2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Nedense böyle zamanlarda çevremizdeki insanlar hep olumsuz örnekleri anlatırlar. Hamile bir insanı tedirgin ettiklerini bile bile xxxx kişilerin başına gelen korkunç hikayeleri anlatırlar. Naçizane tavsiyem baktınız konuşma bu yönde ilerliyor ya konuyu değiştirin ya da ortamdan uzaklaşın. 9 ay boyunca böyle anlatımlarda bulunmaya çalışacak insan sayısı çok fazla olacak ne yazık ki

Her gün sizler için dua ediyorum. Kendim için de şükrediyorum iyi ki bulantılarım Yok diye

Her gün sizler için dua ediyorum. Kendim için de şükrediyorum iyi ki bulantılarım Yok diye
Masallah canim, iyi ki de yok gercekten cok kotu bir sey, bide calismak zorundaysan fln.. yrn nasil ise gidicem, gitsem de orda mesaiyi nasil tamamlayacagim diye karar kara dusunuyorum Dualarimizi eksik etmeyelim birbirimizden

Masallah canim, iyi ki de yok gercekten cok kotu bir sey, bide calismak zorundaysan fln.. yrn nasil ise gidicem, gitsem de orda mesaiyi nasil tamamlayacagim diye karar kara dusunuyorum Dualarimizi eksik etmeyelim birbirimizden
Yok çalışmıyorum ben. Fizik öğretmeniyim aslında ama bebek işimiz biraz meşakkatli ilerliyordu ben de ara verdim bi kaç sene önce

Benim de çok aşırı bulantı kusma var kilo verdim hiçbir şey yiyemiyorum. İlk hamileligimde de böyleydim demekki aynı oluyor

Evet hep iyi şeyler duymak istiyorum birisi çıksın desin ki bende 9.haftada baya baya azaldı benim de az kalmış 9a valla sevindigimden uçarım , geçenlerde bir arkadaşla rastladım dışarda maşallah 26 haftalık hamileydi bulantın geçmiştir artık dedim hiç bulanmadi ki dedi 2.hamileligi ilki tüp bebek ikinci kendiliğinden kalmış çok şükür her ikisinde de bulanmamis nasıl imrendim bilsen

An itibariyle o kusmam bulantım neden yok diyen arkadaş çok pişman

Benim de çok aşırı bulantı kusma var kilo verdim hiçbir şey yiyemiyorum. İlk hamileligimde de böyleydim demekki aynı oluyor
Ben de kilo verdim 42 ye düştüm. Umutla 3. ayın dolmasını bekliyorum. Ama bir arkadaşım 16. Haftaya kadar çekmiş 8 kilo vermiş ilaçlara rağmen. Ben o kadar dayanamam galiba eriyip bittim.

Ben kilolu hamile kaldım malesef, bulantı olur bende ama iki kilo veririm başka yok sonra hop 20 alırım yuvarlanarak doğuma giderim artık

12 de mi atlattın acaba? Ne zaman azalmaya başladı?

Benim zaten hergun böyle 4. 5 kere kusma gibi olmuyordu çok yoktu. Iki günde bir kusardım. Ama zor tutardım kendimi. Sonra 11 hafta bitti şimdi kusmuyorum azaldı. Yine de kokuları aynı şekil de alıyorum ama bulanmıyor midem

Sorma ya 4yıl bebek ne zmn hadi artık diorlardı şimdi başım döndü yada midem bulamdı desem ayy napcaz böle doğuma kdr diolar bnde napayım hem çok olsun diosunuz hem öyle diosunuz diorm elimde olan bişey deyip susturuyorm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…