2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar tahlil sonucum çıktı 127 sevinebilirmiyim artık
gunun en guzel haberi gozun aydin cnm

ayniyiz canim yumurtlama ile alakali bu durum gec döllenmedir

Yani demem o ki kan uyuşmazlığı olanlar bu testi güvenilir yerde yaptırın.psikokjom çok bozuk çünkü .eğer her yerde negatif çıkarsa devleti sikayet edicem

@crescent01 geçmiş olsun canım kanaması olan çok kişi var hiçbirinin bebeğinin düştüğünü de duymadım açıkçası. Rahatça yat yatağında güzel şeyler düşün. İlk 12 hafta olur boyle şeyler. Bırak evin biraz pislensin sonra çıkarırsın acısını ben bir aydır evi supurmuyorum eşim rahatsız oldukça kendi supuruyo. Yapacak bişey yok.

İnşallah negatif çıkar canım. Üst üste iki kere pozitif çıkması bir ihmal olduğunu ya da makineyse ölçen onun bozuk olduğunu gösteriyor. Şikayet et tabii.

Yok canm ya valla her hafta verdim 3 kere oda artik baydi yani kandiriyorlar mi kazikliyorlar mi anlayamadim. Ama sinir oldm hatta kontrol muayanesi dedim danismadaki kiza oda bana olsun almamiz lazm oyle gozukuyor dedi tahlil flnda yapilmadi daha
Yani ya hastaneyi değiştir. Ya da görevli biri ile konuş. Haftada bir gidip her hafta para alınan bi hastane duymadım hiç. Genel de bir para alırlar bir almazlar, öyle devam eder. Benim doktorum hastane de deil, o bile her zaman almıyor, bazen 15 günü geçse bile para almadığı oluyor...

merhaba,

bende temmuz annesi olacağım hayırlısıyla. Yaşım 40, ilk gebeliğim, dr ileri yaş olduğumdan dolayı genç yaş grubuna göre sıkıntılarımın olacağını söyledi. Bugün hafif kanamam olduğundan dr gittim istirahat verdi ama benim ağrım sızım olmadığından istemedim. işimde çok ağır değil zaten. Ayrıca evimde yaklaşık 2 senedir baktığım bir kedim var. Aslında kedi değil oğlum var o da beni annesi sanıyor. Dr. a söyledim aşıları tam ise sıkıntı yapmaz dedi ama test verdi 10 gün sonra gel dedi. testlerden biri yüksek çıkmış internetten baktım sıkıntı olabilirmiş. Şimdi evinde evcil hayvanı olup hamile olan ya da daha önce böyle birşey yaşayan varmı? Bebeğime sıkıntısı olur mu?

Yani demem o ki kan uyuşmazlığı olanlar bu testi güvenilir yerde yaptırın.psikokjom çok bozuk çünkü .eğer her yerde negatif çıkarsa devleti sikayet edicem
Bizdede kan uyusmazligi var hatta doktorum 3 tane test yaptirmami istesi sali gunu onlari yaptircam ozelde devlette yapmiyorlar arastirdim baya ben

Kızlar bulantınız bi anda mı başladı yoksa azar azar ve yavaş yavaş mı sanki iki üç gündür hafiften ara ara bulanıyor gibi bana mı öyle geliyo bilmiyorum ‍

Bizdede kan uyusmazligi var hatta doktorum 3 tane test yaptirmami istesi sali gunu onlari yaptircam ozelde devlette yapmiyorlar arastirdim baya ben
Canım araştırmaya git ordada yoksa üniversitesi hastanesinde yapılmaması imkansız.üniv.hastanelerinde hertürlü test arastirma yapılır

Kızlar bulantınız bi anda mı başladı yoksa azar azar ve yavaş yavaş mı sanki iki üç gündür hafiften ara ara bulanıyor gibi bana mı öyle geliyo bilmiyorum ‍
Benimde var hafif kafam bi değişik sanki vücuduma ait değil gibi hissediyorum dün 1 kez kustum sabah

Evcil hayvanların hamilelik boyunca bir sıkıntısı yok. Sadece kumuna dokunmayın. Bir başkası temizlesin. Benim de kedim var. Toksoplazma pozitif çıkmışsa hiçbir sorun yok. Negatif ise de sadece kumuna dokunmayın. Hayvanların hiçbir günahı yok.

Benim de muhabbet kusum var surekli operdim simdi öpmüyorum ama tüyü hapsirtiyor

asilari tamsa korkmain diskisinida eldivenle degistirin sorun olmaz

Benim ilk hamileliğimde kedim vardı ben sadece kakasını eldiven giyerek alıyordum kumdan, bir de poposunu siliyordum kaka yaptıktan sonra, ellerimi de sık sık yıkardım o kadar Dr bende baktı toksoplazma yok dedi işte kediden bulaşan daha doğrusu kakasından bulaşan toksoplazma virüsü yani iç parazit aşısını aksatmamak lazım

Kist sorum olmuyor ki canım çoğu kişide oluşuyor. Zaten 4 haftalık iken bebek görünmez beb 7 haftada gördüm. 3 hafta daha inşallah kanaman olmazsa bebeğini kesin görürsün temennim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…