2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

2 kese göründü evet. Kan değerim ilk baktırdığımda 267 gibi bir şeydi 2 gün sonra 850'den fazla bir rakam çıktı( unutmaya başladım değerleri :)
Ayyy ne güzel maşallah :) benim 6 günlük gecikmeyle 1999 çıktı bide 4 yumurtam vardi doktor ikiz olabilir dedi. Ama tek göründü ilerleyen zamanlarda varsa görünür dedi. O yüzden sordum canım

Kızlar benim bulantim maalesef 3. haftamda başladı. Daha hamile olduğumu bile bilmiyordum. 5. Haftaya girdikten sonra artık hicbisey yiyemez oldum hastanede serum takıldı. Nasıl geçecek bunca hafta bilmiyorum

Kızlar benim bulantim maalesef 3. haftamda başladı. Daha hamile olduğumu bile bilmiyordum. 5. Haftaya girdikten sonra artık hicbisey yiyemez oldum hastanede serum takıldı. Nasıl geçecek bunca hafta bilmiyorum
Ooo seninki baya erken başlamış geçmiş olsun her vücut farkli oluyo işte bende henüz yok sabah aç karnina oldu sadece. Olmasinda zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…