2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Ya bebek hareketi degil tabiki suan yabanmersini buyuklugunde olan sey nasl hareket etsin:) ama bentup bebek surecinde yumurtalar buyurkende hissediyodum hatta sol taraf daha cok calisti demistim soldan daha cok yumurta cikmisti

Canım sen 13. haftadasin maşallah ben sana şey soracaktım mide bulantilarin bitti mi bittiyse kaçıncı haftada bitti ve ya kaçıncı haftada azaldı

Bitti canım 12. Haftada bulantılar..
tam bitti sayılmaz tabi ki koku hassasiyeti var ama kusma, sürekli bulantı hali geçti çok şükür

Bitti canım 12. Haftada bulantılar..
tam bitti sayılmaz tabi ki koku hassasiyeti var ama kusma, sürekli bulantı hali geçti çok şükür
Oy Allah'ım çok şükür , iple çekiyorum 12.haftayi , mide bulantisindan bıktım usandım artık 24 saat hiç ara vermiyor , çok teşekkür ederim canım

Bugün tekrar doktora gittim,kalp atışı durmuş.. Hayırlısı böyleymiş diyebiliyorum sadece..
Cnm cok üzüldüm allah sabır versin tez zmnda hemen sağlıklı bi hamilelik yaşarısn inşallah ama başka bi dra gittinmi cnm ne olur ne olmaz

Slm kızlar oku oku bitmedi güzlerim acıdı atladm malesef...umarım herkez iyidir

Oy Allah'ım çok şükür , iple çekiyorum 12.haftayi , mide bulantisindan bıktım usandım artık 24 saat hiç ara vermiyor , çok teşekkür ederim canım
Benim de senin gibi canim 24 saat bulanti, yiyebildigim tek sey peynir ekmek cubuk kraker leblebi muz onlari da surekli cikariyorum. Dusundukce nasil gecicek bu 5-6 hafta diorum, kafayi yicem.

Benim de senin gibi canim 24 saat bulanti, yiyebildigim tek sey peynir ekmek cubuk kraker leblebi muz onlari da surekli cikariyorum. Dusundukce nasil gecicek bu 5-6 hafta diorum, kafayi yicem.
Öyle valla canım günler bile gecmiyorken haftalar nasıl geçecek diye düşünüyorum bir de öyle kendimi 12.haftaya ayarlamışim ki arada bazen düşünüyorum ya gecmezse 12.haftada bazılarında 14-15.haftalarda geçiyormuş hiç dayanacak gücüm kalmadı ilaçlar da tesir etmiyor yok mu bunun bir çaresi

Ya bebek hareketi degil tabiki suan yabanmersini buyuklugunde olan sey nasl hareket etsin:) ama bentup bebek surecinde yumurtalar buyurkende hissediyodum hatta sol taraf daha cok calisti demistim soldan daha cok yumurta cikmisti

Sen kalbini duydunmu canm bebisin
Onlar hareket etmeye başladı bile cnm
Ama çok minnaklar daha hissedemeyiz hissedecegimiz günler yakındır inşallah
Yumurtlama yi ben de hissetmistim çok ağrım olmuştu sağ salim kucağımiza alırız inşallah cnm
Daha gitmedim cnm cuma günü randevum var ama çok sabirsizlaniyorum artık hemen gitmek istiyorum
Sen duydun mu

Canim muz ye pekmezle ceviz ye bol bol be egin guclensin gecmis olsun

Bana doktor ilac vermedi, sicak yagli seyler yeme bulantilar olcak elbet dedi, metpamid fln icmeye cesaret edemedim kendi kendime de. Etrafta kotu ornekler de duyuyorum moralim bozuluo yok 8 ay surdu, yok komsunun kizi 6 aydir cekio. Dua edelim, yrn sabah bi uyanalim gecsin gitsin. Bebegimi hissetmek istiorum, bulantim niye yok diyen arkadaslara da selam olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…