2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Canım araştırmaya git ordada yoksa üniversitesi hastanesinde yapılmaması imkansız.üniv.hastanelerinde hertürlü test arastirma yapılır
Gecen hafta capa tip fakultesine gittim orda yaptirayim dedim doktor dediki bunlarin bir tanesini yaptiriyoruz 2 tanesi yapilmiyor dedi hasi dedik bi tanesini yaptiralim gittim kan vermeye adam bunun malzemesi yok dedi dedim ki nasil yok koskoca universite hastanesinde malzememi yok o gun bide o sinirle kimligimi hastanede kaybettim neyseki bulduk sonra gittigim ozelde 80 tl ye yapiyorlar orda yaptircam ugrasamam fakulteyle fln

Kızlar bulantınız bi anda mı başladı yoksa azar azar ve yavaş yavaş mı sanki iki üç gündür hafiften ara ara bulanıyor gibi bana mı öyle geliyo bilmiyorum ‍♀️
Benim hafif başladı her gün daha artıyor sanki, inşallah sende böyle olmasın ama hormonlar arttıkça fazlalaşıyor sanki.

merhaba,

bende temmuz annesi olacağım hayırlısıyla. Yaşım 40, ilk gebeliğim, dr ileri yaş olduğumdan dolayı genç yaş grubuna göre sıkıntılarımın olacağını söyledi. Bugün hafif kanamam olduğundan dr gittim istirahat verdi ama benim ağrım sızım olmadığından istemedim. işimde çok ağır değil zaten. Ayrıca evimde yaklaşık 2 senedir baktığım bir kedim var. Aslında kedi değil oğlum var o da beni annesi sanıyor. Dr. a söyledim aşıları tam ise sıkıntı yapmaz dedi ama test verdi 10 gün sonra gel dedi. testlerden biri yüksek çıkmış internetten baktım sıkıntı olabilirmiş. Şimdi evinde evcil hayvanı olup hamile olan ya da daha önce böyle birşey yaşayan varmı? Bebeğime sıkıntısı olur mu?
Slm cnm benim ilk gebeligim ve evimde 2 tane kedim var asilari yapiliyorsa ozellikle ic dis parazit herhangi bir sikinti olmaz benim esim kumlari temizliyor o yapmiyorsa ben agzima agizlik elime eldiven gecirip yapiyorum testlerimde sikinti cikmadi benim

Kızlar çok moralim bozuk gece acile gittim leke gelmişti doktor lekeye akıntı dedi ama ben kendimi biliyorum kan dedim neyse progestan iğne ve hap verdi bu sabahta kalktım daha koyu az bişey kan lekesi gelmişti çok korkuyorum şu an bişey olacak diye :KK43:(
Gecmis olsn insallah kotu birsey ler olmaz iyi dusun cunku genelde oluyor bu tarz lekelenmeler insallah progestan ignesi keser onuda.

Benim hafif başladı her gün daha artıyor sanki, inşallah sende böyle olmasın ama hormonlar arttıkça fazlalaşıyor sanki.
Evet hormonlar arttıkça fazla oluyor sanki bende dün gece uyumadım devamlı kustum birde afedersin ishal olmuşum :KK12:hem üst hem alt mahvetti beni :110:

D Divane25 geçmiş olsun canım kanaması olan çok kişi var hiçbirinin bebeğinin düştüğünü de duymadım açıkçası. Rahatça yat yatağında güzel şeyler düşün. İlk 12 hafta olur boyle şeyler. Bırak evin biraz pislensin sonra çıkarırsın acısını ben bir aydır evi supurmuyorum eşim rahatsız oldukça kendi supuruyo. Yapacak bişey yok.
Canım gerçekten moral oldu çok teşekkür ederim aynen evi düşünmiycem pislensin valla

Gecen hafta capa tip fakultesine gittim orda yaptirayim dedim doktor dediki bunlarin bir tanesini yaptiriyoruz 2 tanesi yapilmiyor dedi hasi dedik bi tanesini yaptiralim gittim kan vermeye adam bunun malzemesi yok dedi dedim ki nasil yok koskoca universite hastanesinde malzememi yok o gun bide o sinirle kimligimi hastanede kaybettim neyseki bulduk sonra gittigim ozelde 80 tl ye yapiyorlar orda yaptircam ugrasamam fakulteyle fln
Aaa enteresan valla aynen dediğin gibi parası olmayan napicak.

X