2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Akupunktur etkisi nasıl canım. Seni takipteyim. Hiperemesiz yokluyo gibi daha 5. Haftamdayım
Valla tam kesmesi mümkün değil ama biraz ferahlık verdi sanki. Psiband almıştım diğer hamilelikten duruyordu. Onları takıyorum doktorun işretlediği yerlere. Doktor daha çok noktaya yapıyor tabi. Bilekler, kulak, bacaklar bir de göğüs kısmına. Çok acaip farketmiyor ama hala kusuyorum.

Hafta sonu biraz gezelim dedik dışarı çıktık ama yine tartımşalar yine uzun uzun uzayan atışmalar.... site yönetiminden bile uyarı gelmiş biraz okudum konuyu ama burdaki paylaşımları saçma buluyorsa gereksiz görüyorsa gelmesin topiğe ne işi var burda.......
En kısa sürede listeyi düzenleyeceğim sürekli ortamı geren kişilere gerek yok ztn herkez gergin ve endişeli....
Kaç zmndır mide bulantısı konuşuyormuşuz pardon da burdaki 10 kişiden 8inin midesi bulanıyor ne konuşacağız başka !!!

Sohbetlerimizden rahatsız oluyorsan takip etme cnm burası paylaşım alanı herkez içindekini söylüyor...
Kimse kimsenin ne konuşacağına ne hakkında yorum yapacağına karışmaz...senin miden bulanmıyor diye midesi bulanan kişileri eleştirmen niye anlamdım....

Hayırlı sabahlar. Mesajların tamamını okuyup bana giydirseydiniz keşke.... bir arkadaş doktorunun mide bulantısı olan hamilelerin sağlıklı olduğunu söylemesi üzerine yazdığım bit şeydi. Ve kavga olan mesajlaşmaların içerisinde bile değildim.... özellikle seçip benim mesajıma cvp vermeniz de ön yargınızın göstergesi... ben de şunu mu diyeyim benim doktorum mide bulantısı sağlıksızdır diyor.. o zaman midesi bulanan arkadaşlar ne düşünür acaba.... lütfen topic sizin kontrolünüzde evet ama birine sert yapacaksanız önce mesajların tamamını okuyun. Alakam olmayan bir konuda çocuk gibi azarlanmak hiç hoşuma gitmez.

Canını sıkmak istemem ama aynı durumu yaşadım. Cuma günü kontrolde bebeğimin kalp atışı 70lerdeydi ve gelişim yaklaşık 1 hafta geriydi. Doktor takip edelim bikaç gün sonra tekrar gel dedi. Bu kalp atışı belki hemen hızlanır bilemeyiz ama hızlanmazsa bebek böyle devam edemez dedi. Dün dayanamayıp başka bir doktora gittim.. haberler kötü canım.. bebeğimin kalbi durmuş.. inşallah senin bebeğinin hızlanmıştır kalp atışı..
Üzüldüm geçmiş olsun. bunda da vardır bir hayır, Hakkımızda hayırlısı canım. Rabbim yardımcımız olsun. Bende cuma günü gideceğim şuan enox iğne (göbekten) birde progestan 200 mg. kullanıyorum. sevgiler,

Ben bu topic de bir defa bile saygımı bozmazken kimseye, kimsenin de bana beğenmiyorsan git demesini istemem. Hepimiz hamileyiz. Ben her fırsatta midesi bulanan arkadaşlarıma dua ettiğimi söyledim. Midesi bulanmayanlarında boşuna tasalanmamalı gerektiğini anlatıyorum.. ancak bir arkadaş gelip mide bulantısı sağlıklı gebeliktir dedi doktorum diye burada kafaları karıştırınca hoş olmuyor....

Özetle ben midesi bulananları eleştirmedim.lütfen alıntıladığınız mesajımı tekrar okuyun Midesi bulunmadığı için tasalananları eleştirdim. Biraz okuduğumuzu anlayalım. Teşekkürler.

Sağlıklı gebelikler

Bulantı için ilaç kullanan arkadaşlar doktorunuz hangi ilacı tavsiye etti kaç mg bilgi verebilir misiniz? Perşembeden önce dr'a sorma ihtimalim yok. Emedur 200 mg var kullansam mı kullansam mı bilemedim. Şimdiden teşekkürler.
Bana ilkin emedur 200 mg yazdı doktor ama bende aşırı bulantı var diye tesir etmedi pek ama bir çok hastâlarina yazmış Dr onlara tesir etmiş mesela , inşallah sana da tesir eder , bana Dr bulantın olursa kullan olmazsa bırak demişti günde 3 defaya kadar kullana bilirsin zararsızdır demisti , inşallah sana iyi gelir canim

Merhaba. Bende ege tüp. Aynı tarihlerde gitmişiz galiba. Bende Ksk da oturuyorum. Ben yarın başkent unv. Hastanesine gidicem kontrol icin. Muayene ücreti 85 tl doğum sezeryan olursa 1300 tl miş. Medikal de temmuzda yigenim dogdu 3000 tl verdiler. Başkent beğendiğim bir hastane. Sadece tarama testleri nasıl oluyor testlerden ilave ucret alıyorlar mi bilmiyorum. Ama medikal de ilave katkı payı alıyor. Bilgilerimi paylaşmak istedim. Iyi geceler
Tesekkur ederm cam bilgiler icin baskentte hangi doktora gidiyosun. Bide baskentte yeni dogan bakim unitesi varmi biliyomusun

Hay ne bulantıymış arkadaş ya bi bulantıdır yürüdü gitti valla tartışmanıza değiyormu üzülüyorum gerçekten şurda dertlerimizi sevinçlerimizi paylaşıyoruz sağlıklıysa sağlıklı değilse değil valla ya Allahım bilir sağlıklı olup olmayacağını bende 2 3 gün önce neden bulanmıyor diyodum ama yani ilk gebeliğim rutin hamileysen mide bulantın olur lafından yola çıkarak niye bulanmıyor diyordum şimdide İyiki de bulanmıyor diyorum işe geliyorum zaten zoraki bir de bulansa ne yaparım bilmem yani bulanırsada çekicem artık hepsi kabulum bebişimm uğruna herşeye katlanırım iyi düşününnn rahat olunnnn ki bebişlerde iyi olsun hepinizi öperim :)

Ben bu topic de bir defa bile saygımı bozmazken kimseye, kimsenin de bana beğenmiyorsan git demesini istemem. Hepimiz hamileyiz. Ben her fırsatta midesi bulanan arkadaşlarıma dua ettiğimi söyledim. Midesi bulanmayanlarında boşuna tasalanmamalı gerektiğini anlatıyorum.. ancak bir arkadaş gelip mide bulantısı sağlıklı gebeliktir dedi doktorum diye burada kafaları karıştırınca hoş olmuyor....

Özetle ben midesi bulananları eleştirmedim.lütfen alıntıladığınız mesajımı tekrar okuyun Midesi bulunmadığı için tasalananları eleştirdim. Biraz okuduğumuzu anlayalım. Teşekkürler.

Sağlıklı gebelikler
Arkadasim benden sonra kac kisi yazdi ayni seyi okurmusunuz bi zahmet edipte? Kac kisiye doktoru ayni seyi demis? Artik benim mesajimi ortaya atip atip yazmayin muhattabinizi baska yerden alin. Ben doktorum boyle dedi evet dogru sizin bulanmiyor sagliksizmi dedim? Doktor bile oyle diyorsa insan endiseleniyor dedim. Dunden beri yeter artik surekli benim yorumumda benim yorumum. Hosuna gitmeyen etkilenen okumasin girmesin neler okuyoruz kalbi duran kanamasi olan herseyi kendimizemi cekelim ozaman nedir dunden beri anlamadim. Ayrica benim yorumdan once yaptigiz yorumu alintilamis topik sahibi midesi bulanmayanlarin endiseli mesajlarindan yorulup etkilendiginizi yazmistiniz bende ona istinaden demistim zaten doktorun dedigini.

Benim yorumum uzerinden kimse pirim yapmasin arkadaslar! ben duydugumu gayetiyi niyetle yazdim hersey yazilip ciziliyor burada. Googlede neler neler okuyoruz benim mesajim bukadar batiyorsa gormezden gelin (rahatsiz olan sahislar)

Günaydın kızlar ...mutlu haftalar herkeze inşallah güzel haberli bir hafta olur...
Bnmde bugün 10.45 randevum var kalp atışını duymaya gidicez inşallah mucizem benimledir

Günaydın kızlar :KK200::KK200::KK200:bende hastanedeyim hamilelikte kullandığım ilaçların sonuçları çıkacak bekliyorum :dua:umarım herşey yolundadır kaşıkların acayip ağrıyor :KK43:bulantım zaten devam o_Obakalım bulantı ve iştahsızlık için doktorum ne verecek
hayırlı haberlerleı gelin ınsAllah

Arkadasim benden sonra kac kisi yazdi ayni seyi okurmusunuz bi zahmet edipte? Kac kisiye doktoru ayni seyi demis? Artik benim mesajimi ortaya atip atip yazmayin muhattabinizi baska yerden alin. Ben doktorum boyle dedi evet dogru sizin bulanmiyor sagliksizmi dedim? Doktor bile oyle diyorsa insan endiseleniyor dedim. Dunden beri yeter artik surekli benim yorumumda benim yorumum. Hosuna gitmeyen etkilenen okumasin girmesin neler okuyoruz kalbi duran kanamasi olan herseyi kendimizemi cekelim ozaman nedir dunden beri anlamadim. Ayrica benim yorumdan once yaptigiz yorumu alintilamis topik sahibi midesi bulanmayanlarin endiseli mesajlarindan yorulup etkilendiginizi yazmistiniz bende ona istinaden demistim zaten doktorun dedigini.

Benim yorumum uzerinden kimse pirim yapmasin arkadaslar! ben duydugumu gayetiyi niyetle yazdim hersey yazilip ciziliyor burada. Googlede neler neler okuyoruz benim mesajim bukadar batiyorsa gormezden gelin (rahatsiz olan sahislar)
Ben konuyu açıkladım. Dün akşam sizinle tartışan ben değildim bile. Prim kasmak falan lütfen. Kimse ile tartışmak için burada değilim ben. Size de bir şey demedim. ayprensesii ayprensesii benim mesajımı alıntılayıp bana istemiyorsan git, zaten düzenleme yapıp huzuru bozanları çıkartacağım yazınca bende konunun benimle alakası olmadığını açıkladım. Ben size saçma demedim. Mide bulantısına da saçma demedim. Tartışmak istiyorsanız İnanın tartışacağınız kişi ben değilim. Konuyu başka yere çekip üzerime gelen sizsiniz şuanda bence

Evet midesi bulanmayanların tasalanmaması gerektiğini yazmışım. Midesi bulananları eleştirmemişim. Ama sanki ben midesi bulananları eleştirmişim gibi bir cevap almışım. Ben de mi yani hata ???

Ben konuyu açıkladım. Dün akşam sizinle tartışan ben değildim bile. Prim kasmak falan lütfen. Kimse ile tartışmak için burada değilim ben. Size de bir şey demedim. ayprensesii ayprensesii benim mesajımı alıntılayıp bana istemiyorsan git, zaten düzenleme yapıp huzuru bozanları çıkartacağım yazınca bende konunun benimle alakası olmadığını açıkladım. Ben size saçma demedim. Mide bulantısına da saçma demedim. Tartışmak istiyorsanız İnanın tartışacağınız kişi ben değilim. Konuyu başka yere çekip üzerime gelen sizsiniz şuanda bence
Arkadas doktorum boyle deyip kafalari karistirdi yazmissiniz ya ordan alintilayip yazdim ben. Benim yorumumdan yola cikmayin artik diye. Ben kiminle tartistigimi hatirliyorum zaten ceza almis kendileri. Ve dikkat ederseniz topik sahibi sizi kavga ettiniz tartistiniz diye degil bulanti konusundan rahatsiz oldunuz diye alintilamis benim mesajimla ilgisi yok

Evet midesi bulanmayanların tasalanmaması gerektiğini yazmışım. Midesi bulananları eleştirmemişim. Ama sanki ben midesi bulananları eleştirmişim gibi bir cevap almışım. Ben de mi yani hata ???
Topik sahibinin alintiladigi mesajina bakarsan anlarsin benim mesajimla yada dunki tartismayla isi yoktu onun.

Kızlar aranızda crinone jel kullanan var mı? Ben tüp bebek tedavisinden beri sabah akşam kullanıyorum ama bir kaç saat sonra jel geri geliyordu, son 4 gündür jel kahverengi şekilde geri geliyor yani kahverengi bir akıntı oluyor ama günde bir kere. Bunu yaşayan var mı acaba? Bu akşam doktora gideceğim bakalım ne diyecek.
Bu arada benim raporum bitti bugün iş başı yaptım benim gibi bugün işbaşı yapan arkadaşlara Allah kolaylık versin.

X