2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Kizlarrr ya baska hastaneye gittim 24 bin olctu siger hastanenin Allah belasini versin bizi ne kadar korkuttu durduk yere bebisimin canini sktim off bu hastanrletdeki yanlis testler ne yaaa
Bu topıkte ki herkesi bir hastane yanlışlığı bulmak zorundamı ya :KK43: Çok şükür güzel haberler almışsın canım...

Kizlarrr ya baska hastaneye gittim 24 bin olctu siger hastanenin Allah belasini versin bizi ne kadar korkuttu durduk yere bebisimin canini sktim off bu hastanrletdeki yanlis testler ne yaaa
Nasıl bu kadar fark çıkarıyolar anlamış değilim şidi gayet normal çıkmış canım. Stres en uzak durmamız gereken şey ama hastaneler sağolsun sayelerinde duramıyoruz

Zaten en hassas dönemdeyiz saçma sapan şeyler hep bizi buldu ya :KK43:
Aynen ya nasil canimiz skldi zaten cok zor bulduk bu gunleri hic onemsemiyorlar soruyorum bu deger katlamasi dusuk kaliyor referans araliginiz nedir ordanmi fark ediyor bu 1.5 aylik hamilesin demek iste diyor ya tamam da deger on bes gun once 1333 tu diyorum onu dr unuza sorun diyorlar dicenki madem bi sey bilmionuz neden para alip test yapionuz ki yapmayin

Nasıl bu kadar fark çıkarıyolar anlamış değilim şidi gayet normal çıkmış canım. Stres en uzak durmamız gereken şey ama hastaneler sağolsun sayelerinde duramıyoruz
Aynen cnm nerdeyse 2.5 kat farkli. İyiki baska hastaneyr gittim gitmicektim ne kadar farkli cikarki diye esim gidelim dedi guvenmedi cunku 10000 cikmis muhakkak kusurat olur bunlarin makinasi bu kadar olcuyor bence dedi iyikifr gitmisiz insallah sali gunude kalp atisini duyariz minigimin

Kizlar kac gündür bakiyorumda neden bu kadar cok test yaptiriyorsunuz hepsi gereklimi gercekten ? Bana sanki bisuna moralinizi bozuyormusunuz gibi geldi
Aynrn kendi kendimizin gozune cop sokuyoz. Meraktan. Daha once hep olumsuz seyler yasadigimizdan korkuyoruz bu kadar sorunsuz gidince illa bisey ariyoz galiba 13 gundur yaptirmadik bekledik son jki gun kaldi dr a gitmeye dayanamadik

Dusuk tehlikesi olan arkadasim bende merak ettim seni nasilsin N Neva su

Mide bulantisi olayina gelirsek ben ilk gebeligimde 4.aya kadar hic yasamdm mesela ilk gunden yasayan arkadasimda vardi ama buna hic takilmadm bile her bunye farkli

Bu arada kimlerin kacinci cocugu merak ettm :KK53:

Aynrn kendi kendimizin gozune cop sokuyoz. Meraktan. Daha once hep olumsuz seyler yasadigimizdan korkuyoruz bu kadar sorunsuz gidince illa bisey ariyoz galiba 13 gundur yaptirmadik bekledik son jki gun kaldi dr a gitmeye dayanamadik
Heycaninizi korkunuzu anlayabiliyorum canim ama iste kendi kendinize eziyet yazik güzel yüreginize.Been yurt disindayim o yüzden ordaki bazi testler bana cok tuhaf geliyor :) burda 9 ay boyunca her ay gidiyosun ve hicbir ücret ödemiyosun ne sunarlarsa onu aliyoruz diger kendi talep ettigimiz seyler olursa para aliyolar o yüzden hic düsünmedim baska bisey yaptirmayi :) tek zor gelen hamilelik boyunca bi sorun yoksa 3 defa ultrasona girme hakkin var ama benim 10.haftada bir ölü 5 haftalikta bir düsügüm oldugu icin daha fazla giricem :halay:

Ben oğlumda ilk üç ay ne bulantı ne halsizlik yaşamadım. Annem kızardı sanki hamile olan sen değil benim koşturma ordan oraya derdi. 4. Aya girmemle bulantı ve halsizliğim başladı hatta bi gün okulda ders arası sıraya uyuya kalmışım. Ama bunda iki gündür içim bi kötü midem hem yanıyo hem bulanıyor. Hep halsiz ve yorgunum. Bugün 5+2 olduk

Aynen cnm nerdeyse 2.5 kat farkli. İyiki baska hastaneyr gittim gitmicektim ne kadar farkli cikarki diye esim gidelim dedi guvenmedi cunku 10000 cikmis muhakkak kusurat olur bunlarin makinasi bu kadar olcuyor bence dedi iyikifr gitmisiz insallah sali gunude kalp atisini duyariz minigimin
Gerçekten iyi ki gitmişsin canım şikayet etmek lazım o hastaneleri aslında. Bugün benimde gittiğim hastenedekiler çok kötüydü sonuç çıkmış dedi verdi kağıdı kadın elime sonra gitti. Ay inşallah duyarsınız canım haberini bekliyorum benimde randevum cuma bende kalp atışını duyarım diye düşünüyorum. Daha kimseyede söyleyemedik çatlıcam artık :)

X