2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bu arada kızlar kalp atışını dinlemek için doppler aldım :)) daha ultrasonda duymadım ama ilerleyen dönemlerde dinlerim inşallah :))

Bu arada kızlar kalp atışını dinlemek için doppler aldım :)) daha ultrasonda duymadım ama ilerleyen dönemlerde dinlerim inşallah :))
Ben de almayı düşünüyorum. İnternetten mi aldın canım. Önce bi doktorda duyalım diye bekliyorum

Amin canım ama kötü düşünme inşallah sağ salim alırsın kucağına...

Amin canım üzülmemek elde değil 1 haftadır kanamam var düşük riskimden dolayı doktorun verdiği progestan ilacı içiyorum 2 tane iğne verdi birde vitamin verdi bugün kanamam kesildi çok şükür birde kan rengi nekadar açık renk gelirse okadar çok korku kaplıyodu içimi dün ağlamamak için zor tuttum kendimi birdw oğlum var rahat durmuyo peşinden koşturmaktan yatıp dinlenmem mümkün olmuyo evin yemeğiydi temizliğiydi derken mahvoluyorum allah yardım etsin hiç bir plan yapmadan hamile kaldıysam vardır bir bildiği

Bir arkadaşımın 12. Haftaya kadar kanaması vardı. Kaç kere hastane de yattı falan. Ama 4 ay önce doğdu bebeği. Yani günü olan devam ediyor...herşeyin hayırlısı.

Biz ne desek boş canım haklısın üzülmemek elde değil verende alanda Allahım yardım eder inşallah. şükür Yaşı uzun olsun birde oğlun varmış artık ona sarılıp sabredicen kuzum...

2018 temmuz anneleri nasılsınız
Merhaba arkadaşlar, Bebeğimin kalp atışını dinlemek ve kontrol için doktora gittim. Kalp atışı normalde en düşük 120 olması gerekirken bebeğimin kalp atışı 70 di. Birde Doktor bebekte gelişim bozukluğu olabileceğini söyledi. Ilac olarak Enox iğne ve progestan verdi 1 hafta sonra tekrat gelmemi istedi aynı durum devam ederse bebeği almak durumundayız dedi. Böyle bir problem yaşayan oldumu aranızda ?

Kızlar belkı kusmama yorum yapmış arkadaşlar vardır ama ben rekor kırmaya gidiyorum bugün başlayan kusmalarım an itibariyle dördü gectı hastaneye gittim doktor ilaç verdi organık ıldgunu söyledi mıdem boa diye içtim ama onuda kustum artık sabah bir daha deniycem ve bebegede baktı kalp atışları normal devam ederken 8mm olmuş benim minik mercimeğimm Bu arada bundan bir hafta önce yok ben neden mıdem bulabmıyor derken ne güzel işte diyen arkadaşlara bebeğimi hissetmek istiyorum demiştim ya onlar azıma kürekle vurabilir mi

Gozunaydin iyi kusmalar benegin hep msj yollasin insAllah

Kızlar ya yatak odasına uyumaya gideyim dedim giremiyorum odaya sanırım hassasiyetim artıyo git gide o nasıl bi sigara kokusu allahım giremiyorum odaya napıcam ki şimdi ben

valla bnde diyotum nedn bu bebegimde bulanti yok dite oglumda bende bulantidan kalkamazdm benimde geceleri midem yaniyo bide ac kalirsam bulaniyo bende bebekten belirti bekliyorm insallah bebegm iyidir benimde boyle daha supheci oldum niye bulanmiyo diye

D dehaaa bende de oluyor o ama bağırsak hareketleridir
Bebeğin hareketlerini 16.haftadan sonra hissetmeye başlarız ancak ilk gebelikte biraz daha geç olabilir 20.hafta ve sonrası
Zaten hareketlerini hissettiginiz zaman aradaki farkı çok iyi anlayacaksiniz

Canını sıkmak istemem ama aynı durumu yaşadım. Cuma günü kontrolde bebeğimin kalp atışı 70lerdeydi ve gelişim yaklaşık 1 hafta geriydi. Doktor takip edelim bikaç gün sonra tekrar gel dedi. Bu kalp atışı belki hemen hızlanır bilemeyiz ama hızlanmazsa bebek böyle devam edemez dedi. Dün dayanamayıp başka bir doktora gittim.. haberler kötü canım.. bebeğimin kalbi durmuş.. inşallah senin bebeğinin hızlanmıştır kalp atışı..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…