2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar mide bulantınız var mı? Bende çok mu erken başladı anlamıyorum ama başımı ayakta zor tutuyorum, içim uyuyor sanki ve midem bulanıyor.

Bazen bende de oluyor ama her zmn deil bi koktaya sabit bakamıyorm midem akşmları hafif bulanıyo uyku herzmn yok

Ben de ne mide bulantısı, ne yorgunluk vs hiç bir şey yok. Kasıklarım hafif hafif sızlıyordu oda gitti. İkiz gebelik var bende bir de etkileri daha fazla hissedilir falan yazıyor anlamadım. Yani gerçi memnunum sonuçta rahat böyle giderse ama insan gene de korkuyor hiç belirti olmayınca da.

Bazen bende de oluyor ama her zmn deil bi koktaya sabit bakamıyorm midem akşmları hafif bulanıyo uyku herzmn yok
Bende de her zaman yok ama sulu yemek vs şimdiden midemi bulandırıyor. Sanırım benim ikiz gebelik olması ile alakalı daha erken başladı belirtiler.

Maşallah hep böyle geçse keşke, bende dua ediyorum bu kadarla kalsın diye henüz çok başındayız çünkü.

Senin ne kdrlık hamilelik.hayırlı olsun

Bende de her zaman yok ama sulu yemek vs şimdiden midemi bulandırıyor. Sanırım benim ikiz gebelik olması ile alakalı daha erken başladı belirtiler.
Nasl ikiz nsl anladıkarmı hemen

Kızlar mide bulantınız var mı? Bende çok mu erken başladı anlamıyorum ama başımı ayakta zor tutuyorum, içim uyuyor sanki ve midem bulanıyor.
Benim baslarda hafif vardi. Bi ara olmadi ama 6+0 dan beri basladi. Ama arada bulaniyor cok kotu oluyor. Yani tum gun olmuyor. Siz kacinci haftadasiniz?

Senin ne kdrlık hamilelik.hayırlı olsun

Nasl ikiz nsl anladıkarmı hemen

Benim tüp bebekte iki embriyo transferi oldu. İlk testimde de değerim çok yüksekti ve geçen hafta doktor kontrolünde iki tane kese göründü. Cumartesi kısmetse kalp atışları için gideceğim.

Benim baslarda hafif vardi. Bi ara olmadi ama 6+0 dan beri basladi. Ama arada bulaniyor cok kotu oluyor. Yani tum gun olmuyor. Siz kacinci haftadasiniz?
Benimde sürekli olmuyor hatta öğleden sonra daha çok oluyor, hep sabah bulantısı derlerdi ama sabah olmuyor bende. Ben 6. haftadayım.

Benim tüp bebekte iki embriyo transferi oldu. İlk testimde de değerim çok yüksekti ve geçen hafta doktor kontrolünde iki tane kese göründü. Cumartesi kısmetse kalp atışları için gideceğim.

Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inaşallah kalp atışlarını da duyarsın..
Sanrm ekim ayında hamile kalanların böyle oluyo yeni nesil akşam üzeri mise bulntısı oluyo :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…