2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

En son kanamam başlayınca bakıldı iki gün önce. 490,64 çıktı
Yarın tekrar yaptırın. Bugün yaptırsaydınız keşke. Bakalım artış var mı? Düşüyorsa bile sıfırlanana kadar 2 günde bir kontrol etmek gerekir. Dış gebelik ihtimaline karşı. Kese görünmüşmüydü?

Ah yaaa hiç bir şey yiyemiyor Musun? Çobuk kraker, kuru ekmek... mide boş kaldıkça daha çok bulanır diolar. Kussanız bile yiyin dio bazı doktorlar. En azından bir iki bişi kalır diye diyorlar sanırım. :KK43:
Normalde yıyodum canım ama dun gece üçten beri aşırı bulantı oldu sabah biraz yedım küstüm bıraz öncede zorla mutfağa gıttım dakikasında öğürme başladı yemek ne kelıme kaçtım içeri :KK43: modem hep hassastı ama dun yemegımı kendım yapmıştım çoğu akşamda buşantım olsa da yapıyordum bu sefer ögürmekten mutfağa gıremedım :KK43:

Normalde yıyodum canım ama dun gece üçten beri aşırı bulantı oldu sabah biraz yedım küstüm bıraz öncede zorla mutfağa gıttım dakikasında öğürme başladı yemek ne kelıme kaçtım içeri :KK43: modem hep hassastı ama dun yemegımı kendım yapmıştım çoğu akşamda buşantım olsa da yapıyordum bu sefer ögürmekten mutfağa gıremedım :KK43:
Hiç üzme kendini. Eşin gelince gidersiniz bi serum toparlarsın kendini. Uzan dinlen. Senin halsizlik açlıktan kesin. Merak etme hepsi geçer. :KK66:

Yarın tekrar yaptırın. Bugün yaptırsaydınız keşke. Bakalım artış var mı? Düşüyorsa bile sıfırlanana kadar 2 günde bir kontrol etmek gerekir. Dış gebelik ihtimaline karşı. Kese görünmüşmüydü?
Yarın yaptıracağım tekrar. Devlet hastanesinde doktor keseyi gördüğünü söyledi bana da bak bu kese diye gösterdi.ondan Bir hafta sonra kanamam oldu zaten. Özel deki doktor keseyi göremedi. Bir gölge görüyorum ama emin olmadan bişey diyemem dedi. Ben belirttim devlet hastanesinde kesenin görüldüğünü söyledim. Ama özeldeki doktor kabul etmedi görülmemiştir daha erken dedi

Yarın yaptıracağım tekrar. Devlet hastanesinde doktor keseyi gördüğünü söyledi bana da bak bu kese diye gösterdi.ondan Bir hafta sonra kanamam oldu zaten. Özel deki doktor keseyi göremedi. Bir gölge görüyorum ama emin olmadan bişey diyemem dedi. Ben belirttim devlet hastanesinde kesenin görüldüğünü söyledim. Ama özeldeki doktor kabul etmedi görülmemiştir daha erken dedi
Neyse yarın bi gidin de en doğrusu kan testi ile belli olur. hayırlısı neyse o olsun inşallah

Bende bugün kaydoldum. 12. Haftaya kadar gidip kaydolman gerekiyor. Toplam 4 kez çağıracaklarmış randevu veriyor sonraki içinde. 2doz tetanoz ve dizanteri aşısı yapılacak dedi.
Ben 3 ay memlekette olucam kayıt olsam da aşılar nerde ve Nasıl yapılır biliyor musunuz?

Ben ilk gebeliğimde hiç bir aşı yaptırmadım. Doktorum gerek yok dedi. O eskidenmiş dedi. Doğum sırasında, ameliyathanenin kötü koşullarda olması durumunda anne hastalık kapmasın diye vurulurmuş. Şimdi ameliyathaneler gayet temiz ve hijyenik. Bu aşıları olmadığım için de hiçbir sorun yaşamadım. Bence gereksiz.
Tabi bu sizin düşünceniz. Ama ben ne kendimi ne bebeğimi riske atmak istemem. Zararı olmadığı için yaptırmayı düşünüyorum. Televizyonda neler görüyoruz enfeksiyon kapıp bebeğini kaybeden anneyi kaybeden ne aileler var.

Herkese iyi akşamlar ilk kez bu kadar çok çıkardım sanırım midem artık iflas etti sanırım birde başım ağrıyor ki of biran önce uyumak istiyorum ama maalesef kızım çok hasta okulda mikrop kapmış kaç gündür acılller doktorlar ugrasıyoruz Rabbim tum yavruları korusun inşallah

X