2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Ataköyde Pelin kıyan diye bir doktor. Tamamen geçmiyor mümkün değil ama sanki biraz rahatlattı. İleriki haftalarda ne olacak bilmiyorum. Benim de ilk hamileliğimde hypermesis demişlerdi yine o yolda gidiyorum. Sürekli yatıyorum halsizim çok zor benim 16. Haftaya kadar sürdü sonra yine ara ara kusuyordum. Bu sefer daha çabuk biter inş. Diğer sefer doğuma giderken bile kustum. Bir an önce temmuz gelsin istiyorum Bebek doğunca en azından bulantı olmuyor...

Bugün tekrar doktora gittim,kalp atışı durmuş.. Hayırlısı böyleymiş diyebiliyorum sadece..[/QUOTE
bu hafta dıydum canım carsamba 6.6gunluktu karnım belım cok agrıyıo bulantılarım cok fazla ama kesenın yanında kan vardı dusuk rıskı dedı doktor uzanacaksın dedı

Kizlar caninizin bir sey cektigi oluyor mu ya cok merak ettim normalde hic yemedigim bir seyin dibine düştüm resmen ne oldugunu söylemeyim belki caniniz çeker

Bir kaç seans sonra daha iyi olacağına eminim canım. İlk zamanlar seans aralarını kısa tutuyorlarmış ne zaman birdahaki seansın senin. 5. Haftamdayım ben ama sanki bugün içim bi bulandı geliyo gibi.

Kizlar caninizin bir sey cektigi oluyor mu ya cok merak ettim normalde hic yemedigim bir seyin dibine düştüm resmen ne oldugunu söylemeyim belki caniniz çeker
Valla aşermeye giriyo mu bilmiyorum önceden bu kadar su içmezdim çayla meyve suyuyla sanırım susuzluğum kalmıyordu ama şimdi resmen kana kana içiyorum kusmam falanda yok böyle hemde içine buz atıyorum sanki susuzluktan yanmışım gibi

Hiç olmuyor canım hatta eskiden çikolata canavarı olan ben reklamda bile görmek istemiyorum. Ne güzel işte sağlıklı bı yiyecekse ye istediğin kadar.
Kızlar ilk defa kustum hadı hayırlı uğurlu olsun Buna sevinilirmi delimiyim ben ya
Tek tük olunca güzel oluyor da tadı kaçıyor sonra

Anladim canim vücudunun ihtiyaci oldugu icin de istekli olabilirsin
Normalde bana alerji yapan bir sey ama dayanamadim gercekten yedim sonuna kadar zaten her 2 3 saatte bir acıkiyorum ama mutfaktaysam yiyemiyorum odadaysam esime surekli sunu getirir misin bunu getirir misin 3 kilo aldim ya cok zayiftim normalde

Kızlar geçmiş forumlarda gebelikte yenmemesi gerekenler diye post açılmış orda mısır yazıyordu yani dokuz ay boyunca patlamış Mısır yiyeöicekmiyiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…