2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Geçmiş olsun, zor gerçekten. Burun bantları işe yarıyor deneyebilirsin.

Arkadaşlar sizlerden uzak olsun, bu akşam nedense içim sıkılıyor göğsüme taş oturmuş gibi sol kasığıma da bıçak batar gibi sancılar oluyor zaten düşük tehlikem var çok huzursuzum çok korkuyorum

Hayırlara gelsin canım neden böyle oldun acaba? Düşük tehlikesi halen devam ediyor mu kanama falan mı var. Dinleniyor musun?

Allah seni de bebeğini de korusun, olumlu düşün, atlatırsın inşallah

Hayırlara gelsin canım neden böyle oldun acaba? Düşük tehlikesi halen devam ediyor mu kanama falan mı var. Dinleniyor musun?
Bilmiyorum ki canım ya acaba çok mu korktum Dr bana bebeğin kesesi normalden büyük düşe bilir dedi ayağa kalkma dedi, şimdilik kanamam yok ama her gece rüyamda kanlar içinde görüyorum kendimi iyice psikolojim bozuldu

Çok geçmiş olsun canım ya Allah acil şifalar versin hamileliğinin başından beri sende nazar var gibi bir rahat nefes alamadin hiç bi okuttursan kendini biraz ferahlarsin inşallah
En iyisi okutturayim canım allah beterinden korusun demekten başka bişey gelmiyor elimden kızımda da 6 ay kusmuştum demekki zor geçecek bu hamilelikte

Allah korusun doktor yat dediyse sen yine yat tabi ama güzel şeyler düşünelim güzel olsun. Hatırladım senin doktor olayını ama riskli dönemi atlatmana az kalmış 2 haftada bir mi çağırıyor senin doktorun?

Allah korusun canım iyi düşün iyi olsun

Yatıyorum canım bütün gün annemler bakıyor sağolsunlar evet 2haftada bir çağırıyor ayın 21de randevum var bakalım ne olacak, inşallah her şey yolunda gider, inan ki hepimiz için her şey güzel olsun hepimizin bebeği sağlıklı olsun o kadar isterim ki hiç bir zaman sadece kendim için dua etmedim, ama Dr bana bir kere olsun güzel bir haber vermedi

Belkide senin doktorunda biraz negatif bir insandır, bir çok doktor en ufak risk görseler böyle konuşuyorlar. Bende 2 haftada bir gidiyorum ama bu hafta ikinci bir doktora daha başlamayı düşünüyorum. 2 hafta bile uzun geliyor bazen.

Evet vakit geçmek bilmiyor en büyük stresimiz de o zaten, sen nasılsın iyi misin herşey yolunda mı teyzesinin minnoşu nasıl nevesta81

Selamlar hepinize. Herkes iyidir inşallah,

Haberleri izliyorum vallahi moralim alt üst oldu. Zongulda 2 yaşındaki kızına şiddet uygulayan anneyi izledim kahroldum.
Bu insanlar nasıl bu hale geliyorlar Allah'ım bütün çocukları mazlumları korusun yarabbim.(
Doğurmayan annelik yapıyorken, 9 ay karnında taşıyan bunu nasıl yapar üstelik evli barklı kadın.
Neyse sizi de sıkmayayım, herkese iyi akşamlar.

Asıl yaratık kendisi bence
Gerçekten herkes doktor olamıyor mesleğini yapamicaklarsa olmasınlar yaa
Sıkma o güzel canını bir daha da ona gitme cnm
Ben de çok etkileniyorm kaç zamandır izlemiyorum haberleri stres doluyorum çocuk bebek haberlerini görünce o insanları bulup aynısını onlara yapmak istiyorum
Kızım a bakıyorum bazen Allah korusun insan nasıl kiyiyor o minicik ellere burna masumca bakan o çift gözlere
Bazen sesimi yükseltiyorm bana küsüp ağlamaya başlıyor içim paramparça oluyor babası kızsa ona biraz içten içe sinir oluyorum
Allah öyle insanlara merhamet versn cnm
O kuzucuklri da korusun öyle insanlardan emanetimiz onlar bizim sahip çıkamıyor bazıları. ..

Bütün gün hasta gibi yatıyorum mide bulantısından. Bir de habere denk geldim mahvoldum. Burda bu kadar insan tüp bebekle bir ton para döküyorlar bir de şu anneye bak. Kimseye derdini de söyleyemez daha 2 yaşında. Allahım sadece merhametlilere nasip etsin anneliği.

Kizlar merhabaaa doktordan geliyoruz bugun biz :) 4 hafta once noktaydi simdi kocaman olmus tabi biz şok babasiyla :) cinsiyet icin doktor erken dedi ama sizden de tahmin almak istiyorummmm
Ayyy maşşallah bizde görecekmiyiz bu günleri günler geçmek bilmiyor

Ağlaya ağlaya izledim. Bide çocuğa senden nefret ediyorum herşey senin yüzünden demez mi. Biz doğurmak için bulantı halsizlikten acillerde sürünüyoruz. Doğunca gecelerce uyumayıp nefesini dinliyoruz. İşimizi kariyerimizi bırakıyoruz. Sonra bunlarda anne oluyor

Herkese iyi akşamlar Rabbim sıkıntıda olanlara yardım etsin acil şifalar versin inşallah okul ev mide bulantısı derken hiç bir şey yapasım gelmiyor yarın eltım dogum yapıcak inşallah duanızı bekliyorum saglıkla gelsin inşallah miniğimiz

Amin.. Merhamet versin inşallah. Yani bu ne zalimlik, hele ki küçücük mazluma

Amin İçim acıdı izlerken, izlemeyeyiim diyorum bende ama hayatın içindeyiz, anne olacağız güçlü olmam lazım her daim.

Allah affetsin.. o çocuk onu nasıl bağışlayacak ? Bu şiddetle büyüyen çocuk, aynısını büyüyünce annesine yapacak. sonra biz onu tvlerde izleyeceğiz sonra sen nasıl bir evlatsın diyeceğiz Allah'ım ne diyim herkese selamet versin.

Sağlıkla doğum yapsın inşallah. Anneye ve bebeğe sağlık diliyorum. Sizlere de tabiki...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…