2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Amin.. Merhamet versin inşallah. Yani bu ne zalimlik, hele ki küçücük mazluma

Amin :KK43: İçim acıdı izlerken, izlemeyeyiim diyorum bende ama hayatın içindeyiz, anne olacağız güçlü olmam lazım her daim.

Allah affetsin.. o çocuk onu nasıl bağışlayacak ? Bu şiddetle büyüyen çocuk, aynısını büyüyünce annesine yapacak. sonra biz onu tvlerde izleyeceğiz sonra sen nasıl bir evlatsın diyeceğiz Allah'ım ne diyim herkese selamet versin.

Sağlıkla doğum yapsın inşallah. Anneye ve bebeğe sağlık diliyorum. Sizlere de tabiki...
Allah razı olsun inşallah hepimize inşallah sevgiler

Slm kızlar bu sabah randevum vardı gittik. Her şey yolundaydı ikili testte yaptırdık. 11+4 dedi kıpırdıyordu da. Erken sevindik. Eve geldim 1 saat sonra oturduğum yerde her yer kan oldu. Ağrım sızım yok. Dr u aradım hemen gel dedi. Üstümü değiştirene kadar yine kanlar akıyor ama öyle böyle değil. Adet kanı ne ki. Hemen gittim hastaneyi her yeri batırdım. Ömrümde bu kadar kan görmedim. Ultrasonla baktı kese ve bebek şimdilik iyi gözüküyor ama bu kadar kan normal değil. Kesin bişey diyemem dedi. İğne vurdu yatış verdi. Birden bire neden böyle oldu hiç bilmiyorum. Dua edin lütfen. Rabbim evlatlarımızı bize bağışlasın.
Aaa çok geçmiş olsun inşallah Rabbim şifa versin inşallah kanamam durur canım ve bebeğine hayırlısıyla kavuşursun dualarım seninle ve şifa bekleyenlerle inşallah

Benm de sat 20 ekimdi canm. 10 gun önce hafif lekelenmem oldu progestani fitil olarak kullandim ama dr bana dusuk tehliken var demedi. Sdce dinleniceksjn dedi. 10 gun fiitili kullandm. Dün 7+3 te kalp atisini cok rahatca duydk. Dr cok saglikli ilerliyor dedi. Snde kalp atisini mutlka duymussundur zaten bgun ❤

Evet bugun duyduk sukur kalp atisini dusuk tehlikesi de gecmis ama aklima takilan sormayi unuttum 6 + 5gunluk dedi batima gore 7+5 olmasi gerekiyo gecmi dollenme oldu acaba yoksa geriden mi gidiyon pek anliyamadim.Kan tahlili ve idrar verdim kan uyusmazligida var bizde igne vuruldummu hatirlamiyorum dogum dan sonra o kontrol edilcek 5 hafta sonra gel dedi 2 li tarama yapilcak dedi

Arkadaşlar tek kalp atışı duymayan sanırım ben kalmıştım. Ben de bugün duydum çok şükür. Ama ben Ağustos annesi olabilirim çünkü ya geç döllenme ya da ben sat imi bilmiyorum uydurmuş da olabilirim. Sağlıkla sevgiyle kalın. Moraller lütfen yüksek olsun. :KK200:
Henüz bende duymadım canım 4+6 Dayım ve daha keseyi yeni gördük normal degil mi arkadaşlar

Canim hemoroid kontrol ettiğin zamab Makati eline meme şeklinde küçük şeyler gelir gelmiyorsa catlktir o ama geç kalmadan doktora git erken teşhis çok önemli

Gecmis olsun cnm allah yardimcin olsun aynı durumdayım ölüyorun sanki hftamla es değer artıyor bulanti
Geçmiş olsun. İnşallah çabuk toparlanırsın :KK66:

Yat canım Dr serumla toparlar biraz gecicek o zamanlar da inşallah

Canım çok geçmiş olsun. Bende çok fenalardayım dün akşam saat 10 da hastaneye yattım sabah 9:30 doktorum görene kadar çıkarmadılar. 4000 cc serum içine iki tane zofer ampul ve bir tane adını hatırlamadığım bir reflü ilacı ile sayısız vitamin takviye koydular. Düne kadar kilo kaybım 3 tü. Bu sabah gelince tartıldım serumlar 2 kilo koymuş yerine. Yerine gelen sudur biliyorum. İdrarda bol keton çıktı buna kusma ve vücudun susuz kalması neden oluyormuş. Ayrıca açlık şekerim 97 çıktı biraz yüksek yani. Allah hepimizin yardımcısı olsun. Geçecek biliyorum ama çok zorlayarak geçecek

Kıyamam ya geçmiş olsun canım benim

Bende hicbirsey yiyemiyorum cnm çubuk kraker leblebi felan devamlı onları da mı yiyemiyorsun komposto içiyorum su yerine de :KK43: Allah yardımcın olsun cnm kilon felan da düşük heralde bende 6 kilo verdim ama Allahtan balık etliyimde depolar sağlam sanırım :)

Kızlar hepinize ayri ayrı tsk ederim inanın dayanamıyorum artık serumlar bile fayda etmiyor dr bile şaşırdı bu nasıl bir gebelik diyor kadın ilkkez böyle bir şey görüyorum dedi her şekilde kusuyorum yani serum alsam da almasamda.

Kizlar merhabaaa doktordan geliyoruz bugun biz :) 4 hafta once noktaydi simdi kocaman olmus tabi biz şok babasiyla :) cinsiyet icin doktor erken dedi ama sizden de tahmin almak istiyorummmm :KK66:
Kıza benzettim canım sağlıkla gelsin ınş.

Arkadaşlar tek kalp atışı duymayan sanırım ben kalmıştım. Ben de bugün duydum çok şükür. Ama ben Ağustos annesi olabilirim çünkü ya geç döllenme ya da ben sat imi bilmiyorum uydurmuş da olabilirim. Sağlıkla sevgiyle kalın. Moraller lütfen yüksek olsun. :KK200:

Benimde öyle olabilir 2 agustos 20 ekim normalde en aon adet tarihim 7.5 olmasi gerekirken 6.5 dedi bugun dr bende bugun kalp atisini duydum ama aklima bu takildi heycandan sormayi unuttum 5 hafta sonra gitcem o zaman bi sorayim diyorum allah kurtarsin hepimizi son ayimiza kadar dayansın minisler benim ilk cocogum premature cok zor oluyo

Evet bugun duyduk sukur kalp atisini dusuk tehlikesi de gecmis ama aklima takilan sormayi unuttum 6 + 5gunluk dedi batima gore 7+5 olmasi gerekiyo gecmi dollenme oldu acaba yoksa geriden mi gidiyon pek anliyamadim.Kan tahlili ve idrar verdim kan uyusmazligida var bizde igne vuruldummu hatirlamiyorum dogum dan sonra o kontrol edilcek 5 hafta sonra gel dedi 2 li tarama yapilcak dedi
Eger sat iyi biliyorsan bebeģn geriden geliyor olabilir. Ama kesin birsey demek yalnış olur canm. Ben 7+3 te gittiğimde ultrasonda 7+1 ckti 2 gün geriden geliyor fakat dr sorun yok hersy yolunda dedi hatta ❤ senin miniginin de herşyi yolundadır inşaallah

Benimde öyle olabilir 2 agustos 20 ekim normalde en aon adet tarihim 7.5 olmasi gerekirken 6.5 dedi bugun dr bende bugun kalp atisini duydum ama aklima bu takildi heycandan sormayi unuttum 5 hafta sonra gitcem o zaman bi sorayim diyorum allah kurtarsin hepimizi son ayimiza kadar dayansın minisler benim ilk cocogum premature cok zor oluyo
Senin de sat 20 ekim ? Benm de 20 ekim şuan 7+4 teyim canım. Yarın 7+5 olucaz nasipse :emir_bebek::KK200:

Senin de sat 20 ekim ? Benm de 20 ekim şuan 7+4 teyim canım. Yarın 7+5 olucaz nasipse :emir_bebek::KK200:
Evet ama dr bana 6.5 dedi ben batimdan eminim ragl takvimin vardi ordan biliyorum ama 19 kasimda baslayim 1 hafta lekelenmem oluyodu acaba dusuk tehlikesinden mi yoksa gec dollenmemi anlamadim

Ben mide rahatsizliklariyla ve bulantılarla uğraşıyorum hala. Is yerinde çok zor oluyor. Perşembe gece doktor randevum var inşallah herşey yolundadır.
Evet bulantılar mahvetti zaten bizi ama sanki biraz hafifledi bende 2-3 gündür , inşallah güzel haberlerle gelirsin canım benim :KK200:

Sabahın 7 buçuğunda kalktım deli uykum var ama kusma bulantı mahvetti beni uyuyamıyorum inşallah çok uzun sürmez kimi 9 ay diyo öncekilerde böyle olmamıştı allahım yardım et bi ara nefes alamadım boğuluyorum sandım 9 haftalık Hamişler bulantınız geçti mi yada azaldı mı

X