2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

X-ray den ben geçmiyorum canım etrafımdaki hamile arkdaşlardan gördüğüm için yoksa doktora sormadım

Kesinlikle katılıyorum canım

Hayırlı akşamlar hanımlar ya birşey sorucam ayıptır söylemesi çok gazım var bu kanuda ne yapabilirim bir bilgisi olan var mi acaba

Aynisi Bennn kucak istiyor alamıyorum uzuluorum

Kizlar bence dogmamis bebege don bicilmez diye bir söz var.kimseyi uzmek yada kirmak amaci ile solemiyorum.atalarimz dediyse vardir bir hikmeti.bende kendimi zor tutuyorum biseyler almak icin ama herkes bir 3 ayini tehlikeli zamanlarini atlat ondan sonra diyorlar.allah korusun bisey olurda bebegini kaybedersen aldigin bebek kiyafetlerini gorunce cok kotu olursun diyorlar.bende dinliyorum insallah herkes tehlikeli donemini atlatir bebegini sag salim kucagina alir.bu arada whatsap grubu kuruldu mu ???

Kızlar yaa akşamdan beri kahverengi leke geliyo. Ama şöyle afedersiniz çamaşırimda leke filan yok peçeteye sildikce çok açık kahve leke geliyo daha önce olmamıştı korktum. Korkulacak bişey mi bu

Kiyafet konusunda ben de kendimi frenleyemiyorum hatta evlendigim ilk zamanlar yelek bebek battaniyesi bile ördüm .Herkes bi yaklassin zaman mantiginda hamileler icin ama nasipte giydirmek varsa zaten erken almak gec almak fark etmez benim yengem 9.ayda ölü doğum yapti o hastaneden cikana kadar abim bebek odasini nasil dağıtacağını bilemedi esyalar verildi o odanin kapisi kitlendi.Yani 8.aya kadar bekle oyle al nasipte yoksa yine olmaz yine .Bizim niyetimiz güzel Rabbim aldiklarimizi saglikla giydirmeyi nasip etsin

Kızlar yaa akşamdan beri kahverengi leke geliyo. Ama şöyle afedersiniz çamaşırimda leke filan yok peçeteye sildikce çok açık kahve leke geliyo daha önce olmamıştı korktum. Korkulacak bişey mi bu
Acile gidersen igne yaparlar kesilir sakin ol bende de olmustu cok agladim sonra uzuldum agladigim icin pisman oldum

Kızlar ya bu bulantı iyi artmaya başladı aferdersiniz kusma şeysine gelip geri gidiyo deniz dalgası gibi çok kötüyüm daha da artacak mı bu dayanılacak gibi değil ne hafifletir şuan yapabileceğim bişey Öner’in acil

Yataktan kalmadan baş ucuma kraker koyuyorum. Atıştırıp öyle kalkıyorum. Uzun süre açlıkta bulantı yapıyor ben 2-3 saatte bir birşeyler yiyorum.

Merhaba ceylin, benimde öyle lekelerim oluyordu. doktorum şiddetli bir kanama olmadan telaş yapmana gerek yok dedi. Eğer içini rahatlatacaksa doktoruna yaz danış istersen. Progestanı ben de başından beri kullanıyorum,

Bu arada gaz problemi ben de çekiyorum arkadaşlar ne yesem 2 saat sonra acıkıyorum iyicene de kilo almaya başladım siz nasıl idare ediyorsunuz gaz sorununuzla ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…