2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Ya durduk yere alt karnıma bi ağrı saplandı değişik bir ağrı önceki ağrılara benzemiyor endişelendiriyorum, biraz belimde ağrıyor ayağa kalkınca çoğalıyor bide =(
Aman canım yat dinlen boşver işler kalsın mecbur kalmadıkça kalkma oturma bile ayaklarını kaldır yat

Gunaydin kizlar. Bulantisi olan arkadaslar benim bulanti lar aksamlari cok fena boyita geliyor birde bas agrisiyla birlikte geliyor sersem bir ruh hali birakiyor uzerimde normalmi anlamadim. Birde birsey anlaticam gecenlerde teyze kizim hamile oldugunu dedi kac haftalik vs derken iki ayliktir daha dra hic gitmedim dedi ben sok :) ne hcg takibi ne usg sadece cift cizgiyi gormus biara giderim diyordu. Ve dun gitti bebek tam 14 haftalik kizmis :) biz kese yok kalp atimi yok hcg iki katina cikiyormu derken kiz cinsiyeti bile ogrenmis :) biz cok dinliyoruz sanki kendimizi millet bir hamile kaliyor dogum planlari bebegin gelecegini konusuyor ben daha kalbini duycakmiyim diye kafa birakmadim dusunmekten. Yarin veya c.tesi kontrol var simdiden acabalar sardi. İnsallah tum bekleyenler duyar ve sagsalim kavusuruz miniklerimize.
Valla öyle bi de bem buraya üye olunca daha pinpirikli oldum her şeyin altında bişi arıyorum :KK14:

Kızlar 1-2 saattir kasık ağrım var baya sizce bi sıkıntı var mıdır
Bende en bastan beri var ama kanamam olduğu gunden beri siddetli progestan iyi geliyor canim bir de bi yerlere uzanma ani hareket etme ben her gece bicak saplanmasi gibi bi sancıyla uyaniyorum

Konya da olan arkadaşlar hangi doktora gidiyorsunuz ben daha karar veremedim de şuan 3 doktora gidiyorum :))
Tulin hanim yakinda Fuat beye gececegim .Tulin hanim cok candan bi dr sizle beraber agliyor sizle beraber gülüyor keseyi gördüğünde benimle ayni heyecanı yasadi bu cok onemli bor detay mesela benim icin .Benim tek sorunum gebeligim zor geciyor ve telefonla ulasmam imkansiz

Hic takma o doktor olayini. Duani et rabbime emanet et bak nasil sevindirecek senide insallah:)

Canim kesilmedimi senin lekelenme? Progestan banada cok dokundu biraktim artik :KK43: ignesini istesen doktordan yapar belki odaha etkili
Yok geçmedi .. Koyu kahve gelmeye devam ediyor hala .. Yarın kontrole gidicem bugün akşam dozunu almadım . Artık iğne mi yazar alttan mı uygula der bişey desin bu altüst ediyor bedenimi de psikolojimi de .. İnşallah güzel haberler alırım ❤️

Benimde öyle az az 3 gün oldu bende tavsiye üzerine progrstanı vajenden aldım ilk defa ama ondada en az 1 saat yatmak gerek sizde öyle yapın bence
O kadar tuvalete gidiyorum ki :kızgın: Mümkün değil durmaz 1 saat :halay: Yarın kontrolüm var bakalım farklı bir doktora gideceğim . Ne der ne önerir ona göre bir yok izleyeceğim ..

X