2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Yok geçmedi .. Koyu kahve gelmeye devam ediyor hala .. Yarın kontrole gidicem bugün akşam dozunu almadım . Artık iğne mi yazar alttan mı uygula der bişey desin bu altüst ediyor bedenimi de psikolojimi de .. İnşallah güzel haberler alırım ❤️
Anladim canim ama kahve rengi genelde eski kandir belkide icerde biriken akiyordur. İnsallah guzel haberlerle gelirsin

Anladim canim ama kahve rengi genelde eski kandir belkide icerde biriken akiyordur. İnsallah guzel haberlerle gelirsin
2 kez gittim acile bebek sağlıklı dediler . Riskli gebelik vs bişey demedi 2 doktorda . Yarın da başka bir doktora gideceğim . Hayırlısı olsun , sağlıklı olsun minik mucizelerimiz ❤️

2 kez gittim acile bebek sağlıklı dediler . Riskli gebelik vs bişey demedi 2 doktorda . Yarın da başka bir doktora gideceğim . Hayırlısı olsun , sağlıklı olsun minik mucizelerimiz ❤️
Amin insallah. Gebeligin ilk ucayinda cogu bayanda oluyor zaten sikma canini benimde rahim ici kanamam cok olmustu bir onceki bebegimde pruluton igne yapmistik birkac hafta.

Detoks zararlı olabilir cnm diyetisyene gidiyorsan onunla görüş çok sık aciktigini belirt belki bir çözümü vardır
Yok cnm ne detoksu şaka yapıyorm yemeye devam :)

Acildeyim dua edin kızlar

Hayırdır cnm ne oldu.inşallah bişy yoktur...

Kızlar ilk defa koyu kahve bieşy geldi cok az ama ilk defa geldi tahin kıvamanda pütür pütür dra gitmem gerkirmi dr önmli deil demiştiama korkuyorm

Amin insallah. Gebeligin ilk ucayinda cogu bayanda oluyor zaten sikma canini benimde rahim ici kanamam cok olmustu bir onceki bebegimde pruluton igne yapmistik birkac hafta.
Bebek sağlıklı dedi 2 farklı doktorda o yüzden çok canımı sıkmıyor ama gördükce ister istemez kesilmesini istiyorum .. İnşallah hemen geçer miniğimde sağlıcakla büyüyüp gelişir .. ❤️

Kızlar ilk defa koyu kahve bieşy geldi cok az ama ilk defa geldi tahin kıvamanda pütür pütür dra gitmem gerkirmi dr önmli deil demiştiama korkuyorm
İnşallah bir sıkıntı yoktur canım uzan dınlen bıtanem benim korkma baya kahverengi leke duyduk çok şükür hıc bırınde sıkıntı çıkmadı. Ama sana sunu tavsiye edebılırım bıraz uzan bır saat falan gene kontrol et hala gelırse doktora gıt hem ıkıncı defa bugün gelıyor dersın protestan kullanıyırdun bıldııgm kadarıyla korkma sakın

Devam ederse git canım için rahat etsin en azından .. Geçmiş olsun umarım hemen geçer gider ..

İnşallah bir sıkıntı yoktur canım uzan dınlen bıtanem benim korkma baya kahverengi leke duyduk çok şükür hıc bırınde sıkıntı çıkmadı. Ama sana sunu tavsiye edebılırım bıraz uzan bır saat falan gene kontrol et hala gelırse doktora gıt hem ıkıncı defa bugün gelıyor dersın protestan kullanıyırdun bıldııgm kadarıyla korkma sakın
Yatıyordum ztn wc gittim normalde yatrkn kullanıyodum ama hemen kullandm progestanı yatıyorm yine inşallah bişy olmaz

Yatıyordum ztn wc gittim normalde yatrkn kullanıyodum ama hemen kullandm progestanı yatıyorm yine inşallah bişy olmaz
Öncelikle sakin olarak kötü düşünme protestan da bazen koyu kahve ve sarı gelebılıyor dimi ayağının altına yastıkla bıraz yukselt canım benim çok sık degıl ama onbeş yurmı dakkadabır kontrol et gelmeye devam ederse hastaneye gıdersın hem esınde gelmiş olur

Eşim gelene kdr bekleyeyim inşallah geçer ama geliyo sanki wc gitmeye korkuyorum
Kendini korkutma içini ferah tut ki bir an önce geçip gitsin .. Kontrol et kendini ayaklarını da yukarıya doğru kaldır Ayetel Kürsi oku şifa olsun inşallah . Eşin gelince de bi gidersiniz en azından kalbini duyarsın için ferahlar ❤️

Tulin hanim yakinda Fuat beye gececegim .Tulin hanim cok candan bi dr sizle beraber agliyor sizle beraber gülüyor keseyi gördüğünde benimle ayni heyecanı yasadi bu cok onemli bor detay mesela benim icin .Benim tek sorunum gebeligim zor geciyor ve telefonla ulasmam imkansiz
Tülin hanım sezeryan yapıyormuş normal doğumdan daha çok öyle duymuştum o yüzden istemedim Fuat beyi duymadım o hangi hastanede

Sen kimlere gidiyorsun neden 3 tane bir de merak ettim
canım benim bebiş aşılamayla oldu selçuklu tıpta yaptırdım başından beri takipli olduğum için ilk oraya gidiyorum, birde geçen acillik olmuştum baş dönmesi çarpıntı yüzünden gündüz olunca polikliniğe gönderdiler orda mesut bey vardı işim bu dönemler için biraz ağır antrenörüm anlatınca rapor falan konusunda sıkıntı etmedi ve devlet olmasına rağmen vakit ayırdı anlattı o yüzden oraya da gidiyorum birde bu ikisi devlet sonuçta ya gece olursa doktor denk gelmezse birde evime yakın diye medova ya gittim şükran hanım var orada gayet ilgiliydi iyide diyorlar karar veremedim bugün 3ünede gittim sanırım şükran hanımda devam edicem gibi tam bellide değil :)

Öncelikle sakin olarak kötü düşünme protestan da bazen koyu kahve ve sarı gelebılıyor dimi ayağının altına yastıkla bıraz yukselt canım benim çok sık degıl ama onbeş yurmı dakkadabır kontrol et gelmeye devam ederse hastaneye gıdersın hem esınde gelmiş olur

Hem senı doktorun alttan muayene ettı bir kanama alanı falan olsa ıcerde görürdü korkma

Kendini korkutma içini ferah tut ki bir an önce geçip gitsin .. Kontrol et kendini ayaklarını da yukarıya doğru kaldır Ayetel Kürsi oku şifa olsun inşallah . Eşin gelince de bi gidersiniz en azından kalbini duyarsın için ferahlar ❤️

Cok gecmis olsun Canim belki progestan yuzundendir gelmege devam ederse doktorunla gorus nolur nolmaz. Oku ufle bebegine insallah saglikla tutunmustur sana
Teşekkür ederim kızlar baktm az önce yoktu inşallah progestandan olmuştur.
Dr 2 defa alttn baktı kanama fln görmedi öyle bişey demdi... okuyorm hep rabbim hepimizin meleklerini korusun

Şiddetli kasık ağrım oldu adet oluyorum sandım bacaklarım falan çöktü acile gittik kadın doğum dr varmış ultrasona soktu şimdilik kanama yok ama bu ağrı iyi değil dedi yatırdı serum taktılar progestan iğne falan yaptılar yarın da fitile başlıcam inş bişey olmaz

Şiddetli kasık ağrım oldu adet oluyorum sandım bacaklarım falan çöktü acile gittik kadın doğum dr varmış ultrasona soktu şimdilik kanama yok ama bu ağrı iyi değil dedi yatırdı serum taktılar progestan iğne falan yaptılar yarın da fitile başlıcam inş bişey olmaz
İnşallah canım bnm doktor kese yı gördümü

X