2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Günaydın güzel anneler Rüyamda sürekli acayip acayip şeyler görüyorum .. Gebeliğimden beri sürekli rüya görür oldum Aklıma da birşey taktığım yok neyin nesidir anlamadım gitti

canım bende hiçbişey yok ne batma ne bulantı ne baş dönmesi... Sadece göğüs ağrısı bende korkuyorum hiçbişey hissetmeyince yarın kontrolum var inşallah görücem bebişimi şu sıkıntılı günlerde tek tesellim yarını iple çekiyorum...

Ben çalışmıyorum okuyorum ama benimde okulla alakalı çok tembellik yaptıgım için sıkıntı çıkabilir ders çalışamıyorum uyumaktan ve sırtım belim çok ağrıdığında için bebeğin için katlanacaksın canım ben öyle düşünüp kendimi motive ediyorum bundan Dokuz ay sonra seni üzen bu mevzular hiç olmayacak sadece bebeğin ve sen olacaksın

Sabrediyorum canım hamileyim diye sıkıntı yaratıyorlar illa rapor yada ücretsiz izin diyorlar şurda 5 ay sonra zaten doğum iznine çıkacağız gerçekten bazıları hiç anlayışlı değil..

Allah yardımcın olsun sonucta bir can, ve bu da sizin imtihanınız olabilir, Eşin seninle aynı fikirde olsaydı herşey daha kolay olurdu senin için insallah uzlaşırsınız, ama benim içimdeki ses bebek sorunsuz dünyaya gelecek diyor, çünkü doktorlar hep kötü olanı söyler =)

Sabrediyorum canım hamileyim diye sıkıntı yaratıyorlar illa rapor yada ücretsiz izin diyorlar şurda 5 ay sonra zaten doğum iznine çıkacağız gerçekten bazıları hiç anlayışlı değil..
Benimde öyle iş yerimle tüp bebek tedavisine başladığımda anlaştık zaten rapor dışında ücretsiz izin olacak diye. Mesela dün cidden çok kötüydüm ve zor akşam ettim ama bu ay kesintim fazla olmasın diye sabrettim, yarın akşam doktordan rapor isteyeceğim bakalım verecek mi? Şimdiden rapor yazdırma diyorlar ama asıl ilk aylar zor geçiyor sanıyorum.

Allah yardımcın olsun sonucta bir can, ve bu da sizin imtihanınız olabilir, Eşin seninle aynı fikirde olsaydı herşey daha kolay olurdu senin için insallah ulaşırsınız
Amin canım evet bizim de sınavımız buymuş önce tedavi ile bile zor dediler tesadüfen oldu şimdi de bu zaten bunu aldırırsam hiçbir zaman hamile kalamazmışım

Amin canım evet bizim de sınavımız buymuş önce tedavi ile bile zor dediler tesadüfen oldu şimdi de bu zaten bunu aldırırsam hiçbir zaman hamile kalamazmışım
Yani baskı olarak algılama ama eşin ne derse desin bu şansını kaybetme, bu bence ondan çok senin kararın olmalı. Hakkınızda en güzeli en hayırlısı olsun inşallah

O ağrılar öyle devamlı her gün olmaz ki tatlım o zaman çekilmez olur hamilelik , ağrılar ara ara gidip gelecek 8-9. haftaya kadar ama bazı kişilerde pek belirti olmaz ufak tefek ağrılar olup bir kaç gün içinde geçermiş olumlu düşün daha çok erken şimdiden her şeyi kendine dert etme akışına bırak canım Allah'ın izniyle her şey iyi olacak inşallah

Yiyecekler böcekler köyler nası bi kafam varmışta haberim yokmuş Kız bebek miii Anneye malum mu oldu ne ? Sağlıklısı olsun inşallah
İnşallah canım inşallah, genelde tutuyor benim cinsiyet rüyaları, yengemin oğlu olacağını bide arkadaşımın oğlu olacağını görmüştüm bebekler daha küçükken doğru çıktı  Ama bu sefer trol de olabilir

Acaba ben bi de rüyaya mı yatsam Çok merak ediyorummmmmm . Tabii ki önce sağlıklı olsun duamız da yani işte merak ta ediliyor

Lavanta_kokusu canim hoş geldin kararına cok sevindim inşallah her şey güzel olacak Allah'tan umudunu kesme sakın olmaz denen o kadar sey Allah ol dediği için oldu ki , Yaradana sığın her şey Onun elinde

bana rapor vermiyorlar illa düşük riski olması lazımmış ve antrenörlük yapıyorum üyeler onlarla hoplayıp zıplamamı istiyor yapmayınca böyle sorun çıkıyor sanki onlar hiç hamile kalmamış Allahıma havale ediyorum çok doluyum valla :s

Günaydın kızlar az önce doktordan geldim. Benim son adet tarihim normalde 3 ekim ama doktor bundan sonra 23 eylül dersin dedi. Anca o zaman tutuyormuş hesap ben çok anlamadım ama bebeğim önden geliyor sanırım. Bugün 10+1'dim normalde ultrason kağıdında 11+3 yazıyor. Doktorda öyle dedi. kan idrar aldılar benden öğleden sonra tekrar gel dediler. Doktor 2li taramaya uygun görünüyor dedi.öğleden sonra tekrar gidicem.

Kizlar kahverengi kanamam oldu devam ederse dr a gidecegim dua edin lutfen tam da 2.adet dongume denk geldi ayni seyi yasayan var mi acaba adet gunu geldigi icin mi oldu anlamadim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…