2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Arkadaşım ben de senin gibiyim geceleri balkona çıkıp ağlıyordum ama eşim buhar makinası getirdi geceleri inanılmaz rahatlattı beni

Ayyy anlıyorum seni canım. Uykusuz gecelerden nefret ettim artık. Burda bikaç arkadaş da önerdi buhar makinesini. Araştırıyorum nette. Soğuk ve sıcak üfleyenler oluyormuş. Hangisi seninki? Soğuk üfleyen odayı çok soğutuyor yazmışlar,sıcak olan da bakteri üremesini kolaylaştırıyormuş. Ne yapıcam şaşırdım iyice???

Sensin yaratık deseydin Keyfi yerinde değil anlaşılan doktorumuzun .. Kesesi , bebeğin boyu normal mi ? Kalp atış hızında bi sorun var mı ? Haftası - boyu nasıl alt tarafı bunları söyleyecek . İlk kez mi gittin canım bu doktora ?

Evet özel Dr 1 ay sonra gel demişti ben duramadim bu lanet Dr a gittim dedim erkek iyi olur yanildim kasık ağrım dün çoktu onu söyledim idrar testi ve kültürü istedi bugün se şükür ağrım yok ona bile bişey demedi sonucu da ikili testle beraber bakacakmis

Ben de de rahim tersliği var... doktor beni ortalama 8. Haftadan sonra görünür demişti. senin görünür büyük ihtimal ben de artık karından ultrasona geçmek istiyorum :)
İnşallah cnm ayakta durunca ağrı var karnımda kasığımda geziyo ağrı..
İnşallah görürüz karındn :))

A
aynı hatayı yaptım başka doktora giderek.Benim özeldeki doktorum keseyi gördü rahat bir şekilde beni gönderdi.Ben aptal gibi 3 gün sonra devlete gittim bir de.Devletteki doktor bu kese mi degil mi tam emin degilim dedi.Hem de 3 gün önce özelde görmemize rağmen.Agla ağla eve geldim 2 hafta geçirdim.Sonra doktoruma gittim bebegi kalp atışını ölçümünü hepsini halletti.Devlete gitmiceksin diye azar işittim eşimden de eve gelince.Başka doktorla moral bozmaya gerek yok.

Ohooooo 3 ocağa kadar o sonucun önemi mi kalır. Atıyorum enfeksiyon var belki ilerledi Cık .. Sen başka bir doktora daha git olmazsa özel doktoruna git .. Benimde ağrılarım oluyor dünde adet ağrımın son raddesindeki şiddeti hissettim ama doktorun olabilir takılma demişti .. Burda bi arkadaşımıza kasık ağrısı için doktoru suyu bollaştır demişti sağolsun benimde çok işime yarıyor .. Kültür geç çıkar da idrar ertesi güne çıkar aslında çok itelemiş sonucu da .

Aynen öyle özel Dr um da normal demişti kasık ağrısını gelir geçer demişti internetten çıkarırım sonucumu Dr uma gösteririm bayan Dr onerdiler iyi diye gerek olursa ona giderim bebegimde ultrason kagidinda net gözüküyor nasıl yaratık diyo anlamadım

Henüz emriyolar daha . İlk 3 aydan sonra (2.trimester) fetusa dönüşecekler . Ondan öyle demiştir ama çok itici bir söylem . Böyle yapıp iyice pimpiriklendiriyorlar insanı . Doğru düzgün söyle işte . Sen keyfini kaçırma . Alternatif doktoruna gitmiçin rahatlasın

böyle drların ettikleri yemin akıllarında kalmıyor sanırım.yazık! işini hakkıyla yapan nadir drlarımızın sayısınu çoğaltsın rabbim

Bir doktorda sabit kalmak en mantıklısı kafa karışıklığına gerek yok,benim doktorumda bana 3 hafta sonraya randevu veriyor bekliyorum mesela bana diyoki çocuğu aklından çıkart rahat hamilelik geçirmek istiyorsan bebeği kafana takma dedi iyi düşün ki iyi olsun dedi bende doktorumun tavsiyelerine uyuyorum. birde çalışıyorum kafam rahat en azından.

evet arkadaşlar suyu çoğaltın günde 2 litre su içiyorum ne ağrım var ne başka bişey tavsiye ederim yani, tamam zor içiyoruz belki ama içmeliyiz.

Kızlar ben bugün çok kötüyüm bu saate kadar ofiste hiçbir iş yapamadım kafamı zor ayakta tutuyorum, geçti dediğim belirtiler fena halde geri geldi. Benim doktor randevum perşembe gecesi ama kliniği aradım önceye almaya çalıştım olmaz dediler çok yoğun bir doktor zaten.
Sizce başka bir hastaneye gitsem hemen rapor yazarlar mı bana yani bulantılar ve baş dönmeleri dışında birşey yok ama iş yerinde sıkıntı oluyor bu durum. Rapor için yeterli olur mu ne dersiniz?

Kızlar merhaba. Geçen gün kusarken belimi ağrımaya başladı ama çok ağrıyor oturuken yürürken napicami bilmiyorum. Dr voltran krem verdi ama nafile sıcak havlu falan koyduk yine olmadı geçmiyor çok zor durumdayım sizin tavsiyeniz nedir böyle birşey yaşadınız mı nolur yardım edin

Aynı hatayı ben de yaptım canım. Doktorum 3hafta sonra gel dedi. Ben dayanamadım Süleymaniye kadın Doğum hastanesinden randevu aldım. Gittiğimde 10.haftamdaydım. 8.haftamda kalbi duymuştuk. Devletteki doktor hiç bişey demedi azarlayıp durdu. Kalbi atıyor mu diye sordum bunlar gelişmiş alet değil hemen görülmez öyle dedi. O kadar gıcık konuştu ki. Çıkınca oturdum ağladım sinirime. Eşim de kızdı gitme bidaha canını sıktığına yazık diye. Devlette binde bir iyi doktora denk gelmek.yaratık nedir yaa??gerizekalı??nasıl doktor olur böyleleri???sensin yaratık deyip çıkıp gidecektin!

İncitmiş ola bilir misin acaba canım hamilelikte de bel ağrısı çok zor oluyor dinlenme fırsatın var mı bir müddet uzanıp dinlensen

yoğun oldukları için mi bilmiyorum duygudan yoksul oluyorlar heralde artık bizi ne goruyolarsa oysa ben ilk defa net gördüm ultrason kagidinda sevinemedim

yoğun oldukları için mi bilmiyorum duygudan yoksul oluyorlar heralde artık bizi ne goruyolarsa oysa ben ilk defa net gördüm ultrason kagidinda sevinemedim

Valla özelde de ne doktorlar var saatlerce sıra bekliyoruz. İnsan olmakla alakalı bence. Sanki devletteki doktorlar bedavaya mı çalışıyor?o da alıyor maaşını. Ama karşılığında afedersiniz köpek gibi azarlıyor. İnsanın moralini yerle bir ediyor. Allah düşürmesin devlete. Düşürürse de iyi doktora denk getirsin inş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…