2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar benim bulantim maalesef 3. haftamda başladı. Daha hamile olduğumu bile bilmiyordum. 5. Haftaya girdikten sonra artık hicbisey yiyemez oldum hastanede serum takıldı. Nasıl geçecek bunca hafta bilmiyorum

Geçmiş olsun mu diyelim hayırlı olsunmu bilemdim allah kolaylık versin bizlerde yaşayacağız o günleri inşallah o bulantıları 4yıldır hayal ediyorm... sat ne zmndı

Benim ilaçlar devam. 2 günde 1 kan sulandırıcı iğne oluyorum ama pazartesi yapılan ki hemşire yaptı mahvetti beni. Kolumda ödem oldu şişti morardı acaip canım yanıyor. Daha ne kadar devam edeceğimde belli değil. 2 hafta sonra kalp atışı için gittiğimizde belli olacak sanırım.
Kan sulandırıcı iğne her şey yolunda giderse ki umarım gider doğuma kadar kullanmam gerekecek. Ama hemşire bana göbekten yapabilirsin dedi. Ben hergun yapıyorum. Şimdilik morarmadi ama hemşire morartir dedi. Prospektusunde de yazıyor. Ben her şeye raziyim yeter ki Meleğim benimle kalsın

Sat 27 Eylül benim. Tahmini doğum tarihi 4 temmuz ama gebeligim ikiz olarak sürerse haziran annesi olurum. çoktan söyledik herkese tutamadık ağzımızı.
Kan sulandırıcı iğne kullanan arkadaşlar kan pıhtılaşmasi olduğunu nasıl anladınız? Benim trombositim de sınıra yakın çıkmış hem de coraspin kullanirken. Dr iyi dedi... Bilemiyorum

Sat 27 Eylül benim. Tahmini doğum tarihi 4 temmuz ama gebeligim ikiz olarak sürerse haziran annesi olurum. çoktan söyledik herkese tutamadık ağzımızı.
Kan sulandırıcı iğne kullanan arkadaşlar kan pıhtılaşmasi olduğunu nasıl anladınız? Benim trombositim de sınıra yakın çıkmış hem de coraspin kullanirken. Dr iyi dedi... Bilemiyorum

Bnde sendnm cnm söyledm.
Kan sulandırıcıya nsl baslattılar nedn ?belki bnde kullanırm ablmda kan pıhtılaşması var

Biz de kimseye söylemeyin diyip bütün arkadaşlarımıza söyledik nerdeyse.3 ay bekleyelim diye konuştuk eşimle ama uzun süre bekleyince dayanamıyor insan.Dr randevum salı benim de.inşallah herşey yolunda gider.❤

Coraspine önlem olarak başlattı dr.um asilamayla hamile kaldim. Aşılama gününden beri kullanıyorum ama bu bahsettigimiz küçük aspirin işte

Anladm cnm bnm 2 aşılamam tutmmıştı şanlıymışsun maşallah..

Biz de kimseye söylemeyin diyip bütün arkadaşlarımıza söyledik nerdeyse.3 ay bekleyelim diye konuştuk eşimle ama uzun süre bekleyince dayanamıyor insan.Dr randevum salı benim de.inşallah herşey yolunda gider.❤
Aynen ykın arkadaslra söylemek zorında kalıyosun ztn hareketlerden anlşılıyor rabbim korusun kötü gözden

Tüp bebekte tedavinin başından beri veriyor kan sulandırıcı. Yani pıhtılaşma sorunum bildiğim kadarı ile yok önlem amaçlı heralde.

Tedavi sonucu olduğu için bütün ailem öğrendi ama süpriz bir gebelik olsaydı 3 ay beklerdim ben.

Yani öyle nazara inanmam ama işler yolunda gitmezse herkese açıkla falan istemem. Doktor bile ikiz olduğunu söyleme daha 2 başlayıp 1 devam edebilir dedi ama annem saolsun onu da öğrendi herkes.

Yani öyle nazara inanmam ama işler yolunda gitmezse herkese açıkla falan istemem. Doktor bile ikiz olduğunu söyleme daha 2 başlayıp 1 devam edebilir dedi ama annem saolsun onu da öğrendi herkes.

Bnm dr da dedi herşey olabilir söylemeyün die erken olduğu için ama biz söylemiştik 3ay cok uzun bi süre bence olacağı varsa herzaman olur 7 aylıkkende olur doğum sırasında da olur (biz ablamı 38.haftada kaybediyorduk) o yüzden rabbime sığınıp dua etmekten başka yapacak birşey yok

İlk kaç çıkmıştı değeriniz ikiz gebelikte

Bende kötü ihtimale karşın söylemek istemesem de dayanamıyorum :) nazar değil de, allah korusun üzücü bir haber alırsak onlar da üzülmesin diye. Ama kalp atışını duyup ailelere söyleyeceğiz sanırım bizde.

Ikiz gebelikte değer kaç çıkıyor ?ben de merak ediyorum.2 ay klomen kullandim ben 3. Ay puregon iğne yaptık tuttu.sagda 2 yumurtam vardı ama ikiz olma şansı var mıdır?

X