2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Progestan verdi bana nolur nolmaz diye bebek daha iyi tutunsun diye canim
Benimde 5. Tüp bebek transferim. Transfer sonrası hem crinone jel hem de iğne vermişti ama kanda pozitifi gorunce bütün ilaçları biraktirdi. Vardır bir bildiği diyorum ama kolay sahip olamadigim için kafamda deli sorular...:110: Hayırlısı hepimiz icin :dua:

Tüp bebek benim de 2 tane transfer edildi, iki kese de göründü. Tabi daha yolun çok başı. 5+4'üm şu anda daha.
Maşallah cnm inşallah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah.hepimiz yolun başındyız berber öğreniyorz

Benim ilaçlar devam. 2 günde 1 kan sulandırıcı iğne oluyorum ama pazartesi yapılan ki hemşire yaptı mahvetti beni. Kolumda ödem oldu şişti morardı acaip canım yanıyor. Daha ne kadar devam edeceğimde belli değil. 2 hafta sonra kalp atışı için gittiğimizde belli olacak sanırım.

Benimde 5. Tüp bebek transferim. Transfer sonrası hem crinone jel hem de iğne vermişti ama kanda pozitifi gorunce bütün ilaçları biraktirdi. Vardır bir bildiği diyorum ama kolay sahip olamadigim için kafamda deli sorular...:110: Hayırlısı hepimiz icin :dua:
Hayırlı olsun canim baya zor olmuştur senin için Rabbim sabrinin karsiligini vermiş. Ben bile 1 senedir istiyorum doktorum hemen progestan verdi daha iyi tutunmasi için sanada verse iyi olurmuş. Bunu sor doktoruna saglikla devam eder hamileligin inşallah

Benim ilaçlar devam. 2 günde 1 kan sulandırıcı iğne oluyorum ama pazartesi yapılan ki hemşire yaptı mahvetti beni. Kolumda ödem oldu şişti morardı acaip canım yanıyor. Daha ne kadar devam edeceğimde belli değil. 2 hafta sonra kalp atışı için gittiğimizde belli olacak sanırım.

Hayırlısı olsun geçmiş olsun ikiz mi senin kesin

Ben de ne mide bulantısı, ne yorgunluk vs hiç bir şey yok. Kasıklarım hafif hafif sızlıyordu oda gitti. İkiz gebelik var bende bir de etkileri daha fazla hissedilir falan yazıyor anlamadım. Yani gerçi memnunum sonuçta rahat böyle giderse ama insan gene de korkuyor hiç belirti olmayınca da.
Ikiz olduklarını nasil anladi hemen göründü mü. Bide kan degerin kaç çıkmıştı canım

Ben kan sulandırıcıyı hergün yapıyorum, crinone jeli günde iki devam, bunlar 12. haftaya kadar devam edecek dedi doktorum.

Bende de sürekli değil ama iş yerinde çeşitli kokulardan yada öğlen yemekte sonra başlıyor ve aralıklarla devam ediyor. Sizde yok mu bulantı?

benimde başladı maalesef.. sabah işyerine gelirken serviste kendimi zor tuttum akşam nasıl gidicem onu düşünüyorum... ağzımın hiç tadı yok yediğim hiçbirşeyden zevk almıyorum

benimde başladı maalesef.. sabah işyerine gelirken serviste kendimi zor tuttum akşam nasıl gidicem onu düşünüyorum... ağzımın hiç tadı yok yediğim hiçbirşeyden zevk almıyorum
Aynen işte yoldayken toplu taşıma araçlarında çok tedirgin oluyorum başım dönüyor, midem bulanıyor diye. İnşallah çok uzun sürmeden bu belirtileri atlatırız.

Aynen işte yoldayken toplu taşıma araçlarında çok tedirgin oluyorum başım dönüyor, midem bulanıyor diye. İnşallah çok uzun sürmeden bu belirtileri atlatırız.

bu üçüncü hamileliğim ilk ikisinde böyle bişi hiç yaşamadım o yüzden sıkıntı yaratıyor bende tırsıyorum ama yapacak bişi yok bebişler için katlanıcaz

X