2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Devam ederse dr danismak en iyisi canim.. ilkinde 3aylik hamileyken basima geldi aman Allahim yok boyle bisey afedersin kanama bile oldu... iki uc gun hic bisey yiyip icmedim kv vefat etmisti ..o yuzden olmustum.. bol su tuketmek lazim
Yarın dra gidicem inşallah kalp sesini duyarız gitmişken sorarım

Ben henuz soylemedim cinsiyetini ogrendikten sonra solemeyi dusunuyoruz 9 ay beklerken sıkılmasn diye..benim oglumda 5 yasinda bu arada

Ins guzel haberlerle gelirsin canim aramizda uc gun var benimde yarin ilk kontrolum var keseyi bebegi gorurum ins birde ustune bi ihtimal kalp atisini duyarsam mukemmel olur
İnşallah canm keseyi görmedinmi daha?inşallah görüsüsün duyarsın heycan ve korku var içimde rabbim hayrlısını nasip etsn

Benim de salı günü dr kontrolüm var çarşamba değerim 510du cuma 1128 oldu salı günü gel ultrasonda bakalım dedi inşallah keseyi görürüz inşallah herşey yolundadır
Bende cuma gunu gittigimde 510 du cumartesi gunu gidicem keseyi gormek icin erkenmi acaba diye dusunuyodm size sali gel dediyse erken degilmis demekki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…