2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Ben de kıyamam canım ama genetik testim de kötü gelir çocuğun kesin engelli olacak derlerse kendimi ona göre hazırlarım ona göre biseyler okurum öğrenirim ne biliyim... Allah korusun bebeklerimizi

Canm o surec insana zaten yeterince iskence 5 6 ay zaman asla gecmez gibi geliyor bana

Ben ilk gebeligimde 3.5 sen önce Dr ikiliyi yaptirsan üçlüyü yaptimana gerek yok dedi ama eğer istersen yaptıra da bilirsin yani bana bırakmıştı , ben de sadece ikiliyi yaptırdım kan aldılar öyle baktılar ne gibi bir sorun ola bilir ki sadece kan alıyorlar senden

Canım ben
RABBİ HEBLİ MİNESSALİHİN günde 100 defa bu duayı okuyorum bide senin dediğini okim eşim de okuyor yer gök dua Allahım açtığımız elleri boş çevirmesin inşallah
ne guzel bır dua

Kızlarr ben keseyi ne zaman görürüm hcg daha 300 civarındadır
5. Haftadan sonra görursun
Kızlar çok kötüyüm kullandığım yasminden dolayı bebekte kromozom bozukluğu olBilir dedi doktor Perşembe gününe kadar karar vermemizi söyledi kürtaj için
Canım ya ben yasmin i bıraktıp hamıle kalmak ısteyenler var normalde gebelık dusunursun yasmını buraktıktan sonra bır ıkı hafta korunman lazım kı etkısı gıtsın derler alakası yok sapasaglam evlatları olanlar var dr yanlış yönlendırmiş
merhaba bende temmuz annesi olacağım insallah :) dün idrar ve kan testiyle öğrendim güzel süprizi
hosgeldın

Senın adına cok sevındım darıdı bızlerın basına canım
bı baska dra gıt canım ne egın saglıklı olacak goreveksın

Kızlar çok kötüyüm kullandığım yasminden dolayı bebekte kromozom bozukluğu olBilir dedi doktor Perşembe gününe kadar karar vermemizi söyledi kürtaj için
Bu karar verilecek birşey değil ki nasıl isterler bu kararı tek doktorla kalma canım Allahım yardım etsin

Benide cok uyardilar yaptirma diye bilmiyorum birde zaten Allah korusun kotu bisiy ciksada aldirmam. O yuzden en iyisi yaptirmamak tum hamileligim boyunca kafamda soru isareti birakmak istemiyorum. Unutucam testleri :/

Ama down sendromlu diyip normal dogan birsuru bebek var bunu goz ardi edemeyiz ki bu sefer hamilelik sureci cok kotu gecicek . En azndan Allah ne nasip ederse o diyorum yaptiramam gibi geliyor
Kesin sonuç verirlerse kendimi hazırlarım cnm...bnm huyumdur en kötüsüne hazırlarım iyi çıkarsa sevinirim..köyüyse üzülmem hayırlısı derim...""akrep burcuyum negatifim:)""
Rabbim korusun inşallah herşey güzel olurda üzülmeyiz hepimiz içim dua ediyorm

Zaten gittiğim Prof canım

Slm kizlar dr dan ciktim biraz moralim bozuldu bugun sata gore 6+4 um ama vajinal ultrasonda 4+3 cikti sadece kese var soracagim seyler vardi aklimdan uctu gitti tutuldum resmen bisey soramadim gec dollenme mi diye sordum iki hafta sonra gel bebege bakalim o zaman soylerim gercek haftasini dedi...durumlar boyle... Rabbimden hayirlisini diliyorum

Zaten gittiğim Prof canım
Canim bence de baska dr lara git lutfen... yengem ben kendimi bildim bileli dogum kontrol hapi kullanirdi sirf korunmak icin degilde kanamasi cok uzun surerdi duzenlesin diye kullanirdi 38 yasinda dogum kontrol hapi kullanirken hamile kaldi beklenmeyen bi gebelikti sag salim sogdu cocugu 10 yasinda simdi

İyi düşün canım geç dollenmedir inşallah

Öyledir cnm da ne olur ne olmaz bncede başka dra git araştır kıyılmaz bi olasılık yüzünden..
Umarım konusunda uzman bir doktor bulurum hem kadın doğumcum ile hemde farmakoloji bölümü başkanı doktor ile görüştüm ikisi aynı görüşte .şuan netten araştırıyorum bakalım yarına düzgün bir doktor bulurum

Bende doğru sonucu verme ihtimalinin çok düşük olduğunu duymuştum. Kesin ve net sonucu olmadığı için iyi birşey değil diye duymuş olabilirsin canım. Sanırım kandan bakılıyormuş.

Hem kandan hemde gobekten sivi cektiriyormussun bilmiyorum cekindim acikcaso ve kotu ciksada aldirmam o yuzden yptirmamak bana dogru geldi.

Başka doktora daha gitmeyi düşünmez misin? Nereye gittin bilmiyorum ama iyi bir özel hastanede, iyi cihazlar ile tekrar baktır bence. Geç döllenme vardır umuyorumki..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…