2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Tamda bu mesaji kastediyorum. Konu sahibi rahatsiz oluyorsaniz okumayin yazmis. Siz direk benim yaptigim doktor la ilgili yorumu attiniz ortaya. Ben sadece duydugum bir bilgiyi paylastim biri etkilenirde uzerine alir diye dusunmedim. Dedigim gibi neler neler okuyoruz okuyorum kimsedende etkilenmiyorum hersey allahtan olacagi varsa ben tutamam zaten.

arzusaka @GaSeLLe
Canlar boşverin ya bu kadar canınızı sıkmayın bebeğinize yazık valla bi yanlış anlaşılma var aranızda bence konuyu kapatın uzadıkça can sıkar kimse üzerine alınmasın zaten ayıp eden yasaklanmış demekki sizlik bişey de yok hadi güzel güzel konuşalım yahu

Arkadaşım orada midesi bulananları eleştiren bir şey var mı peki. Ama konu sahibi midesi bulananları eleştiremezsin yazmış bana.... yani dün gece ki mesajları okumadığını yazmış zaten. Büyük ihtimal benim midesi bulananları eleştirdiğimi konununda büyüdüğünü sandı. Ben de açıkladım... dün birbirinize neler söylediniz. Ama özellikle benim kimseyi eleştirmeyen aksine bulanmıyorsa şükredin üzülmeyin yazan, kavga ile alakası olmayan mesajım çekilip alınıyor. Beğenmiyorsan git yazılıyor... açıklamayayım mı durumu?
Ben burda her zaman midesi bulanan arkadaşlar ne halde bulanmayanlar üzülmesin boşuna diyen insanım... nerden girdim bu tartışma ortamına anlamadım.

Diyorsunuz ya beğenmiyorsan okuma diye. Siz de aynısını yapın o zaman

Üzüldüğüm şey o zaten. Yanlış anlama var. Ama arkadaş ısrarla bana kızıyor. Neyse sanırım hallettik. Sabah sabah elim ayağım titredi. Ben buraya kafa dağıtmak için geliyorum. Vakit daha çabuk geçsin iki sohbet edelim diye. Hepsi bu.

Yok zaten tartistigim kisi baskasiydi oda cezalandirilmis. Gereksiz yere cok uzadi konu benide yordu :) en sevmedigim sey yalnis anlasilmak yoksa kimseyi kirmak istemem :)

gunaydin bayanlarrr lutfen artik tartismayin cok uzadi bu konu kendinizi bebeginizi bosuna kasmayin ne konusulduysa konusuldu artik devam etmeyin lutfen

Yok zaten tartistigim kisi baskasiydi oda cezalandirilmis. Gereksiz yere cok uzadi konu benide yordu :) en sevmedigim sey yalnis anlasilmak yoksa kimseyi kirmak istemem :)
Hah şimdi güzel oldu sonuç tatlı tatlı muhabbetler edelim kabız olalım midemiz bulansın ama arkadaşça kalalım

Bende bulantı yok mide kaynaması vardı o da geçti kabızlık devam şişiyorum iyice bi tek kanama devam onu da atlatıcaz inşallah
Mide yanmasını kendiliğinden mi geçti. Ben de reflü var da doktorum ilerleyen haftalarda sıkıntı yaratabileceğini söylüyor.bir önlemi varsa baştan alayım :)

Mide yanmasını kendiliğinden mi geçti. Ben de reflü var da doktorum ilerleyen haftalarda sıkıntı yaratabileceğini söylüyor.bir önlemi varsa baştan alayım :)
Yok valla canım bi tek yağlı kızartma yemeyi kestim belki ondan geçti bilmiyorum ama şu an göğüs hassasiyetime şükrediyorum bebeğim hala benle diye düşünüyorum

Bende bulantı yok mide kaynaması vardı o da geçti kabızlık devam şişiyorum iyice bi tek kanama devam onu da atlatıcaz inşallah
İgne oluyormusun kanama icin? Gecer insallah Benden acik pembe akinti gelince progestan verdi dr alttan kullaniyordum oda mantar yapti ikigundur gece icip yatiyorum cok bas donmesi yapiyor yoksa

bende kullanıyorum crinone jel 2 3 günde bir topak topak olmuş beyaz şekilde geliyor kalıntıları onlarda normal diye düşünüyorum onu dışında şişkinlik yapıyor lekeleme falan yok şükür o yüzden neden olduğunu bilmiyorum canım doktor daha iyi bilir

Yok valla canım bi tek yağlı kızartma yemeyi kestim belki ondan geçti bilmiyorum ama şu an göğüs hassasiyetime şükrediyorum bebeğim hala benle diye düşünüyorum
Hımmm o zaten benim sürekli yapmam gereken bişi.. kızartma yememek... bakalım inşallah çok zorlamaz. Göğüs hassasiyeti ben de de var. Hep böyle mi gidicek acaba...baya acıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…