2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

SAFFAT SURESİ 100. ayette;
Hz. İbrahim Peygamberimiz Rabbimize
'' RABBİ HEB Lİ MİNES SALİHİN ''
"EY RABBİM BANA SALİH OLANLARDAN BİR ÇOCUK İHSAN ET "
Diye Dua ediyor.
Rabbimiz de bu Duaya karşılık hemen Saffat Suresi 101. Ayetle karşılık veriyor.
101. Ayet;
" BİZDE ONA USLU BIR OĞUL MÜJDELEDİK."
Bizlerde bu dua ile birbirimize dua edelim. Kimin Duası kabul olur bilemeyiz
Birde
"HUVALLÂHUL HÂLİKUL BÂRİÛL MUSAVVİRU"
MEAL; O ALLAH Kİ; YARATAN’DIR, YOKKEN VAR EDEN, ŞEKİL VERENDİR.

Cok okuyalim dua edelim arkadaslar

Sadece kk da bile yıllardır korunurken hamile kalanların hikayelerini okuyoruz canım, bana bu bilgi çok enteresan geldi. Lütfen moralini bozma hemen, farklı doktorlara danış.
Haklısın canım şimdi kk konu açan bir bayan var tabi çok olmuş açalı aldırmamış son mesajında şunu yazmış bebeğimin kalp kapakçığında sıkıntı var demiş

Cok guzel dualar canim Allah razu olsun..

Ben cok zor hamile kaldim kotu seyler düşünmek istemiyorum nasipte varsa insallah saglikla dogar bebeklerimiz
bende çok zor kaldım cnm düşükler kimyasallar dış gebelikler 5 yıllık evlilik 4. tüp bebek denemem çok şükür herşey yolunda ama insan işte yaşanmışlıklardan etkileniyor malesef inşallah bebişimin kalbini duyarsam yarın rahatlicam

NIPT testi canim ben de ayni seyi soyledim insallah gerek kalmaz

Insallah duyarsin nasipte varsa gercekten her seye ragmen bizimle kalir

Rabbim sağlık versin yavruna tutunsun sana. sen elinden geleni yap gerisini Allah'a bırak. Çok çok dua et.Çok üzme kendini. İnşallah herşey iyi olacak

NIPT testi canim ben de ayni seyi soyledim insallah gerek kalmaz
Az önce aradım bir merkezden bende nifty test için fiyat aldım. normal tekli gebelikte 19 parametreye bakıyoruz dediler ama ikiz gebelikte sadece 3 parametreye bakıyorlarmış. Fiyat 1900 tl imiş.

Kızlar bişey sorucam progestan baş dönmesi yapıyor mu size bana 4 saat sonra baş dönmesi yapıyor sanırım 2 gündür onu fark ettim kafa yapıyor sanki

Amin canım inşallah sağlıkla geçir gebeliğini.

Kızlar bişey sorucam progestan baş dönmesi yapıyor mu size bana 4 saat sonra baş dönmesi yapıyor sanırım 2 gündür onu fark ettim kafa yapıyor sanki
Doktor yapacağını söylemişti bende zaten tansiyon düşüklüğü var ama uyku, baş dönmesi ve kabızlık yapar demişti.

Bnde uyku yapıyor sanki ya gerçi ymekten sonra çöküyor o ayrı konuda anlamdım ne yapıyor :))
Midem bulanıyor ara ara ama hamilelik bulantısı gbi de deil nasl bişey anlamdım dışarda gezerken bişi yok evde bööğ bööğ gidiyor :))

Az önce aradım bir merkezden bende nifty test için fiyat aldım. normal tekli gebelikte 19 parametreye bakıyoruz dediler ama ikiz gebelikte sadece 3 parametreye bakıyorlarmış. Fiyat 1900 tl imiş.
1500 den basliyormus burda dr oyle dedi merkeze gore de degisiyormus bize bir yer onerdi 2000 di ama hala yaptirip yaptirmamak da kararsizim 12 .haftada aklimi kurcamalaya degmez diye düşünüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…