2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Canım benim de sol kalçam ağrıyor özellikle belli açılarda aciyor resmen.senin de mi öyle?

Kizlar zihin engelli ogrencim ofke nobeti gecirdi bana bir anda vurdu masayi karnima dogru itti. Verilmis sadakam varmis zor kaçtım hala soktayim kötü oldum
Çok geçmiş olsun canım inşallah tekrarlanmaz zor şeyler atlatıyorsun bu en hassas döneminde Allah yardımcın olsun.

Sağlık ocağına kesin bildirmek gerekiyormu kızlar,birde hamileyken hangi aşıları olmamız gerekiyormuş?
Sağlık ocağındakiler takip etmek zorunda. Eğer sizi muayeneye çağırmaz, hamileliğiniz hakkında bilgi girişi yapmazsa sanırım başarı derde giriyor. Hatta bebek doğduktan sonra da aşılarını takip etmek zorundalar. Ben Yurtdışında yaşıyorum. Sağlık ocağındaki hemşire bana facebooktan ulaştı :) Hemen bana kilosunu boyunu, en son hangi tarihte hangi aşıları oldu ne olur gönderin yoksa işim tehlikeye giriyor dedi. Ben çocuğun aşılarını özelde yaptırdım. Sağlık ocağına 1 kere bile gitmedim. Arada bilgi geçiyorum zor durumda kalmasınlar diye :)

Geçmiş olsun. Çalışma arkadaşına kesinlikle soyle bu durumu. İnşallah tekrar yasanmaz

Evet cnm benim de sol genelde. Kemiği de eti de ağrıyor gibi. Bi değişik.
Canım ben otururken kalkarken yani değişik açılarda oluyor.yani uzun süre yürüyünce falan değil.ne bu bel fıtığı mı acaba ya ? Nette araştırdım baya.bazilarinda erken dönemde olabiliyormus d vitamini veya kalsiyum eksikliğinden olabiliyormus ama bakalım geçecek mi..

Evet bende baktım magneZyum eksikliği vs diyende var. Umarım öyle bi şeydir. Fizikssel bi yetersizlik olmasında ..

Kızlar bulantısı kusması olan arkadaşlarda görmede bulanıklılık oldu mu bnm görmem çok bulanıklastı korkuyorum.. Bugün hc bişi yıyemedım halsızım göz kapaklarımı acıcak gücüm yok esım gelsın acıle gıdelım dıyorum bedenimde birşeyler düştü galıba

Halsizliktendir büyük olasılıkla. Bir serum alınca kendine gelirsin.... Allah yardımcın olsun

Doktor değilim ama bhcg düzenli yükselmemiş. Doktor ultrasonda keseyi görememiş. Benim aklıma dış gebelik geliyor.
Devlet hastanesindeki doktor düzenli yükselmemiş dedi ama özel e gittiğim doktor iyi yükselmiş 25 ekim son adet tarihin ,hamilelik tarihin 9 kasım.daha 4 haftalık hamilesin dedi ben de anlamadım

Vitamin eksikligin olabilir mi ?Ben de b 12 eksikligi var yillardir deger dusunce gozlerim kararir yorgunluk nefes alamama durumu yasiyorum

Kizlar zihin engelli ogrencim ofke nobeti gecirdi bana bir anda vurdu masayi karnima dogru itti. Verilmis sadakam varmis zor kaçtım hala soktayim kötü oldum
Çok geçmiş olsun bendede kaynaştırma öğrencisi var bir tane ilacını almadı vay halime şimdilik stajyer öğrenciler sayesinde rahatım ama onların stajda 1 hafta sonra bitiyor napıcam diye kara kara düşünüyorum çok dikkat et kendine canım Allah yardımcımız olsun inşallah

Devlet hastanesindeki doktor düzenli yükselmemiş dedi ama özel e gittiğim doktor iyi yükselmiş 25 ekim son adet tarihin ,hamilelik tarihin 9 kasım.daha 4 haftalık hamilesin dedi ben de anlamadım
İki haftada bhcg deki artış çok az. 2 günde bir yaklaşık 2 katı artması gerekir. En son ne zaman bakıldı bhcg ye?

İnşallah adaşım ya çok kötüyüm
Ah yaaa hiç bir şey yiyemiyor Musun? Çobuk kraker, kuru ekmek... mide boş kaldıkça daha çok bulanır diolar. Kussanız bile yiyin dio bazı doktorlar. En azından bir iki bişi kalır diye diyorlar sanırım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…