2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Dün bende ikili tarama testi için kan verdim sizler verdiniz mi burayada yazamadım Hale'n daha zor günler geçiyorum eşim sağolsun neyse buda bizim kaderimiz olsun

Hoşgeldin canım, özlemiştik seni. Hayırlısı olsun inşallah. Bende bu cumartesi yaptırıcam ikili taramayı. Ense kalınlığı ölçüldü mü peki?

Günaydın herkese, ikinci doktor kontrolume bir türlü gidemedim. Randevu günlerini ayarlayamadım ama, bugun pazartesi günü randevu alıp gitmeyi düşünüyorum artık. Annem geldi iyi ki, çocukları bırakacak yer sıkıntı oldugu icin öyle her istediğimde gidemiyorum malum :confused:

Kuzum benimde 6+4 te 7 mm di korkma gayet normal 7+0 da 9.8 mm di yani herşey yolunda merak etme hergun büyüyecek minik mucızen inşallah :KK66:
Çok teşekkürler. :KK48: Beni şimdi bir dahakinde ense kalınlığı için çağırdı. Beş hafta sonra falan gideceğim. O arada büyüdüğünü göremeyeceğim.

Günaydın Can'ım.Benim de 6+3 de 5.5 mmdi.Gayet normal niye kıyaslama yapıyorsun ki.7 haftada 5-8 arası olması normalmiş zaten
İşte heryerde başka bir şey yazınca aklım karıştı. Normal değil mi? :KK16: Çok teşekkür ederim.

Günaydın herkese. Kafama bir şey takıldı. Dün kalp atışı duyduk boyu da 7 mm. İnternetten baktım bi kaç yerde. Benim haftamda Bebek boyu 10 mm diyen var 9 m diyen var. Var da var. Ben dünkü ultrasona göre 6+4 teyim. Normal değildir doktor ama kafam çok karıştı. Bilgisi olan var mı?
Benim 6+5 te 5.5 mmdi. Doktor bebeğin çok kücük olduğu için yanlış ölçümlerin olabileceğini söylemişti. Bu yüzden üzülme haftalar ilerledikçe daha netleşir herşey. Herkes 9 ayın kıymetini bilin diyor. Pozitif olalım ve tadını çıkaralım kızlar

Lavanta_kokusu Lavanta_kokusu canım verdiğin karara çok sevindim
Sağlıkla kucagina alırsın inşallah
Sağol canım benim :KK200::KK200: 2 doktor olumlu konuştu ikiside riskli gebelik uzmanı artık hayırlısı diyorum çünkü bundan sonra hamile kalmam imkansızmış :dua::dua:herkese kendime bol bol dua ediyorum artık ağlamak istemiyorum

Hakkınızda en güzeli en hayırlısı olsun, vazgeçmemek bence en güzeli :KK200:
Evet hayırlısı canım tam tedaviye başlarken hamile kaldım umarım Doğum kontrol hapının etkisi olmaz hayırlısı eşim aldırmaktan yana dün geceden bu yana kavga ediyoruz kolumdan tuttu canımı yaktı çok kötüyüm

Hoşgeldin canım, özlemiştik seni. Hayırlısı olsun inşallah. Bende bu cumartesi yaptırıcam ikili taramayı. Ense kalınlığı ölçüldü mü peki?
Sağol canım benim buralarda yazamadım çok karışık duygular içindeydim Halen öyleyim buradan başka anlatacak yazacak yerim Yok evet ense ölçüldü şükür normal dedi doktor Cuma'ya sonuç alıcam bundan sonra iki doktora gitmeyi düşünüyorum içimin rahat olması için

ay cok sevindim aglayasim geldi ama hani kurtaj olucam diyodun yanlis hatrlamiyorum deilmi allahim insallah sagliklica eli ayagi duzgun akliyla fikriyle eksiksiz bi sekilde kucagina alabilmeni nasip etsin insallah kuzum
Evet aldıracaktım iki uzman hayır dedi bende zaten istemiyordum Allah biliyor ya ben hergün ağladım yemeden içmeden kesildim amin canım rabbim hepimizin yavrusunu sağlıkla sihatle kucağımıza versin çok güzel bir dua çok mutlu ettin beni bu ruh halinde

Sağol canım benim :KK200::KK200: 2 doktor olumlu konuştu ikiside riskli gebelik uzmanı artık hayırlısı diyorum çünkü bundan sonra hamile kalmam imkansızmış :dua::dua:herkese kendime bol bol dua ediyorum artık ağlamak istemiyorum
Her şey çok güzel olacak cnm hiç sıkma o güzel canını hem bebis de hissediyor sen uzuldugun zaman annesi bak nasıl da sımsıkı tutunmus sana :KK200:
Her şey gönlünce olsun kuzum ben de sana bol bol dua edecem :KK68:

Hayırlı olur inşallah sağlıkla doğsun bizimde dualarımız seninle canım.

Kızlar dün geceye kadar sürekli kendini hissettiren kasık ağrısı vardı 2-3 gündür, bugün uyandım yok. Ben erken öğrendim gebeliğimi 2 gün önce adete 6 gün varken. Şuan 4 gün var Kasık ağrıları bu kadar erken mi bitiyor yaşayan varsa bana yardımcı olabilir mi. Hissedememek beni korkutuyor:KK43: sadece bel ağrım devam ediyor

Günaydın Kızlar:) bulantısız ağrısız bi gün olsun inş :) dün deli gibi uyumuşum yaaa..acayip halsizin hep yatasım var kolum kalkmıyor resmen..bu cumartesi randevumuz var heyecanla bekliyorum. Bu arada L Lavanta kokusu canım çok sevindim kararına. İnş Rabbim sağlıkla hayırlı bi evlat nasip eder. Eşinin de destek olması gerek ama sana. Neden aldırma taraftarı eşin?bi sıkıntı yok demiş doktorlar?

Günaydın kızlar...

L Lavanta kokusu canım aldığın karara çok sevindim... Rabbim sağlıklı sıhhatli bir şekilde kucağına almayı da nasip etsin inşallah.. dualarımız hepimiz için inan... herşey güzel olacak pozitif düşün pozitif olsun herşey

Günaydın kızlar işle ilgili bir sürü problem yaşıyorum dün ağlamaktan gözlerim şişti ya rapor al ya ücretsiz izne çık diyorlar napacağımı şaşırdım rapor vermiyorlar bir sürü borç var ücretsiz iznede çıkamam işiyle böyle problem yaşayan var mı :KK43:

Kızlar dün geceye kadar sürekli kendini hissettiren kasık ağrısı vardı 2-3 gündür, bugün uyandım yok. Ben erken öğrendim gebeliğimi 2 gün önce adete 6 gün varken. Şuan 4 gün var Kasık ağrıları bu kadar erken mi bitiyor yaşayan varsa bana yardımcı olabilir mi. Hissedememek beni korkutuyor:KK43: sadece bel ağrım devam ediyor
Kasık agrısı benimde çok azaldı canım bacaklarıma giren kramplar falan geçti sayılır 5 haftalığız biz kafana takma tekrar da gelebilir benim gelmişti tekrar kasık agrısı arada oluyor zaten korkma hiç kanama yoksa

X