2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bende bugün yedinci haftama girdim mide bulantım hiç yok bu cuma iğnelerim bitince kontrole gidicem inşallah herşey yolundadır kasık ağrım arada oluyo yatakta dönerken falan bebeğimi hissediyorum ama mide bulanmaması kötümüdür sizce
Hayır kötü değil şans işi bak benim arkadaşlarım var bir kez bile bulantı yaşamadan hamile kalıp doğuran... Hepsi çok sağlıklı. Bünye meselesi de değil aynı kişinin bir hamileliğinde bulantısı olurken diğerinde olmuyor mesela. Tıp tam aciklayamiyor bunu henüz.

Slm kızlar kanamam başladı ne olur bana dua edin bebeğim benle kalsın hastaneye gidiyorum şimdi:KK43:
Canım allah yardımcın olsun inşallah önemli birşey değildir çok duyuyoruz kanamalı hamilelik geçiren moralini yüksek tutmaya çalış güzel haberlerini bekliyoruz

Aynen canım her hamilelik farklı oluyor yeme içmeyle alakalı değildir senin en azından az bişey bulanıyomuş bende hiç yok bulantı :KK70:

Hayır kötü değil şans işi bak benim arkadaşlarım var bir kez bile bulantı yaşamadan hamile kalıp doğuran... Hepsi çok sağlıklı. Bünye meselesi de değil aynı kişinin bir hamileliğinde bulantısı olurken diğerinde olmuyor mesela. Tıp tam aciklayamiyor bunu henüz.

Evet haklısın canım

Bilmiyorum canım ama endişeleniyorum eşime de dedim bugün bu işte bi terslik var dedim inşallah iyidir bebişlerimiz :KK43: beslenmeyle alakalı olmaz diye düşünüyorum belki bünyeyle alakalı olabilir diycem ama bu benim ikinci hamileliğim ilk oğlumda 5. Haftada başlamıştı bulantılarım 12 13 haftaya kadar sürmüştü.. Kansızlık vardı ozamanlar bende 10 dk ayakta dursam gözüm kararır bayılırdım ama bunda hiç bişeyim yok neden bilmiyorum sabaha kadar da ayakta dursam yorgun hissetmem kendimi :) inşallah sağlıklıdır bebişlerimiz
valla bnde ayni durumdayim oglumda bulantidan kafayi kalfiramazdim bundada sadece geceleri mide yanmasi var bende korktum ama ogluma hamileyken bana oglan olursa cok bulanyin olur kiz olursa bulantin az olur yada olmaz derlerdi bende kotkuyorum ama aklima bugun o geldi :)gercektn oglumda ben bulantidan kalkamazdm taki 13 haftaya kadar bizim gelinde kizmis hic bulanmazdi arada sira ds insallah bizimkide o yuzden bulanmiyodur kotu seyler dusunmek istemiyorm

Merhaba arkadaşlar bende bir kaç haftalık hamileyim cinsiyet tahmini yapmak istiyorum cin takvimi 22 Ekim'de adet oldum 30 Ekim'de ve 3 Kasım'da ilişki yaşadım hangi ay hamile kaldığımi bilmiyorum

Aynen canım her hamilelik farklı oluyor yeme içmeyle alakalı değildir senin en azından az bişey bulanıyomuş bende hiç yok bulantı :KK70:
Korkma hiç ya normal birşey benim annemde de olmazmış.Bünyem biraz sağlam benim belki senin de öyledir.Narin bir yapım yok:)))) Birde birşey sorcam ilişki konusunda doktor birşey Dedi mi sizlere hiç?Ben soramadım durduk yere karpuz kabuğu sokmayım doktorun aklına dedim :KK70:

valla bnde ayni durumdayim oglumda bulantidan kafayi kalfiramazdim bundada sadece geceleri mide yanmasi var bende korktum ama ogluma hamileyken bana oglan olursa cok bulanyin olur kiz olursa bulantin az olur yada olmaz derlerdi bende kotkuyorum ama aklima bugun o geldi :)gercektn oglumda ben bulantidan kalkamazdm taki 13 haftaya kadar bizim gelinde kizmis hic bulanmazdi arada sira ds insallah bizimkide o yuzden bulanmiyodur kotu seyler dusunmek istemiyorm

Ya şuan gerçekten çok sevindim tüylerim diken diken oldu canım :) kızım olmasını çok istiyorum tabiki en başta sağlıklı hayırlı evlat nasip etsin rabbim ama bi kızım olması için okadar çok dua ediyorumki :) birtane dünyalar yakısıklısı oğlum var birde dünyalar güzeli kızım olsa ne güzel olur rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah kızım olur :) saçlarını bağlarım minik minik tokalarla ayyy inşallahh :anneadayı:

Korkma hiç ya normal birşey benim annemde de olmazmış.Bünyem biraz sağlam benim belki senin de öyledir.Narin bir yapım yok:)))) Birde birşey sorcam ilişki konusunda doktor birşey Dedi mi sizlere hiç?Ben soramadım durduk yere karpuz kabuğu sokmayım doktorun aklına dedim :KK70:

Canım sorunsuz gebeliklerde ilişki yaşanılmasına doktorlar izin veriyor ama benim şuan düşük riskim var 1 haftadır kanamam oluyo açık kırmızı şekilde ama dün çok şükür kesildi kanamam.. İlk hamileiğimde de yanlış hatırlamıyorsam 6. Ayımdayken ilişkiden sonra 2 3 damla kanamam olmuştu direk hastaneye gittik yatırdılar beni ya düşük yada erken doğum riski var denildi o yuzden doktıruna sormadan yapma derim her ihtimale karşı elinden tedbirini bırakma.. Ama risk fln yoksa eğer çok zorlanmicak şekilde yapılır :KK70:

Merhaba arkadaşlar bende bir kaç haftalık hamileyim cinsiyet tahmini yapmak istiyorum cin takvimi 22 Ekim'de adet oldum 30 Ekim'de ve 3 Kasım'da ilişki yaşadım hangi ay hamile kaldığımi bilmiyorum

İnternette hesaplama yapılıyo canım son adet tarihinin ilk gününü ve ayını yazarsan hesaplanır

Ooooo yine gelmiş midem bulanmıyor acaba bi sorun mu var diyen arkadaşlar. Yani bnm de Yok bulantım hiç de endişelenmiyorum. Ama beni bile acabaya sürüklüyorsunuz. Kıymetini bilin işte bulantınız olmamasının... bulanan arkadaşlar ne zaman biter bu bulantı diyorlar, bulunmayanlarda ayyyy bi başlamadı derdindeler... hiç mi yoktu midesi bulamadan çocuk doğuran etrafınızda :işsiz:

Ooooo yine gelmiş midem bulanmıyor acaba bi sorun mu var diyen arkadaşlar. Yani bnm de Yok bulantım hiç de endişelenmiyorum. Ama beni bile acabaya sürüklüyorsunuz. Kıymetini bilin işte bulantınız olmamasının... bulanan arkadaşlar ne zaman biter bu bulantı diyorlar, bulunmayanlarda ayyyy bi başlamadı derdindeler... hiç mi yoktu midesi bulamadan çocuk doğuran etrafınızda :işsiz:
Mide bulantisi olmasa takariz olsa takariz agrimiz olsa bi dert olmasa ayri dert :) boylr boyle gececek insallah 9ay :)

X