2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Evet canım çok değişti göğüs uçlarım da goguslerim de

Valla cok guzel sabretmissin esim bugun gidelim dedi 6+4 bilemedim napsam. Ay olucem meraktan. Oglumda direk 6+5 te gittim ve duyuldu hemen karindan. İnsallah sende guzel guzel haberlerle gelirsin ayniyiz bakalim nasil gececek gunlerimiz:)

Valla cok guzel sabretmissin esim bugun gidelim dedi 6+4 bilemedim napsam. Ay olucem meraktan. Oglumda direk 6+5 te gittim ve duyuldu hemen karindan. İnsallah sende guzel guzel haberlerle gelirsin ayniyiz bakalim nasil gececek gunlerimiz:)
Zor oldu ama sabrettim canım hastane uzak birazda o etkili oldu sanırım beklememe birde çalışıyorum iş yoğunluğundanda izin aldım böylelikle 6 ya geldik. İnşallah canım hemen yazarım zaten buraya hayırlısıyla duyarsak zaten ailelere söylicez daha kimsenin haberi yok. Güzel güzel geçer inşallah anlamadan 9 ayı tamamlarız :)

Kızlar ben yarın ilk defa hastaneye gidicemde doktora ne dicem heyecandan dilim tutulcak diye korkuyorum birde aç mı tok mu gitmeliyim

Seninle aynı kaderi yaşıyorum cnm sabahları bişey yiyemiyorum midem bulanıyor ogleden sonradan yatan a kadar ağzım bos durmuyor ben de kg aldım moralim çok bozuluyor diyetisyen e gidecem sanırım böyle olmayacak ilk hamileligimde 30 kg aldım hepsini verdim ama tekrar başa saramam hiç halim yok
Kg aldığım zaman hayattan soguyorum psikolojim alt üst oluyor seninki De dert mj diyeceksiniz ama çok çektim kg yüzünden herkesin alay konusu oldum moralim çok bozuldu şimdi
Kaç kg aldın sen

Enmin deilm cnm ama ya 2bucuk ya 3 2bucuk kesin var o yuzdn korkuyorm.bnde cok çektim kilodan

Anladim canim. Duyarsiniz insallah rahat tut kalbini :) banada Dua edermisin biz buaksam gidiyoruz. Dayanamadik esimle :) Birazdan cikacagiz duyayim bende bebegimin kalp atislarini

Kızlar iyi akşamlar bu görüntüyü sabah çektim okula girerken sanki anne karnındaki bebeğin görüntüsü gibi diyorum içimden kuzum beni görmeye gelmiş :) :) :) :)

Ben o tek kullanımlığı daha önceden kullanmıştım ama yanında başka ilaçlarda içmiştim onun için etkisi oldumu olmadımı bilmiyorum :)

Geçmiş olsun. Monurol gece yatmadan hemen önce iciliyor. Tek doz ama bir hafta etkili oluyor.

Sağolun kızlar:) aldım ilacı içicem bu gece. İnş faydası olur bakalım.

Kızlar iyi akşamlar bu görüntüyü sabah çektim okula girerken sanki anne karnındaki bebeğin görüntüsü gibi diyorum içimden kuzum beni görmeye gelmiş :) :) :) :)
Cok guzel hani psikoloji testleri var ya herkes farkli bir sey goruyor sen de hamis olunca oyle gormussun ne guzel .Dikkat et önüne bak düşme

Sağlıcakla doğumumuzu yapalım inşallah temmuz 17 anne diyeti sayfası açalım ne dersiniz kızlar ayprensesii Allahım o günleri de göstersin bize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…