2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Allah razı olsun inşallah hepimize inşallah sevgiler

Aaa çok geçmiş olsun inşallah Rabbim şifa versin inşallah kanamam durur canım ve bebeğine hayırlısıyla kavuşursun dualarım seninle ve şifa bekleyenlerle inşallah

Evet bugun duyduk sukur kalp atisini dusuk tehlikesi de gecmis ama aklima takilan sormayi unuttum 6 + 5gunluk dedi batima gore 7+5 olmasi gerekiyo gecmi dollenme oldu acaba yoksa geriden mi gidiyon pek anliyamadim.Kan tahlili ve idrar verdim kan uyusmazligida var bizde igne vuruldummu hatirlamiyorum dogum dan sonra o kontrol edilcek 5 hafta sonra gel dedi 2 li tarama yapilcak dedi

Henüz bende duymadım canım 4+6 Dayım ve daha keseyi yeni gördük normal degil mi arkadaşlar

Geçmiş olsun. İnşallah çabuk toparlanırsın

Yat canım Dr serumla toparlar biraz gecicek o zamanlar da inşallah

Kıyamam ya geçmiş olsun canım benim

Kızlar hepinize ayri ayrı tsk ederim inanın dayanamıyorum artık serumlar bile fayda etmiyor dr bile şaşırdı bu nasıl bir gebelik diyor kadın ilkkez böyle bir şey görüyorum dedi her şekilde kusuyorum yani serum alsam da almasamda.

Kizlar merhabaaa doktordan geliyoruz bugun biz :) 4 hafta once noktaydi simdi kocaman olmus tabi biz şok babasiyla :) cinsiyet icin doktor erken dedi ama sizden de tahmin almak istiyorummmm
Kıza benzettim canım sağlıkla gelsin ınş.

Benimde öyle olabilir 2 agustos 20 ekim normalde en aon adet tarihim 7.5 olmasi gerekirken 6.5 dedi bugun dr bende bugun kalp atisini duydum ama aklima bu takildi heycandan sormayi unuttum 5 hafta sonra gitcem o zaman bi sorayim diyorum allah kurtarsin hepimizi son ayimiza kadar dayansın minisler benim ilk cocogum premature cok zor oluyo

Eger sat iyi biliyorsan bebeģn geriden geliyor olabilir. Ama kesin birsey demek yalnış olur canm. Ben 7+3 te gittiğimde ultrasonda 7+1 ckti 2 gün geriden geliyor fakat dr sorun yok hersy yolunda dedi hatta ❤ senin miniginin de herşyi yolundadır inşaallah

Senin de sat 20 ekim ? Benm de 20 ekim şuan 7+4 teyim canım. Yarın 7+5 olucaz nasipse

Senin de sat 20 ekim ? Benm de 20 ekim şuan 7+4 teyim canım. Yarın 7+5 olucaz nasipse
Evet ama dr bana 6.5 dedi ben batimdan eminim ragl takvimin vardi ordan biliyorum ama 19 kasimda baslayim 1 hafta lekelenmem oluyodu acaba dusuk tehlikesinden mi yoksa gec dollenmemi anlamadim

Ben mide rahatsizliklariyla ve bulantılarla uğraşıyorum hala. Is yerinde çok zor oluyor. Perşembe gece doktor randevum var inşallah herşey yolundadır.
Evet bulantılar mahvetti zaten bizi ama sanki biraz hafifledi bende 2-3 gündür , inşallah güzel haberlerle gelirsin canım benim

Sabahın 7 buçuğunda kalktım deli uykum var ama kusma bulantı mahvetti beni uyuyamıyorum inşallah çok uzun sürmez kimi 9 ay diyo öncekilerde böyle olmamıştı allahım yardım et bi ara nefes alamadım boğuluyorum sandım 9 haftalık Hamişler bulantınız geçti mi yada azaldı mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…