2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Sohbetlerimizden rahatsız oluyorsan takip etme cnm burası paylaşım alanı herkez içindekini söylüyor...
Kimse kimsenin ne konuşacağına ne hakkında yorum yapacağına karışmaz...senin miden bulanmıyor diye midesi bulanan kişileri eleştirmen niye anlamdım....

Aynen bizde tek annemlere soyledik esimin ailesi ve cevre bilmiyor esimin ailesine kalp atinca disariyada 3 ay dokunca soylicem Allah izin verirse

Çok gecmis olsun cnm insallah hayirlisiyla saglikla atlatirsiniz bu gunleride malesef bazi dr lar hiic onemsemiyor kac sene bekledigini

Lutfen bilimsel gecerliligi olmayan şeylerle insanlari yanlis bilgilendirmeyin ...

Diyor malum şahıs

Yasasin ozgurlukkk

Geçmiş olsun canım
Kızlar göğüs hassasiyetiniz devam ediyor mu?
Hemde nasıl göğüs ucumda kaşınıyor onu bile kaşıyamıyorum. Sütyenle hayatta yatamayan ben şimdi tam tersi Sütyensiz acıdan sağa sola dönemiyorum
ya ben napıyım eşim gece 12 sabah 8 çalışıyor bende gündüz işte oluyorum

Ben de de var göğüs hassasiyeti. Penti de çamaşırlar var. Hafif destekli de uçlar belli olmasın diye. Yarım atlet gibi bişi kupsuz yani. 3 al 2 öde vardı 50 liraya aldım. Tavsiye de ederim.
Bugün bende bakayım pentiye sağol canım

Günaydın kızlar ...mutlu haftalar herkeze inşallah güzel haberli bir hafta olur...
Bnmde bugün 10.45 randevum var kalp atışını duymaya gidicez inşallah mucizem benimledir
Günaydın canım inşallah dua ediyorum senin için bende hastanedeyim bekliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…