2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bugün tekrar doktora gittim,kalp atışı durmuş.. Hayırlısı böyleymiş diyebiliyorum sadece..
Başın sağ olsun canım Allah sabır versin, geçen sene ben de aynını yaşadım ne kadar zor olduğunu bilirim, takdiri ilahi canım, Allah en hayırlı zamanda hayırlı sağlıklı bir evlat nasip etsin inşallah

Kizlar ben sürekli hapsuruyorum
Böyle bur durum yasayan vami
Önceden öyle birsey yasamadim
Ben de çok hapşırıyorum. Eşim dalga geçiyor alerji yaptı sana hamilelik diye
Bugün tekrar doktora gittim,kalp atışı durmuş.. Hayırlısı böyleymiş diyebiliyorum sadece..
İnşallah tez zamanda yeniden hamile kalırsın. Rabbim yardımcın olsun.
Benim de sat 13 ekim Çarşamba günü bana da 5 haftalık dedi doktorum. Benimki de geç döllenme sanırım.

Çok geçmiş olsun. İnşallah en kısa sürede çok daha sağlıklı bir bebeğin olur ve onu kucağına alırsın. Bir bakarsın temmuz annesi değil de Eylül Ekim annesi olmuşsun.

Kızlar bulantınız bi anda mı başladı yoksa azar azar ve yavaş yavaş mı sanki iki üç gündür hafiften ara ara bulanıyor gibi bana mı öyle geliyo bilmiyorum ‍
Azar azar başladı hala daha siddetleniyor 4 hafta geçti üstünden. Hatta ilk başta tam anlayamamıştım boğazımdan iltihap mi akıyor acaba midem bir hoş diyordum. Sonra kokular sonra saçma sapan goruntulerden etkilenmeler derken ilerledi.

Benim de muhabbet kuşum var toksoplazma testim negatif çıkınca demek ki bu kuşta bu mikrop yok olsaydı çoktan bulasirdı bana dedim. Hala öpüp kokluyorum
Benimki biraz hircin da arada bi isirabiliyor
Bebegim doğunca kesin cok kıskanacak ben baska biseyle ilgilenince hemen geliyor dizime cak cak bağırıyor

Rabbim katindan hayirli saglikli evlat göndersin tez vakitte insAllah

Hosgeldin amin
Merhabalar

Bugun susamimin kalp atisini duydum. 1.07 olmus bebegimin boyu. Her sey yolundaymis. Cok guzel bir andi. Herkesin yasamasini can-i gonulden diliyorum :)
Canim seni bekliyordum bende gözunaydin
hisgeldin amin amkn yürekten amin

Kendi kendime nazar ettim az once mutfaga girdim burnuma bi koku geldi banyoya kosup kusmam bir oldu ins boyle devam etmez.

Mrb benim sat 12 ekim geçen cuma keseyi göremeyince kan testine yolladı ve 254 çıkınca gebelik var ama muhtemelen geç yumurtlama veya döllenme dedi ve bir hafta sonra tekrar çağırdı. Dün gittim ve keseyi gördük tam 5 haftalıkmış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…