2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Kizlar merhabaaa doktordan geliyoruz bugun biz :) 4 hafta once noktaydi simdi kocaman olmus tabi biz şok babasiyla :) cinsiyet icin doktor erken dedi ama sizden de tahmin almak istiyorummmm
Ay maşallah yaa :) Allah sağlıkla kavuştursun canım ben anlamıyorun cinsiyetten :))
bir avazda kucagına alır İnşallah canım

Benimki hala devam ediyor . Kusma yok ama bulantı .. Tuzlu çekirdek , ayva , süt ve muzla beslenebiliyorum .. Su bile içemiyorum .. Ne zaman geçecek acaba ..

Benimki hala devam ediyor . Kusma yok ama bulantı .. Tuzlu çekirdek , ayva , süt ve muzla beslenebiliyorum .. Su bile içemiyorum .. Ne zaman geçecek acaba ..
bendede kusma yok.. ama bulantı hep var bugün daha çoktu hatta normalden az yiyebildim bugün bulantının çokluğundan

Cnn benim çok geçmiş olsun rabbim melegini sana bağışlasın ınş bir şey olmaz dualarie seninle

Dün bende ikili tarama testi için kan verdim sizler verdiniz mi burayada yazamadım Hale'n daha zor günler geçiyorum eşim sağolsun neyse buda bizim kaderimiz olsun

Günaydın herkese. Kafama bir şey takıldı. Dün kalp atışı duyduk boyu da 7 mm. İnternetten baktım bi kaç yerde. Benim haftamda Bebek boyu 10 mm diyen var 9 m diyen var. Var da var. Ben dünkü ultrasona göre 6+4 teyim. Normal değildir doktor ama kafam çok karıştı. Bilgisi olan var mı?

Kuzum benimde 6+4 te 7 mm di korkma gayet normal 7+0 da 9.8 mm di yani herşey yolunda merak etme hergun büyüyecek minik mucızen inşallah

Merhaba kızlar nasılsınız öyle zor günlerin geçiyorum ki şükür atlattım sayılır bu arada bebeğimi aldırmaktan vazgeçtim
ay cok sevindim aglayasim geldi ama hani kurtaj olucam diyodun yanlis hatrlamiyorum deilmi allahim insallah sagliklica eli ayagi duzgun akliyla fikriyle eksiksiz bi sekilde kucagina alabilmeni nasip etsin insallah kuzum

Günaydın Can'ım.Benim de 6+3 de 5.5 mmdi.Gayet normal niye kıyaslama yapıyorsun ki.7 haftada 5-8 arası olması normalmiş zaten

Kizlar merhabaaa doktordan geliyoruz bugun biz :) 4 hafta once noktaydi simdi kocaman olmus tabi biz şok babasiyla :) cinsiyet icin doktor erken dedi ama sizden de tahmin almak istiyorummmm
Oyyy maşallah kuzum ya nasıl da büyümüş yerim kiiiii
Maşallah cnm benjm gözünaydin
Kıyamam cnm ya allah yardimcin olsin inşallah
Canim gerçi bugün 10 haftalik oldum 1 haftadır kusmuyorum ama ilaç alıyırum arada serum aldığımdan beri kusmadim bulantı çok fazla oluyor ama meyveler çok rahatlatiyor beni hep meyve yiyorum
Allah yardımcımız olsun azalır inşallah hafta ilerledikçe

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…