliyorum

Kacinci haftada gördün bebeğini hayırlısı olsun

Evettt hepsinde negatif sonuç iyi bişeymi kötü bişeymi bilemedim
Bu şu demek; sen daha önce hiç +Rh la karsilasmamissin. Bebeğini tehdit edecek bir şey yok kanında şuanda. Eğer herhangi bir kanaman olmazsa 28. (Emin değilim) hafta civarı bir iğne vurulacak bu böyle devam etsin diye. Ama kanaman olursa daha önceden vurulur bu iğne.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…