2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Adetim 10 gün geçikti şimdi kan testi yaptırma imkanım oldu canım ay olabilir mi acaba ikiz büyük bir şok olur heraldr :)
Aslında baya geçmiş bilemedim şimdi benim 8 gün geçtiğinde ikinci testi yaptırmıştım 4800 çıkmıştı ondan bana yüksek geldi ama kiminin yüksek olabiliyor kese görünür canım merak ettim şimdi ultrasona gidince yaz buraya unutma

Randevum çarşamba günü sabirsizlikla bekliyorum

4 hafta 6 gün canım
Bu haftada olur canim 1 ekim satim ayin 29 ekimde iliskiden sonra kan geldi adet oldum diyerek nar suyu adacayi ictim bol bol iki gun lekelenme oldu ve gelmedi bunun üzerine 6 kasimda test yaptim pozitif cikti bi dahada sükür lekelenme olmadi
Amin canım. 8 haftalık,kanama vs belirti yok.
canim nasil yol izleyecek drun ilaclami kürtaj yolu ilemi olacak

Ben ilk defa yaptrdım şimdi banada yüksek geldi ondan anlamadım acil doktoruda yoktu yerinde bekleyemedimde cuma günü gidicem inşallah bakalım şimdi daha çok heyecan yaptım çıkınca hemen yazarım canım. Son adet tarihime göre 6.haftama gircem değer aralıklarıda tutuyor netten baktım ama ulteasonda nasıl göZükcek bakalım

Ay daha çok heyecan yaptım şimdi kaç haftalık peki şuan ben son adete göre 6 haftaya girmiş oluyorumda
Benim 5. haftanin basinda böyleydi canım eğer 6 ya girdiysen o zaman tek olabilir bebeğin. Ultrasona girdiğinde belli olur hemen kese sayısı büyüklüğü doktor net olarak söyler sana kaç haftalık diye. Bu değerde karından bile gözükür kese.

Şuan son adete göre 5hafa 6 günlük gözüküyor canım. İnşallah gözükür karından kalp atışınıda duyarım inşallah bakalım cumayı beklemek şimdi dahada zorlaştı :)

Ya kizlar bugun merak ettim beta hcg olcturdum sonuc 10 bin cikti 6+2 yim dusuk degilmi ayin 13 unde 1333 tu cok moralim bozuldu sali gunu kalp dinlemeye gidecez canm skildi varmi bu haftalarda betasini olcturen

Kizlar nasilsiniz ?Esim temizlik yapti pesinde dönerken yoruldum valla kasiklarim agriyor simdo yattim dinlencem sonra bebek magazalari gezcem ilk kez. Hamile degilken önlerinden geçerken burnumun diregi sızlıyordu. Cok şükür üzülmeden mutlulukla gezebileceğim

Ya kizlar bugun merak ettim beta hcg olcturdum sonuc 10 bin cikti 6+2 yim dusuk degilmi ayin 13 unde 1333 tu cok moralim bozuldu sali gunu kalp dinlemeye gidecez canm skildi varmi bu haftalarda betasini olcturen
Ben bugün ölçtürdüm ilk defa canım 20834 çıktı bende 5+6 yım senin belki geç döllenme olabilir canım hemen bozma moralini salı günü duyarsın hayırlıyla kalp atışını

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…