2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Ahahaha aynen ya narı ben de çok severim. Almıştım dolapta kaldı öyle, zararı olmayacağını bildiğim halde elim gitmedi.... bana da kuzenim dedi kan sulandırıcı özelliği varmış, iğne kullandığım için abartmadan ye dedi ama herkes bişiler söylüyor kafam bi dünya oldu... maydonoz da salatadaki 2-3 dal bişi yapmazmış. Kaynatıp suyunu içmek ya da demet demet yemek sorun olur diyorlar.... cehalet mutluluktur diye boşuna demiyorlar...

Valla geçen gün üşenmedim oturdum koca bir nar ayıkladım ve yedim Allahın izniyle bişey olmaz diye düşünüyorum :)

Bilmiyorum ki bende öyle okudum yasaklar arasında vardı
Mısır yoksa nar mı vardı yasaklar arasında?

Valla geçen gün üşenmedim oturdum koca bir nar ayıkladım ve yedim Allahın izniyle bişey olmaz diye düşünüyorum :)

Ben bu saatte üşendim, iyice bi araştıracağım şu yasak/ yasak olmayan gıdaları ona göre bakıcam artık

Haklısın canim bulantimiz olsa neden bulaniyo olmasa neden bulanmiyo deriz illaki bi kulp bulcaz :) ilk hamileligim çok zor geçmişti kansizliktan dolayı 10 dk ayakta dursam gozum karariyordu surekli bayiliyordum mide bulantim da coktu bu galiba ilkine nazaran daha kolay geçecek tabi bebeğim yaşarsa... allah hepinize hayırlı evlatlar nasip etsin rabbim kimsenin kucağını bos bırakmasın...

15-16 haftadan önce hareketlerin hissedilemeyeceğini okumuştum ben
Evet hatta ilk hamilelikte 20. Haftadan sonra hissediliyormus. Ama ultrasonda 9 haftalikken falan bebeğin el kol yuvarlanma zıplama hareketleri görülebiliyormus... Bakalım inşallah bir dahaki gidisimizde görürüz biz de.

Canm gozun aydin sen kalbini duymussun. Benim kontrol carsamba gunu bekliyorum dört gözleee

Hadi bakalim hayirlisi insallahhh cok ama cok guzel duydu. Ses kaydi alin. Aksamdan beri dinleyip duruyorum :) doktorun arada bana kizmalari

Evet zaten doktor sordu bana maydoniz yiyor musun diye ben film izlerken bile misir yer gibi maydonoz yerim ki cok severim. :) iyi oldu onu bana soylemesi. Evet salatada ya da corbada olan 3 5 yaprak bir sey yapmazmis. Nar mevzusu da ya hem de balikesirden gondermis sag olsun tanidiklar. Durdu yemedim. En sonunda suyunu sıktık. Valla iciyorum :)

dua et bol bol... hiç birimizinki garanti deil. Hakkımızda hayırlısı olsun... bi bakmışız ayyy bu sıcaklarda hamilelik çok zor muhabbetleri yapıyoruz

Canm gozun aydin sen kalbini duymussun. Benim kontrol carsamba gunu bekliyorum dört gözleee

Sana cevap yazarken sarjim bitti :) insallah... gecmek bilmez simdi carsamba. Bizi de 3 hafta sonra cagirdi. 10. Haftada tekrar gidecegiz. Simdiden ozledim yavrumu :) 3 hafta görmeden nasil duracagim bilmem :)

Ses kaydi alin kalp atisini dinlerken. Ben aksamdan beri dinliyorum. Dim dim dim dim :) ismi susamdi artik dımdım oldu :)

Onun sebebi de maydonozun iltihap söktürücü özelliği var ya... fazla tüketildiğinde düşüğe sebep oluyormuş. Ben de çok severim maydonozu ordan biliyorum.

Onun sebebi de maydonozun iltihap söktürücü özelliği var ya... fazla tüketildiğinde düşüğe sebep oluyormuş. Ben de çok severim maydonozu ordan biliyorum.

Maydonozu ben regl olurken cok sanci cekiyorum, zorlaniyorum ve duzensizdi bir zamanlar duzene girsin diye baslamistim yemege. Ama baktim odem atmaya zayiflamaya da katkisi cok. Senelerdir yerim :) neyse bir sure elveda kendisine artik. Agzim sulandi bak limonlu tuzlu falan boyle

benimde ağzım sulandi şimdi

benimde ağzım sulandi şimdi

2 dal yiyin canım

Aksef de kullandım ama o zaman 12 haftayı geçmişti canım, hatırladığım kadarıyla 15-16 haftalıktım, doktorum özellikle 12 hafta geçti artık verebilirim demişti, senin doktorun da sıkıntı görmedi demek ki, çok sıkıntın yoksa içme bol su ile idare et diyeceğim ama bakteri varsa kolay kolay geçmiyor, ki gebelikte bu enfeksiyon tam bir baş belası, çok geçmiş olsun, naçizane önce monurol iç devam ederse aksefe başla diyeceğim ama doktorun ne dediyse o sonuçta.

Amin canım ama kötü düşünme inşallah sağ salim alırsın kucağına...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…